Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

miodzio foty, ja bym został przy tych co masz, są bardziej "tłuste"

ale siekierą ciosane hatge bardziej mi się widzą, jeszcze na długo przed białą sobie powiedziałem że chce to koło :kox:

w sumie wszytko zależy czy zdecyduję się na zmianę rozstawu

Ładne sztuki się pojawiły :naughty:

poziom aut przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :slina::shocked:

https://picasaweb.google.com/103408387524720712716/3ERFEST2011#

Opublikowano

Czy te brązowe cabrio nie jest z mojego miasta- Gorzów Wlkp?

Nie widze tablic z tego ujecia...

ps. Czy juz pisalem, ze zajbiscie mi sie podoba Twoja e30cha ? :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Czy te brązowe cabrio nie jest z mojego miasta- Gorzów Wlkp?

Nie widze tablic z tego ujecia...

ps. Czy juz pisalem, ze zajbiscie mi sie podoba Twoja e30cha ? :notworthy:

z lublina :)

nie wiem :wink4:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 16:55_________________________________________________sprzedaje, pali się coś pod spodem w czasie jazdy ;(

66410849.jpg

Opublikowano

ile chcesz za tą grillowaną padlinę ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

ile chcesz za tą grillowaną padlinę ? :polew:

to nie sę tanie rzeczy :decayed:

Opublikowano

zamienimy się, z dopłatą do mojego, BTW z mojego się nie dymi :polew: EOT no i mam 290 PS o niutkach już nie piszę

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ja sam nie wiem ile mam :polew: muszę się na hamownie w końcu wybrać, z tym że ta w zasięgu ręki jest podobno o dupe potłuc wiec pewnie się jeszcze odwlecze :disgust:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 23:07_________________________________________________szał baj najt

26460717.jpg

Opublikowano

nooo :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dawno nic nie wrzucałem tu, w sumie nie wiele się pozmieniało, jakoś wole kasę na paliwo przepuszczać dopóki pogoda pozwala jeździć tym staruszkiem :kox:

jako że policja pozbawieniem mnie dowodu wymusiła na mnie kilka zmian

to wylecieć musiał xenon i czerwone kierunki tu wyrwałem ori ładne pomarańczki ( poprzednio były zamienniki )

włożyłem też lampę od długich i w końcu oddali dowód :decayed:

jako że z tylnymi trafiły się przednie zwykłe to zrobiłem sobie oldskula

jest tak

46988008.jpg

44708109.jpg

23526365.jpg

67064315.jpg

czasem dla poprawy samopoczucia zmieniam graty które mi nie pasują

ostatnio boczki tyle zastąpiły idealnie spasowane

i niedziałający licznik zastąpiłem sprawnym

przebieg oczywiście prawdziwy potwierdzony książką serwisową :polew:

dsc00341h.jpg

tak że jest dobrze :kox:

Opublikowano

Wuju po zmianie lamp przednich wrzucilbym spowrotem tego grila z trzema paskami.

Podobal mi sie :evil:

Opublikowano
  • Autor

raczej się nie zanosi na powrót tego gadżetu do auta :tongue4:

Opublikowano

A niebieskie pany cie za koła cie skarcili? bo coś mi sie kojarzy że u nas w tym "pięknym" kraju koła nie mogą wystawać poza obrys auta.

Opublikowano

jest git :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A niebieskie pany cie za koła cie skarcili? bo coś mi sie kojarzy że u nas w tym "pięknym" kraju koła nie mogą wystawać poza obrys auta.

właśnie tu na 2 babka wróżyła bo przepisy jasno tego nie określają

a jak zabierali dowód to akurat miałem założone koła do upalania

i w sumie od upalania się zaczęło bo mnie tajniaki przycieli jak się kręcę na skrzyżowaniu :decayed:

to potem czaili się na mnie aż złapali.. zapytali tylko przy kontroli gdzie mam koła :D[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:27_________________________________________________No.1 na najładniejsze auto GermanFest Osieck 2011

54652266.jpg

32097229.jpg

Opublikowano

gratki :good:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: BRAVO Wuju :good: :good:

Opublikowano

Gratulacje :!:

świetna jest ta Benia :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :notworthy:

fajnie tak dostać pucharek na zlocie gdzie naprawdę był ogrom konkretnych fur :evil:

kilka wybranych poniżej

co prawda trochę jestem nie pocieszony że projekt nie jest w całości mój..

ale jak tylko pojawią się możliwości storze swoją e30 od podstaw

a tu kilka fot co tam stało na placu..

33747473.jpg

90103762.jpg

36622729.jpg

76204720.jpg

75581128.jpg

89734737.jpg

32097229.jpg

38966667.jpg

46012406.jpg

31595350.jpg

21871257.jpg

94392206.jpg

61534212.jpg

Opublikowano

wuju jak bedziesz jechał na następny event jadę z tobą chociażby w bagażniku

choruję na e30 lub e36 w cabrio tylko że znaleść fajną e30 graniczy z cudem (w miarę normalnej kasie oczywiście )

Opublikowano
  • Autor

wuju jak bedziesz jechał na następny event jadę z tobą chociażby w bagażniku

choruję na e30 lub e36 w cabrio tylko że znaleść fajną e30 graniczy z cudem (w miarę normalnej kasie oczywiście )

nie spodziewaj się że z e30 będzie taniej, bo dość szybko rośnie wartość

a na zakup e36 jest teraz dobry moment bo niedługo też przestaną tanieć

i jak już to szukaj po forach bo większość dobrego towaru nie widzi nigdy allegro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.