Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Moje Audi A4 2.8 quattro ;)


raper1987

Rekomendowane odpowiedzi

Był Citroen ZX 1.4 8V niestety na chwilę obecną zdjęcia żadnego znaleźć nie mogę

Potem było Mitsubishi Galant MK V w wersji US z silnikiem 2.4 w automacie notabene szczerze odradzam takiego połączenia z tak ciężkim autem ;)

zdjcie1883.th.jpgzdjcie1880.th.jpg

Kolejne auto to Rover 200 1.4 is

0093r.th.jpg0074n.th.jpg

Następnie Fiat Marea 1.9 JTD

dsc01036d.th.jpgdsc01030b.th.jpg

Jest Audi A4 2.8 V6 174 KM AAH Quattro

MODEL: AUDI A4 B5

SILNIK: 2.8 AAH 174 KM

UKŁAD DOLOTOWY: seria

UKŁAD WYDECHOWY: seria

ELEKTRONIKA: elektryczne lusterka podobno mają się też podgrzewać, 4x szyby elektryczne wraz z domykaniem z kluczyka, centralny zamek, podgrzewane spryskiwacze

UKŁAD NAPĘDOWY: quattro nic dodać nic ująć

ZAWIESZENIE: seria

OPONY i FELGI: 195/65/R15 zimówki na jakiejś seryjnej feldze

UKŁAD HAMULCOWY: seria na dotarciu ;P

BODY-KIT: pozbawiony oznaczeń przez poprzedniego właściciela

ŚRODEK: welur, tylna klapa dzielona asymetrycznie, mieszek widoczny na zdjęciach już ogarnięty na czarny, skórzana gałka zmiany biegów, nakładki na pedały bo oryginalne były w opłakanym stanie o ile starcie do blachy można nazwać stanem...

CAR-AUDIO: JVC KD-AVX11, przednie głośniki seria...

PLANY: ponaprawiać to co popsuł poprzedni właścieciel t.j.

otwierane podstawki na kubki między siedzeniami 60% done...

elektryczne lusterka - prawie działa do lewego czekam na wkład elektryczny i lustro czy wkład z lustra jak zwał tak zwał...

oświetlenie wnętrza powyrywane przełączniki... 1 done jeszcze zostały 2 tylne w słupkach ;)

oświetlenie tylnej rejestracji... zrobione, powymieniał ktoś żarówki, ale zapomniał że kable jeszcze trzeba podpiąć

mocowanie oświetlenia bagażnika

sprzęgło w sumie najważniejsza rzecz bo za wiele go nie zostało...

bagażnik głośnik basowy stx ap-300 pozostałość ze starego auta wraz ze wzmacniaczem carpower hpb-1502 na moje potrzeby grało znośnie i mam nadzieję, że tutaj będzie tak samo...

DALSZE PLANY: Jakaś felga na lato 16", 17" się zobaczy...

Wsadzić coś w przednie drzwi bo to co jest to jest tragedia dla uszu...

c152378091.th.jpg

c152378092.th.jpg

c152378093.th.jpg

c152378094.th.jpg

c152378095.th.jpg

c152378096.th.jpg

c152378097.th.jpg

c152378098.th.jpg

Zdjęcia z aukcji internetowej wkrótce o ile będzie lepsza pogoda zrobię własne ;)

Efekt pracy po wymianie wszystkich żaróweczek w desce bo większej połowy oświetlenia już nie było nie mówiąc o tym że jak się jechało w nocy to po ciemaku ciężko było cokolwiek ustawić na climatronicu... :D:D

20101002355.th.jpg

20101002356.th.jpg

Od takie 2 nowe detale ;P, bo pedał sprzęgła i hamulca to już tragedia była nie dość, że guma zdarta to sprzęgło tak wykatowane, że do połowy już blacha właściwie aluminium wytarte było.

20101006381.th.jpg

20101006382.th.jpg

a tutaj 2 zdjęcia zrobione gdzieś na szybko:

20100930350.th.jpg

20100930351.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie autko niczego sobie :good:

na wstępie wywal ten mieszek i odezwij się do gościa raggaman on ma mieszki z zajebistej skóry w dobrej cenie :decayed:

i co rezaj bo masz w czym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6 i :quattro: to jest to. Niech dobrze służy. Jak już będziesz miał przypływ gotówki to warto zmienić lampki przód i tył na poliftowe. Auto zaraz młodnieje o kilka lat. No felga większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No felga będzie ale pewnie wiosną, teraz muszę ogarnąć trochę środek bo jest że tak powiem trochę por(*&*^*lany w sumie to szczegóły brak przycisku od włączania oświetlenia wewnątrz wciśnięte uchwyty na kubki między siedzeniami, tylna popielniczka, a właściwie klapka z niej cała lata jakby nie była wsadzona na swoje miejsce..., Oświetlenie deski rozdzielczej bo widzę tylko przedział obrotów od 4 do 6 tys prędkość od jakichś 100 do 180km/h więc pewnie to może odrazu zapytam tutaj czy ktoś wie jakie to są żaróweczki chociaż na pewno gdzieś juz tutaj temat taki znajdę, podświetlenie klimatronic'a o którym już widziałem podwieszony post na forum...

Ogólnie trzeba chwilę ochłonąć odetchnąć porobić to co jest pilne i dopiero można się brać za większe szczegóły ;) jak przybędzie trochę gotówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No felga będzie ale pewnie wiosną, teraz muszę ogarnąć trochę środek bo jest że tak powiem trochę por(*&*^*lany w sumie to szczegóły brak przycisku od włączania oświetlenia wewnątrz wciśnięte uchwyty na kubki między siedzeniami, tylna popielniczka, a właściwie klapka z niej cała lata jakby nie była wsadzona na swoje miejsce..., Oświetlenie deski rozdzielczej bo widzę tylko przedział obrotów od 4 do 6 tys prędkość od jakichś 100 do 180km/h więc pewnie to może odrazu zapytam tutaj czy ktoś wie jakie to są żaróweczki chociaż na pewno gdzieś juz tutaj temat taki znajdę, podświetlenie klimatronic'a o którym już widziałem podwieszony post na forum...

Ogólnie trzeba chwilę ochłonąć odetchnąć porobić to co jest pilne i dopiero można się brać za większe szczegóły ;) jak przybędzie trochę gotówki ;)

tutaj kolega ma na części audi. pisz do niego i zamawiaj sobie te graty-jedna paczka, jedna przesyłka :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161621.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że chociaż trochę śniegów tej zimy będzie ;), żeby było gdzie "poużywać" :quattro::naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 22:38_________________________________________________No to "zegary" oraz climatronic dostała nowego tchnienia do życia w postaci oświetlenia efekt pracy tutaj ;)

20101002355.th.jpg

20101002356.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna laleczka z V6 na pokładzie :kox:

Doprowadź ją do porządku i jak będzie kasa to zacznij rezać bo uwierz że jak zaczniesz to nie będziesz mógł przestać, wiem to po sobie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc że Mikołaj się zbliża wielkimi krokami więc przywiózł mi nowe felgi AEZ Xylo na lato w rozmiarze 17" 8,5J z oponami 235/45 R17 VIKING ProTech II w bardzo dobrym stanie.

zdjciek.th.jpg

oresco a no owszem dokładnie z Elizówki czy jakoś tak ;P, miał przywieźć jakąś A8 z tego co mi wiadomo i stała jeszcze u niego B5 bodajże 2.6 w ośce w skórach, ale zawieszenie masakrycznie tam grało...

T-żółw w końcu się oderwałem od pierwszego śniegu ;P to jest poezja jazdy... ;P żadne ośki nie ważne czy na przód czy na tył nie dają takiej frajdy z jazdy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po wielu poszukiwaniach w końcu natrafiłem na lampkę w dobrym stanie za dobre pieniądze.

Stara przed wymontowaniem:

imag0052ul.th.jpg

Nowa przed zamontowaniem:

imag0054ez.th.jpg

Nowa po zamontowaniu:

imag0055w.th.jpg

Nowa po raz pierwszy świeci tak jak powinna ;)

imag0056z.th.jpg[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 16:00_________________________________________________Dawno mnie tutaj nie było więc mały UP ;P

mała sesja dzięki uprzejmości kolegi tuley, z forum moto-przemysl.info

dsc07669l.th.jpg

dsc07673pr.th.jpg

dsc07674o.th.jpg

dsc07675s.th.jpg

dsc07682v.th.jpg

dsc07690l.th.jpg

dsc07695jpg0.th.jpg

dsc07695rm.th.jpg

dsc07704py.th.jpg

dsc07785jpg0.th.jpg

thumbnail.png

dsc07749kj.th.jpg

dsc07750gj.th.jpg

dsc07758b.th.jpg

dsc07763q.th.jpg

dsc07765y.th.jpg

dsc07777mk.th.jpg

W dniu dzisiejszym moje quattro otwiera sezon letni ;)

imag0142p.th.jpg

imag0141mz.th.jpg

imag0140u.th.jpg

imag0139g.th.jpg

imag0138.th.jpg

imag0137w.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem kolego rovera tyle że 416 Si, tragedia :sick3:, a audika fajna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem kolego rovera tyle że 416 Si, tragedia :sick3:, a audika fajna :good:

No w 214 Si to nawet dobrze się odpychał ;P, tyle, że elektryka mnie dobijała, a później z niewiadomych przyczyn silnik wyzionął ducha od tak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...