Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zapalone ESP


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi A4 S-Line 1.9 TDI kombi 2003rok. Mam pytanko do Was. Kiedy jest włączone a kiedy wyłączone ESP?????? Bo dzisiaj jak z rana jechałem do pracy zauważyłem po jakimś czasie że się cały czas świeci???? Więc proszę Was o odpowiedź co z tym systemem jest???Co i jak i kiedy??? Dzięki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali sie - nie dziala. Nie pali sie - dziala. Podepnij Vag-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiełem i jest że czujnik pedała hamulca jest do wymiany. Czy wie może ktoś ile to kosztuję??????? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób mogę go wymienić? Trzeba coś odkręcać? Sprawdzałem i za bardzo nie ma tam dojścia do tego czujnika :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma dojścia ?

odpinasz wtyczkę i wypinasz czujnik

przy montazu nowego pamietaj aby pedał hamulca

był podniesiony jak najwyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy tylko przesunąć fotel kierowcy tak? nie trzeba odkręcać modułu pod kierownicą? Chciałem się jeszcze dowiedzieć czy po montażu trzeba coś regulować ? Dzięki za pomoc :) P.S.Dzisiaj wieczorem kupiłem czujnik i zbytnio nie miałem czasu tam zaglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, sorki ze się wpierdzielam w Twój post ale mam podobny problem. U mnie z kolei kontrolka od ESP sama się zaświeciła i to zdarzyło się już nie pierwszy raz.Czy u mnie też jest problem z czujnikiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak fotel jak najdalej i na podłogę wyciągasz jeden wkładasz drugi włala :)

rookie - podepnij vaga, może to samo może nie... nikt wróżką nie jest ale ogólnie jeśli nie masz vaga to możesz kupić czujnik wymienić i zobaczyć :wink:

nie jest cenowa tragedia więc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, sorki ze się wpierdzielam w Twój post ale mam podobny problem. U mnie z kolei kontrolka od ESP sama się zaświeciła i to zdarzyło się już nie pierwszy raz.Czy u mnie też jest problem z czujnikiem ??

musisz podpiąc VAG-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że u jednego się świeci kontrolka i ma taki problem to nie znaczy że u wszystkich jest tak samo ponieważ często jedna kontrolka jest odpowiedzialna za kilka rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniłem czujnik:) Bez rozkręcania się nie obeszło, może to zależy od wersji :) Trzeba rozkręcić półkę kierowcy pod kierownicą zaledwie 3 śrubki. Poniżej przesyłam linka jak to zrobić, chodzi o ten 2gi czujnik nad pedałem hamulca.

45246345.jpg

25549187q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem, że sam się zaświecał i od razu czujniczek zmieniłem bez VAGa nawet i do dzisiaj rok spokoju z tym:)

Niby taka bzdura a wzbudzała moją czujność zwłaszcza jak się*zapalała kontrolka na oblodzonej drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...