Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klepać czy wymienić błotnik


pinyo

Rekomendowane odpowiedzi

"W PZU sprawę drążka olali, pomimo moich sugestii, ręce opadają."

Co to znaczy olali. Powiem ci tak. Mialem podobna sprawe, tylko chodzilo o omege a nie a4.

Zglosilem sprawe do ubezpieczyciela i poczekalem az mi przeleja pieniazki. Auto wstawilem do blacharza, a pozniej lakiernika. Wszystko bylo super gites zrobione ale... Wlasnie cos mi sie nie podobalo z trakcja samochodu. Kierownica skrzywiona, auto podczas hamowania myszkuje. Hmmm cos nie tak z przednim zawieszeniem. Pojechalem do pozadnego blacharza, ktory ma sprzet do geometri i stwierdzil, ze trawers sie przesuna. Malo tego lekko sie wygial! Odrazu mnie glowa rozbolala :shocked: W tej materii nie pozostalo nic innego jak tylko pojechac jeszcze raz do ubezpieczyciela i poprosic o dalsze ogledziny w umowionym miejscu. Czyli u goscia ktory ma podnosnik i sprzet. Rzeczoznawca przyjechal zobaczyl, porobil fotki i powiedzial, ze faktycznie widac uszkodzenie i ze doda to do protokolu. Zeby tego bylo malo, to napisalem odwolanie, ze po naprawie w innym warsztacie samochodowym dopatrzyli sie wgniecionego nadkola pod drzwiami. Za klepniecie nadkola dodali jeszcze 60 zl.

Musisz byc twardy i nie dac sie przegadac. Jesli beda marudzic, to pisz odwolanie az do skutku.

Nie maja prawa odmowic.

Zycze powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pisz odwołanie.

Ja jak zacząłem pisać odwołania to dołożyli mi 100zł(3% całkowitej wartości :decayed:) potem kazali napisac do głównej siedziby,ew do sądu, firma to PTU.

Siedza w tych biurach ci je... likwidatorzy i tylko głupa rżną,żeby jak najmniej wypłacić- kupa złodziei :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...