Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dziś allroad'a wprowadziłem na sen zimowy do nory

opierał się ale dałem radę..

ostatnie niskie foto..

42893329.jpg

54147150.jpg

63373365.jpg

no to jazda.. 2 palce pociąłem ale udało sie :decayed:

62421729.jpg

jak widać na gwincie z przodu jeszcze można zejść kilka cm :naughty:

nawet na max w górze i deskach broniła się przed odstawką.. ślady po wydechu :D

71613173.jpg

gleba :D

73764215.jpg

42866003.jpg

pozdro :kox:

Opublikowano

Ale pieknie siedzi :polew:

Opublikowano

Wujek co masz w planach przez zimę?

Opublikowano
  • Autor

Wujek co masz w planach przez zimę?

doprowadzić pas przedni do normalnego wyglądu, bo jest w kiepskim stanie i może z komorą też trochę powalczę

chciał bym też kliny nowe, szpere pełny detailing itd. ale trochę się priorytety pozmieniały ostatnio i nie wiem czy cokolwiek zrobię..

no opony muszę na tyl na pewno kupić :gwizdanie:

Opublikowano

no opony muszę na tyl na pewno kupić :gwizdanie:

fantazja Cię poniosła? :decayed:
Opublikowano

no opony muszę na tyl na pewno kupić :gwizdanie:

fantazja Cię poniosła? :decayed:

w takiej e30 zapewne fantazja często ponosi... głównie bokiem :decayed:

Opublikowano

gdzieś pisał,ze ona tylko stoi,auto tylko do podziwiania a opony pewnie sparciały ze starości :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak jeszcze była pogoda to prawie co dzień się tam gdzieś przetoczyłem

no i za każdym wyjazdem znalazł się winkiel że fantazja poniosła :evil:

zresztą jest gdzieś filmik i foty w temacie :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:01_________________________________________________66966376.jpg

Opublikowano

co tam kleisz na taśmę malarską? :mysli:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

co tam kleisz na taśmę malarską? :mysli:

:decayed:

rogi maski zakleiłem :tongue4: co prawda miękko mają ale nie zaszkodzi a może pomoże :decayed:

i finalnie na dziś..

62851348.jpg

największa gała w tym samochodzie to pas przedni.. przyszedł i jego czas :evil:

Opublikowano

grubo idziesz :kox:

Opublikowano
  • Autor

-czego nie ma w lesie iglastym ?

=nie ma lipy !

:polew: :polew:

i u mnie tak samo :D

strasznie mnie bolał ten pas z każdym otworzeniem maski

a że już auto nie jest jeżdżone to nie ma na co czekać :kox:

Opublikowano

czym zabezpieczasz? są fajne baranki w spray'u odporne na uszkodzenia i elastyczne

Opublikowano

Po co w sprayu,nie masz kompresora?

Opublikowano

skąd ja mam wiedzieć czy wąski ma kompresor czy nie? są takie same w spray'u jak i pod pistolet

Opublikowano
  • Autor

czym zabezpieczasz? są fajne baranki w spray'u odporne na uszkodzenia i elastyczne

cały pas będzie wymieniany.. a czy będę go mazał barankami to jeszcze nie wiem

może gdzieś w dolnej części bo górna jest widoczna z pod maski i będzie biała

ale na dobrą sprawę po złożeniu wszystkiego pas jest tak obudowany że dobry podkład i farba go wystarczająco zabezpieczy :tongue4:

Po co w sprayu,nie masz kompresora?

oczywiście że masz :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 23:46_________________________________________________

wąski

:mysli:

Opublikowano

wuju sorki, byłem zlekka zagadany i tak mi się napisało ale miałem na myśli oczywiście Ciebie

Opublikowano
  • Autor

wuju sorki, byłem zlekka zagadany i tak mi się napisało ale miałem na myśli oczywiście Ciebie

spoko myślałem że mnie z wąskim pomyliłeś :wink4:

Opublikowano

wiesz, nick "wuju" i wąskie e30 mogą mętlik w głowie zrobić, akurat miałem ciężki temat w głowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.