Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 12:58_________________________________________________

oj jest na pewno - no chyba że schodzisz poniżej 6 s do 100

2.8 w e30 robi podobno 6-6.2 a to jest nieco mocniejsze :naughty:

z tego co ja wiem to wg danych producenta 6,2 miało E30 M3 2,5 16v sport EVO więc wątpię :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 13:33_________________________________________________poza tym problem z trakcją przy starcie, którego ja nie mam :evil: :evil: :evil: :evil:

ale za to e30 daje niezapomniane wrażenia z ekstremalnej jazdy :slina:

Opublikowano
  • Autor

z tego co ja wiem to wg danych producenta 6,2 miało E30 M3 2,5 16v sport EVO więc wątpię :gwizdanie:

moje ma nie wiele mniej koni, ale ma krótszy most (205km/h) :evil:

baty pewnie bym dostał ale nie duże :decayed:

Opublikowano

ode mnie dostaniecie baty obydwoje za niedługo :decayed:

rewelacyjna bmka :good:

też chce sobie taką sprawić jak będe miał więcej kasy

gratuluje :)

Opublikowano

z tego co ja wiem to wg danych producenta 6,2 miało E30 M3 2,5 16v sport EVO więc wątpię :gwizdanie:

moje ma nie wiele mniej koni, ale ma krótszy most (205km/h) :evil:

baty pewnie bym dostał ale nie duże :decayed:

albo było by równo ale i tak szybciej od sokolnh'a :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

albo było by równo ale i tak szybciej od sokolnh'a :polew: :polew: :polew: :polew:

to to na pewno :D

Opublikowano
  • Autor

bardzo bardzo daje rade w każdym calu :kox:

0102030405.jpg

Opublikowano
  • Autor

:>

nie powiem patrzy się na nią dobrze, a jazda i ciągła walka z trakcja to już bajka :kox:

tylko kobita nie chce ze mną jeździć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

muszę jeszcze takie koło wyrwać do upalania, wywalić kiere od play-a i podnieść foteli i będzie lala :evil:

httpmtuning.eegaleriialbumsMihkelE30PPRZaaa.jpg[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:20_________________________________________________

jak chcesz to ze mną może pojeździć :cool1::decayed:

:wink4:

Opublikowano

Wuju i tak Ci pewnie sporo kasy zostało ze sprzedaży A4, więc może jakiś swap? Na allegro można za ok 15 tys wyrwać silnik V10 507 kuni z M5 :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

Wuju i tak Ci pewnie sporo kasy zostało ze sprzedaży A4, więc może jakiś swap? Na allegro można za ok 15 tys wyrwać silnik V10 507 kuni z M5 :> :> :>

2.8 jest deczko dłubnięte więc starczy mi na jakiś czas. buda jest lekka wiec zbiera to się dobrze :evil:

a jak zbraknie to się kompresor dołoży :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:30_________________________________________________

co Ty,resztę kasy to On ma w kogo ładować :decayed::cool1:

w e30 :decayed:

Opublikowano




Jak wyrezasz takie cuś, to powieszę sobie zdjęcie Twojej E30 na ścianie i co wieczór będę zapalał świeczki i się do niej modlił :polew:

Opublikowano

:>

tylko kobita nie chce ze mną jeździć :decayed:

pewnie co zakręt śmierć w oczach widać :polew: :polew: i jak sama nogą hamuje :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

kolor jej sie nie podoba :doh1: :decayed:

Opublikowano

kolor jej sie nie podoba :doh1: :decayed:

Ważne, że Tobie się podoba :decayed:. Jednym słowem za***ista :slina::kox::naughty::decayed::shocked::evil:. Rarytas :decayed:. Pewnie robi furorę na drogach :naughty:.

Opublikowano
  • Autor

kolor jej sie nie podoba :doh1: :decayed:

Ważne, że Tobie się podoba :decayed:. Jednym słowem za***ista :slina::kox::naughty::decayed::shocked::evil:. Rarytas :decayed:. Pewnie robi furorę na drogach :naughty:.

strasznie mi się podoba :slina:

najlepsze jest to że wcześniej mi się białe e30 nie podobały, jak szukałem to tylko nie biała :disgust:

ale jak zobaczyłem tą :gwizdanie: cale mt1.. rsy.. i te magiczne paski to szczena mi opadła :shocked:

no i nie było wybacz, trza było brać :kox:

a furorę czy robi to nie wiem, ale patrzą się wszyscy :kox: jak na audi :wink4:

Opublikowano

na allegro ja znalazles?

Opublikowano
  • Autor

na allegro ja znalazles?

:no:

na syndykacie,, szwagier siedzi w bmkach i zapytał czy chce sprzedać.. no i sprzedał :kox:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:01_________________________________________________odświeżony przód :kox: bo już ramki reflektorów i nerka były w kiepskim stanie :gwizdanie:

zdjcie0666y.jpg

lift lampek z tyłu

zdjcie0665p.jpg

Opublikowano
:shocked::blink::slina::good:
Opublikowano

Malowałes te lampy? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.