Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

za to w środku będzie sporo zmian

podświetlana podłoga itp :decayed::wink4:

wielki napis BMW na czerwono na podsufitce :polew:

dużo niebieskich neonów będzie :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

moje marzenie! :kox:

Opublikowano
  • Autor

moje marzenie! :kox:

moje byłe :wink4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 19:15_________________________________________________obecne to postawić obok niej czarne b6 2.7bit :rolleyes:

Opublikowano

moje najwieksze to M3 :kox: a jeszcze wieksze M5 :kox:

Opublikowano

za to w środku będzie sporo zmian

podświetlana podłoga itp :decayed::wink4:

wielki napis BMW na czerwono na podsufitce :polew:

dużo niebieskich neonów będzie :decayed: :decayed:

no no,lasery to podstawa :decayed:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: przypominam ze ten czlowiek wczesniej mial audi i nie zrobil z niej posmiewiska :cool1:
Opublikowano

yhy yhy :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak to nie....byś widział co się na spotach działo jak sie pojawiał :kox:

jeden magiczny przycisk i z black madafaki robiła się Fast&FuriousNeonStyle :naughty::kox::decayed:

i wtedy wszystkie laski były moje :polew: :polew: :polew:

moje najwieksze to M3 :kox: a jeszcze wieksze M5 :kox:

e30 M3 :evil: daleko poza zasięgiem jak na razie :kwasny:

największe to Eleanor :embarrassed:

Opublikowano

jak to nie....byś widział co się na spotach działo jak sie pojawiał :kox:

jeden magiczny przycisk i z black madafaki robiła się Fast&FuriousNeonStyle :naughty::kox::decayed:

i wtedy wszystkie laski były moje :polew: :polew: :polew:

moje najwieksze to M3 :kox: a jeszcze wieksze M5 :kox:

e30 M3 :evil: daleko poza zasięgiem jak na razie :kwasny:

największe to Eleanor :embarrassed:

no to to największe może być za niedługo tańsze od M3 w E30 :polew:

jeszcze trochę i shelby gt500 69 będzie tańszy :gwizdanie:

Opublikowano

jak to nie....byś widział co się na spotach działo jak sie pojawiał :kox:

jeden magiczny przycisk i z black madafaki robiła się Fast&FuriousNeonStyle :naughty::kox::decayed:

i wtedy wszystkie laski były moje :polew: :polew: :polew:

co tam miales? :blink::kox:

Opublikowano
  • Autor

no to to największe może być za niedługo tańsze od M3 w E30 :polew:

jeszcze trochę i shelby gt500 69 będzie tańszy :gwizdanie:

67 :cool1:

jeszcze trochę potrwa :)

jak to nie....byś widział co się na spotach działo jak sie pojawiał :kox:

jeden magiczny przycisk i z black madafaki robiła się Fast&FuriousNeonStyle :naughty::kox::decayed:

i wtedy wszystkie laski były moje :polew: :polew: :polew:

co tam miales? :blink::kox:

w sumie nic, ale dupeczki i tak leciały :D

Opublikowano

i ja tego nie widzialem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i ja tego nie widzialem :decayed:

jest temat w b6 :tongue4:

Opublikowano

ok :embarrassed::hi:

Opublikowano

za***ista maszyna czesto bywam w Kozienicach ale tej buńki nie widziałem.naprawde bardzo ładne auto

Opublikowano
  • Autor

za***ista maszyna czesto bywam w Kozienicach ale tej buńki nie widziałem.naprawde bardzo ładne auto

i szybko nie zobaczysz,bo to tylko wyjeżdża z garażu,jest codziennie myte,woskowane,robione są foty i do garażu z powrotem :kox:

no :decayed:

na wiosnę dopiero będzie okazja zobaczyć :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kupiłes ja od Sebastiana ?? z Modlina ??

bo kiedys High Tech taką zrobił :) piekna fura

Opublikowano
  • Autor

to właśnie ona :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.