Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale moja w innym stylu całkiem ..............

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d6c14198bbcf1faa

podobne nawet :polew: :polew: ile ma kuni?

dużo, to przecież mpołer :polew:

po czym poznałeś :mysli: ?

po klapce wlewu paliwa :naughty:

a no tak :polew: :polew:

Damian graty zakupu- będzie czym bokiem latać i nie będziesz potrzebował śniegu :good:

Opublikowano
  • Autor

posmiali się >?? tam siedzi 3,5 litra :D dwa kubły klata do zabawy :D

co nie zmienia faktu że kogoś ostro poniosła fantazja w tuningu optycznym :kox:

Opublikowano
  • Autor

A to nie czasem zapuszczony i zużyty pakiet m-technik?

:no:

przednia dokładka jest mt2, lusterka progi z e36, grill to jakieś cudo z 5 albo 7 ki.. ale to wszystko laminat raczej :kox:

koło ma fajne przynajmniej przednie :decayed:

Opublikowano

dałbym każdy grosz żeby mieć takie cacko u siebie :slina:

albo włożę każdy grosz aby tak zrobić :naughty:

fura zacna :good:

Opublikowano
  • Autor

dałbym każdy grosz żeby mieć takie cacko u siebie :slina:

albo włożę każdy grosz aby tak zrobić :naughty:

fura zacna :good:

e30 wciąga każdą ilość kasy, i nie mówię tu o groszach :cool1:

Opublikowano

dałbym każdy grosz żeby mieć takie cacko u siebie :slina:

albo włożę każdy grosz aby tak zrobić :naughty:

fura zacna :good:

e30 wciąga każdą ilość kasy, i nie mówię tu o groszach :cool1:

wiem moja była audi wciągnęłą prawie 100% swojej wartości :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

eliminacja minusów ciąg dalszy

przymiarka

dscf4704v.jpg

i już na miejscu

dsc00431r.jpg

ogólnie to zrobiłem mały pierdolnik ale trzeba zrobić wszytko jak się należy

powalczyłem z niedziałającym grzaniem i z suwakami od nawiewów

suwaki wymienione i grzanie chyba też już będzie :decayed: ale do tego muszę poskładać przód żeby odpalić i sprawdzić

77677705.jpg

Opublikowano

widzę że idziesz w ślady mocarzy z syndykatu- wszystko od zera :good::good:

Opublikowano

Ja tam widzę fajny rower w tym bałaganie :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

widzę że idziesz w ślady mocarzy z syndykatu- wszystko od zera :good: :good:

no od zera to może nie ale zawsze coś tam się znajdzie do poprawy :kox:

trzeba solidnie przygotować auto dla przyszłego właściciela :wink4:

Ja tam widzę fajny rower w tym bałaganie :naughty::decayed:

taki tam składak :decayed:

dscf4690t.jpg

Opublikowano

przygotować auto dla przyszłego właściciela :wink4:

już nad zmianą myślisz?
Opublikowano
  • Autor

przygotować auto dla przyszłego właściciela :wink4:

już nad zmianą myślisz?

będę musiał chyba zamienić na łazienkę i kuchnie ;(

Opublikowano

przygotować auto dla przyszłego właściciela :wink4:

już nad zmianą myślisz?

będę musiał chyba zamienić na łazienkę i kuchnie ;(

"Live is brutal" ;(

Opublikowano

przygotować auto dla przyszłego właściciela :wink4:

już nad zmianą myślisz?

będę musiał chyba zamienić na łazienkę i kuchnie ;(

czyli będziesz mógł następny projekt od początku zacząć :good:
Opublikowano
  • Autor

przygotować auto dla przyszłego właściciela :wink4:

już nad zmianą myślisz?

będę musiał chyba zamienić na łazienkę i kuchnie ;(

czyli będziesz mógł następny projekt od początku zacząć :good:

jak się dobrze sprzeda to może uda się od razu jakąś tanią bazę kupić :kox:

a tym czasem lecimy dalej :decayed:

miało nie być już żadnych tuningów

ale weź tu się powstrzymaj w robieniu z dobrego => lepsze :kox:

39707039.jpg

no i simota doczekała się mycia, jeszcze tylko olejek.. no i mam nadzieje na hamowanko na wiosnę

simota.jpg

Opublikowano

A tych lamp to nie miałeś już kiedyś zamontowanych? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.