Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to za zwierzak sie zalapal na foto :decayed: ? widac go a raczej chyba ją przez szybe pasażera :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a co to za zwierzak sie zalapal na foto :decayed: ? widac go a raczej chyba ją przez szybe pasażera :tongue4:

kamienny dzik, dobrze straszy ludzi :decayed:

Opublikowano

fotele zajebioza!

Opublikowano

Widziałem tą furę latem 2010r w Sarbinowie na jakimś zlocie e30. Gratulacje, na fotach wygląda mega, w realu jeszcze lepiej :good:

Opublikowano

kopara opada jak się widzi takie youngtimery :good:

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki, staram się jak mogę żeby dopieścić ją w każdym calu

ale jeszcze długa droga przede mną :)

e30cha z grubsza ogarnięta czas przygotować koła :ad:

dekielki.jpg

rantq.jpg

Opublikowano

ale kółka się świecą... :kox:

podasz jakiegoś linka do zewnętrznej galerii jeśli masz?

Opublikowano

i tak B6 było ładniejsze :tongue4:

Młody jesteś- bemka jest jest kozacka :good: :good: :good:

nie mówię, że BMW nie jest ładne.. podoba mi się, ale wyraziłem opinię, że B6 mi się bardziej podobała.. i co do tego ma mój wiek? :wallbash: chociaż jeśli już RWD to wolałbym chyba co innego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale kółka się świecą... :kox:

podasz jakiegoś linka do zewnętrznej galerii jeśli masz?

nie masz :tongue4: jak założę koła to zrobię jakąś sesyjkę to wrzucę trochę fot[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 03:03_________________________________________________

i tak B6 było ładniejsze :tongue4:

Młody jesteś- bemka jest jest kozacka :good: :good: :good:

nie mówię, że BMW nie jest ładne.. podoba mi się, ale wyraziłem opinię, że B6 mi się bardziej podobała.. i co do tego ma mój wiek? :wallbash: chociaż jeśli już RWD to wolałbym chyba co innego :naughty:

b6 było z całkiem innej bajki, ale spokojnie zrobię klona jak tylko fundusze zorganizuje, co prawda może już nie z 19ka :tongue4:

jeden kaleka mi starczy :wink4:

a co do rwd to musiało być e30 jeszcze przed audi chorowałem na 30che ale było potrzebne praktyczne auto

Opublikowano

jest piekna teraz ;) its bjutiful :good: zawsze lubilem dobrze zrobione e30 na waskiej lampie

Opublikowano

mega :decayed:

co to za fotele?

Opublikowano
  • Autor

co to za fotele?

mirco s2

Opublikowano

Jak rozumiem oddałeś je na obszycie skórą gdzieś? Czy w Mirco Ci tak ładnie zrobili?

Opublikowano
  • Autor

Jak rozumiem oddałeś je na obszycie skórą gdzieś? Czy w Mirco Ci tak ładnie zrobili?

fotele są sprawką poprzedniego właściciela, z tego ca pamiętam to w mirco obszywali

Opublikowano

:) no Kamil sie starał zeby ta E30 była ładna :D

Opublikowano
  • Autor

:) no Kamil sie starał zeby ta E30 była ładna :D

każdy dokładał coś od siebie :decayed: ale fotele nie są sprawką hightech-a :wink4:

Opublikowano

a kto zmieniał fotele chyba nie Sebastian :D

Opublikowano
  • Autor

a kto zmieniał fotele chyba nie Sebastian :D

z tego co mi wiadomo to tak :tongue4:

Opublikowano

Kiedyś już Ci pisałem co sądzę bodajże na BMW3ER ale mogę powtórzyć jeszcze raz - najpiękniejsza E30 jaką w życiu widziałem :good: Totalna perfekcja :cool1:

Opublikowano

Kiedyś już Ci pisałem co sądzę bodajże na BMW3ER ale mogę powtórzyć jeszcze raz - najpiękniejsza E30 jaką w życiu widziałem :good: Totalna perfekcja :cool1:

to mało fajnych samochodów widziałeś :polew:

ja widziałem na zlocie synykatów w tarnowie fajniejsze :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________i mocniejsze :tongue4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________chociaż wuja też daje rade :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.