Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

190,5 KUNIA I 402,5 NIUTA,wiecej zaczynal kopcic i dyr.Witek uznal ze dosyc :hi:

jakoś ujdzie :chytry::piroman:

Opublikowano
  • Autor

no jakos sie odpycha :wink4:

Opublikowano
190,5 KUNIA I 402,5 NIUTA,wiecej zaczynal kopcic i dyr.Witek uznal ze dosyc hi

prawie identyczny wynik jak z srodowego hamowania z 2,5 TDI,

Jak ze sprzegłem?

Opublikowano
  • Autor
190,5 KUNIA I 402,5 NIUTA,wiecej zaczynal kopcic i dyr.Witek uznal ze dosyc hi

prawie identyczny wynik jak z srodowego hamowania z 2,5 TDI,

Jak ze sprzegłem?

loooz

Opublikowano

Niuty łagodne , sprzęgło spoko :good:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 22:35_________________________________________________BTW: dzwonie jutro o końcówki od "AL" ..... zobaczymy ile ojro krzykną z montażem - zadzwonię i powiem co i jak :naughty: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 22:38_________________________________________________Paweł mniodzio wyszło :good: ale to musi zapier**lać :slina: a i jeszcze jedno Q :thumbup:

Opublikowano
dzwonie jutro o końcówki od "AL"

albo BQ. AL ciezko dostac w dobrym stanie

Opublikowano
dzwonie jutro o końcówki od "AL"

albo BQ. AL ciezko dostac w dobrym stanie

Seb - mowa o nowych ...... :gwizdanie:

Opublikowano

A to przepraszam. Jak nowe to masz spokoj na lata i mozna liczyc na fajne cyferki

Opublikowano

A to przepraszam. Jak nowe to masz spokoj na lata i mozna liczyc na fajne cyferki

Luzik :good: na to liczę :naughty:

Sorka Paweł za OT :decayed:

Opublikowano

a jak wstaje turbo? dawaj wykres :naughty:

Opublikowano

Wykres , to pewnie na ścianie wisi w ramce :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a jak wstaje turbo? dawaj wykres :naughty:

wreszcie wrzucilem+uzupelnilem opis :wink4:

Opublikowano

Teraz to się dopiero musi zbierać :naughty: Pogratulować takiego wykresu :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a nie jesteś jakoś zawiedzony, że "tylko" 190 KM, spodziewałem się czegoś ok 200KM :wink4: w końcu sporo kasy poszło w wodzidło :gwizdanie:

być może wtryski są wąskim gardłem :gwizdanie:

"guma" troszkę za szeroka moim zdaniem :wink4: nawet 200 konne auto poczuje ten opór :cool1:

Ogólnie, jak dla mnie auto zapowiada się :kox:

Opublikowano
  • Autor

DZIEKI,na taki mniej wiecej wynik liczylem,niuty sa ustawione bezpiecznie dla sprzegla a cooler i tak wypadalo zrobic bo nawet przy 165 KM ktore mialem wczesniej dalo sie odczuc jak fabryczny puchł,a z drugiej strony zal bylo nie dac mocniejszej suszarki przy okazji,myslalem poczatkowo o pompkach ale dalem spokoj,koni by dalo niewiele wiecej a pod niuty trzeba by wzmocnic sprzeglo,wiec pompki i sprzeglo to juz spore koszty a w bezpiecznym wyniku efekt bylby niewymiernie niski do poniesionych kosztow,wiec chyba lepiej rozejrzec sie za czyms mocniejszym na fabryce i lekko dlubnac i mozna miec ok.100KM +,a kola i tak musialy wrocic do rozmiaru 225/45/17,no chyba ze cos sie zmieni na wiosne.

Tak naprawde i tak najwieksza frajde z jazdy dla mnie zawsze dawal zawias i naped,co komu po duzej mocy jak auto nie jedzie jak ty chcesz,wiec dlatego podniesienie mocy poszlo na sam koniec i to chyba naprawde na KONIEC i pewnie trzeba bedzie zaczac myslec...

Opublikowano

myśleć o..RS4 :kox:

Opublikowano

a nie jesteś jakoś zawiedzony, że "tylko" 190 KM, spodziewałem się czegoś ok 200KM :wink4: w końcu sporo kasy poszło w wodzidło :gwizdanie:

w 1.9TDI mozesz pchać kase wiadrami a i tak ciężko przekroczyć 200KM , w niektórych przypadkach mozna ale żywotność silnika/turbawki mocno sie skraca :thumbdown:

Kokos graty wyniku , stajemy we wtorkowego spota na kresce ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba lepiej rozejrzec sie za czyms mocniejszym na fabryce

ja bym proponował 2.0TFSI :good:

Opublikowano

stan na kresce z oniakiem lepiej :tongue4:

Opublikowano

stan na kresce z oniakiem lepiej :tongue4:

i na niego przyjdzie czas :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.