Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąskie e30


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

byłem w zeszłym roku na zlocie syndykatu w tarnowie i widziałem tą albo podobną betkę..

miała tylko silnik trochę inny bo z m3 e46..dla mnie rakieta..koleś wszystko w niej zmienił i chciał 30 tysi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku na zlocie syndykatu w tarnowie i widziałem tą albo podobną betkę..

miała tylko silnik trochę inny bo z m3 e46..dla mnie rakieta..koleś wszystko w niej zmienił i chciał 30 tysi :cool1:

nie było w niej nigdy takiego motoru więc to nie ta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa 4 x takie same bbs rs ? bo wygladaja mi na taka sama szerokosc ...

jakie masz na nie oponki naciagniete ?

ps. jedna z najladniejszych e trzydziestek jakie widzialem .... tylko wnetrze zmienic bo ktos troche zbeszczescil ja tymi fotelami wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...fajniutka furmanka :good: :good: :good: kiedyś ujeżdżałem E-30 2,5 ale nie taką ... :naughty:

Ps...po tablicach rejestracyjnych widzę że nabyłeś ją w moich stronach i tak się zastanawiam kto miał tam takie cacko ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wuju

fajna sztuka Ci sie trafiła, zawitaj kiedys i sie pochwal jak bedziesz w radomiu,

jak Ty bedziesz tym w zimę jezdził??? :polew: chyba cały czas bokiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wuju

fajna sztuka Ci sie trafiła, zawitaj kiedys i sie pochwal jak bedziesz w radomiu,

jak Ty bedziesz tym w zimę jezdził??? :polew: chyba cały czas bokiem :gwizdanie:

kiedyś przyjadę :wink4:

w zimę raczej tylko garaż, za ładna jest.. a że ma 24 lata to sól może już zrobić konkretną robotę :disgust:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 22:44_________________________________________________setup do upalania :evil:

14415604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję ,żeby wuju usunął ten wątek albo żeby mod zrobił to za niego bo ten klub zamieni się w klub miłośników Beemwe :polew:.

Ilekroć tu wchodzę to sikam po nogach a nocami myślę gdzie znaleźć takie auto. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję ,żeby wuju usunął ten wątek albo żeby mod zrobił to za niego bo ten klub zamieni się w klub miłośników Beemwe :polew:.

Ilekroć tu wchodzę to sikam po nogach a nocami myślę gdzie znaleźć takie auto. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

są na forach :> jak szukałem swojej była jeszcze z silnikiem od m-ki e36 300+ chyba było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję ,żeby wuju usunął ten wątek albo żeby mod zrobił to za niego bo ten klub zamieni się w klub miłośników Beemwe :polew:.

Ilekroć tu wchodzę to sikam po nogach a nocami myślę gdzie znaleźć takie auto. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

są na forach :> jak szukałem swojej była jeszcze z silnikiem od m-ki e36 300+ chyba było :gwizdanie:

to sobie weź tą z sinikiem od emki i dawaj tą :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale serio- wuju znajdź mi taką albo sprzedaj swoją

http://otomoto.pl/bmw-320-jak-nowe-bmw-e30-m-technic-i-C15418271.html ta jest jeszcze ładniejsza aby silnik zmienić :cool1:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:03_________________________________________________

to sobie weź tą z sinikiem od emki i dawaj tą :naughty:

za bardzo mi się podoba :kox: a kuni starczy na jakiś czas :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...