Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąskie e30


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

B6 było fajniejsze.. chociaż to i tak jest ładne i nie zwieśniaczone jak spora ilość E30/E36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-30 M-power miały silnik 2.5,mocniejszy od 2.8 w zwykłej budzie :cool1:

Mega-gustownie zrobiony kalasyk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-30 M-power miały silnik 2.5,mocniejszy od 2.8 w zwykłej budzie :cool1:

Mega-gustownie zrobiony kalasyk :good:

mialy od 2.3 do 2.5 w wersjach evo i z 2.8 nie mal nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :good: widzę że niezła kolekcję tam macie :naughty:

no jest parę perełek w okolicach :kox:

da się tym wogóle z jedynki ruszzyć?

da się :evil: :evil:

To teraz pochwal sie planami czy są jakiekolwiek :kox:

plany oczywiści że są :decayed: jest trochę do dopracowania.

miałem kupić zwykłą co by mieć co w niej robić, ale nie mogłem się oprzeć. a jak patrzyłem po alle co jest do sprzedania to ręce opadały, szfagier szukal e30 zdrowej wąskiej ponad rok wiec stwierdziłem że nie ma co się zastanawiać :gwizdanie:

pewnie troche kosztowala ( jak na e30)

ile tam masz mocy?

wiadomo ile do 100km/k

jak na jej stan to można powiedzieć ze pół darmo :cool1:

moc nie zmierzona, ale trochę ponad 200 jest na pewno

do 100 nie ma trakcji :gwizdanie: :kox::evil: brakuje jej szpery ale to się zmieni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Piękna i zadbana buma.

Mody w najlepszym guście, felgi kox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:- kupię lub zamienię na moją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:- kupię lub zamienię na moją

mówiłem :chytry::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:- kupię lub zamienię na moją

jeszcze sam się nie nacieszyłem :tongue4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 00:26_________________________________________________97637311.jpg

41008319.jpg

49407215.jpg

88840102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci to?

dla przyjemności :evil:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 09:24_________________________________________________

moja też fajna i mocniejsza :naughty:

mocniejsza nie znaczy szybsza :decayed:

oj jest na pewno - no chyba że schodzisz poniżej 6 s do 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...