Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąskie e30


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

wuju jak bedziesz jechał na następny event jadę z tobą chociażby w bagażniku

choruję na e30 lub e36 w cabrio tylko że znaleść fajną e30 graniczy z cudem (w miarę normalnej kasie oczywiście )

nie spodziewaj się że z e30 będzie taniej, bo dość szybko rośnie wartość

a na zakup e36 jest teraz dobry moment bo niedługo też przestaną tanieć

i jak już to szukaj po forach bo większość dobrego towaru nie widzi nigdy allegro

z e30 jest tak albo ulep za 2999 albo piekny okaz za 20 albo nawet za 40 mowa o cenach allegro oczywiście. jeszcze po ibeju patrzę czasem ale tam też lipton[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 21:28_________________________________________________http://allegro.pl/sprzedam-sliczne-bmw-e36-cabrio-i1834309469.html :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szkoda takiego auta na upalanki? szpera by się przydała

lepiej chodzi jak się ją od czasu do czasu przegoni :tongue4:

poza tym jestem zdania że auto to głównie frajda z jazdy a dopiero później podniecanie się wyglądem i posiadaniem go

wiem że by się przydała ale jak założę to pewnie częściej będę tak robił

ale zobaczymy może w zimę się coś wsadzi bo marzą mi się wycieczki na tor w przyszłym sezonie

twoja mega ladna ale ta druga szalu nie robi ... a kierownik chyba powinien pocwiczyc dawkowanie gazu ;) bo za kazdym razem go obraca ;)

ps. gratuluje nagrody

dzięki :good:

2ga jest cały czas dopracowywana, pod koniec filmiku ma już większość pakietu mt2 tak że na przyszły sezon też będzie kocur :kox:

a co do jazdy.. no to już nie moja briiszka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre syndykaty tam macie w WZW

ja to wkz :cool1: ale wzw też jest dobra ekipa :naughty:

white e30 MT1 & MT2

Wuju, a ten drugi biały to nie jest żołnierzem, przypadkiem :naughty::cool1:

coś mi się kojarzy ale nie wiem czy dobrze :mysli:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 17:50_________________________________________________O właściciela mi chodzi oczywiście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik :good: zlot jak widać był :kox:

byłem tylko w sobotę, ale i tak było super :good:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 10:08_________________________________________________dłuższy czas się nic nie działo poza jazdą więc trzeba było coś przymodzić :naughty:

bolączką e30 były hamulce

trzeba było znacznej siły żeby wyhamować to małe pudełko

trafiło się podwójne serwo więc nie zastanawiając się za wiele zakupiłem i zabrałem się z pomocą kumpli za montaż

dsc00356j.jpg

trochę rzeźby było żeby wcisnąć je tam przy większym silniku niż przewidziany do tej budy

ale się udało :kox:

68098909.jpg

:naughty:

rezultaty przeszły moje oczekiwania.. trzeba dużo mniej siły żeby zatrzymać auto :evil:

kolejnym minusem był kiełek zderzaka, wymiana na ładniejszy polepszyła mi humorek :kox:

22445738.jpg

i taki mały gadżet dla dopełnienia szczęścia

63358154.jpg

:>

koniec dzisiejszego wystąpienia, kolejne minusy wyeliminowane, ale jeszcze długa droga do pełni szczęścia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...