Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąskie e30


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

:polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 12:58_________________________________________________

oj jest na pewno - no chyba że schodzisz poniżej 6 s do 100

2.8 w e30 robi podobno 6-6.2 a to jest nieco mocniejsze :naughty:

z tego co ja wiem to wg danych producenta 6,2 miało E30 M3 2,5 16v sport EVO więc wątpię :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 13:33_________________________________________________poza tym problem z trakcją przy starcie, którego ja nie mam :evil: :evil: :evil: :evil:

ale za to e30 daje niezapomniane wrażenia z ekstremalnej jazdy :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie dostaniecie baty obydwoje za niedługo :decayed:

rewelacyjna bmka :good:

też chce sobie taką sprawić jak będe miał więcej kasy

gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to wg danych producenta 6,2 miało E30 M3 2,5 16v sport EVO więc wątpię :gwizdanie:

moje ma nie wiele mniej koni, ale ma krótszy most (205km/h) :evil:

baty pewnie bym dostał ale nie duże :decayed:

albo było by równo ale i tak szybciej od sokolnh'a :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę jeszcze takie koło wyrwać do upalania, wywalić kiere od play-a i podnieść foteli i będzie lala :evil:

httpmtuning.eegaleriialbumsMihkelE30PPRZaaa.jpg[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:20_________________________________________________

jak chcesz to ze mną może pojeździć :cool1::decayed:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju i tak Ci pewnie sporo kasy zostało ze sprzedaży A4, więc może jakiś swap? Na allegro można za ok 15 tys wyrwać silnik V10 507 kuni z M5 :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju i tak Ci pewnie sporo kasy zostało ze sprzedaży A4, więc może jakiś swap? Na allegro można za ok 15 tys wyrwać silnik V10 507 kuni z M5 :> :> :>

2.8 jest deczko dłubnięte więc starczy mi na jakiś czas. buda jest lekka wiec zbiera to się dobrze :evil:

a jak zbraknie to się kompresor dołoży :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:30_________________________________________________

co Ty,resztę kasy to On ma w kogo ładować :decayed::cool1:

w e30 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Jak wyrezasz takie cuś, to powieszę sobie zdjęcie Twojej E30 na ścianie i co wieczór będę zapalał świeczki i się do niej modlił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>

tylko kobita nie chce ze mną jeździć :decayed:

pewnie co zakręt śmierć w oczach widać :polew: :polew: i jak sama nogą hamuje :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor jej sie nie podoba :doh1: :decayed:

Ważne, że Tobie się podoba :decayed:. Jednym słowem za***ista :slina::kox::naughty::decayed::shocked::evil:. Rarytas :decayed:. Pewnie robi furorę na drogach :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor jej sie nie podoba :doh1: :decayed:

Ważne, że Tobie się podoba :decayed:. Jednym słowem za***ista :slina::kox::naughty::decayed::shocked::evil:. Rarytas :decayed:. Pewnie robi furorę na drogach :naughty:.

strasznie mi się podoba :slina:

najlepsze jest to że wcześniej mi się białe e30 nie podobały, jak szukałem to tylko nie biała :disgust:

ale jak zobaczyłem tą :gwizdanie: cale mt1.. rsy.. i te magiczne paski to szczena mi opadła :shocked:

no i nie było wybacz, trza było brać :kox:

a furorę czy robi to nie wiem, ale patrzą się wszyscy :kox: jak na audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro ja znalazles?

:no:

na syndykacie,, szwagier siedzi w bmkach i zapytał czy chce sprzedać.. no i sprzedał :kox:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:01_________________________________________________odświeżony przód :kox: bo już ramki reflektorów i nerka były w kiepskim stanie :gwizdanie:

zdjcie0666y.jpg

lift lampek z tyłu

zdjcie0665p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...