Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czerwona lampka bagażnika Avant


MaRioSJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum i dopiero od wczoraj mam swoje upragnione A4, więc jeżeli coś robię źle, to mi darujcie :) Do rzeczy, po otwarciu klapy bagażnika powinna świecić lampka czerwono/biała, jednak tak się nie dzieje. Na początku myślałem, że to żarówka, kupiłem nową i nic się nie zmieniło. Dodam, że dziś przez jakiś czas po otwarciu bagażnika lampka świeciła, ale teraz znów zero odzewu. Wyciągnąłem wtyczkę, która dochodzi do lampki i przepłukałem specyfikiem do styków. Bezpiecznik i stycznik wyeliminowałem (dlatego, że sufitowa lampka bagażnika reaguje na otwarcie auta). Co powinienem sprawdzić w pierwszej kolejności? Gdzie może leżeć przyczyna? Wiem, że to błahostka, ale moim zdaniem jeżeli taka lampka jest, to powinna działać :) Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napięcie na blaszkach gniazda żarówki sprawdzałeś?

Wygląda jakby był gdzieś problem ze stykiem. Może uszkodzony kabelek?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum i dopiero od wczoraj mam swoje upragnione A4, więc jeżeli coś robię źle, to mi darujcie :) Do rzeczy, po otwarciu klapy bagażnika powinna świecić lampka czerwono/biała, jednak tak się nie dzieje. Na początku myślałem, że to żarówka, kupiłem nową i nic się nie zmieniło. Dodam, że dziś przez jakiś czas po otwarciu bagażnika lampka świeciła, ale teraz znów zero odzewu. Wyciągnąłem wtyczkę, która dochodzi do lampki i przepłukałem specyfikiem do styków. Bezpiecznik i stycznik wyeliminowałem (dlatego, że sufitowa lampka bagażnika reaguje na otwarcie auta). Co powinienem sprawdzić w pierwszej kolejności? Gdzie może leżeć przyczyna? Wiem, że to błahostka, ale moim zdaniem jeżeli taka lmamampka jest, to powinna działać :) Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

I jak lampka juz działa? gdzie był problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie wyciąga ta lampke??? posiada zatrzaski??? czy trzeba cale pokrycie sciagnac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PDF Sam Naprawiam ci podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...