Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Moje Audi A4 2.8 quattro ;)


raper1987

Rekomendowane odpowiedzi

V6 + :quattro:= :notworthy:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:55_________________________________________________V6 jest nas coraz więcej :decayed: może by tak jakiś klubik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6 i :quattro::kox:

na tych letnich felgach troszkę wysoko stoi, ale może to rzecz gustu :)

albo miejskich krawężników, a u nas w mieście jest mało miejsc gdzie mają litość dla kierowców osobówek ;)[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:57_________________________________________________

Co to za fele letnie? jaki rozmiar?

AEZ Xylo 17" 8,5J opona 235/45, pozatym stronę wcześniej jest napisane ;)[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:57_________________________________________________Efekt wczorajszej nudy ;P

imag0172t.th.jpg

imag0173.th.jpg

Jeszcze parę zdjęć zrobionych w czasie montażu i wymiany filtra kabinowego oraz jubileuszowy debiut na liczniku który miał miejsce parę dni temu ;)

imag0017.th.jpg

imag0016x.th.jpg

imag0014t.th.jpg

imag0012rp.th.jpg

imag0013.th.jpg

Jeszcze trzeba parę kabli pochować w bagażniku bo tutaj jeszcze straszą, no i umocować jakoś tą skrzynkę ma ktoś jakieś patenty na to?? Myślałem, żeby na rzepy to zrobić, ale u mnie można cała podłogę wyciągnąć która jest w dużej większości z kawałka filcu czy tam materiału a tylko ma nad kołem zapasowym zrobioną podstawę, więc to nie zda egzaminu...[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 13:33_________________________________________________Wziąłem się dziś za swój silnik t.j. wymiana świec i w końcu przyszedł czysty nowy filtr kabinowy...

imag0196z.th.jpg

imag0198y.th.jpg

Przy okazji wymiany świeć pomyślałem, że pozdejmuję już resztę plastików i umyję je trochę a pod spodem taka niespodzianka część rolki napinacza dosłownie odpadło i wpadło pod alternator skasowało praktycznie pasek wielorowkowy który ma ledwo 4 tysiące przebiegu, rolka zamówiona czas to wykręcić idę dłubać do garażu dalej:

imag0199vi.th.jpg

imag0199kopia.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaaaaaaaaaaa :kox:

Opona jak do ciągnka ale co tam :kox::decayed:

Ale V6 i Q :good:

ale za to trzymanie w zakrętach wyrzuca z fotela :D koza trudno ;) na razie ogarniam to co związane z bezpieczeństwem, kasa mi się nie przelewa więc na razie robię to co ważniejsze ;), a jeszcze został przegub i w dalszym ciągu sprzęgło jeszcze się nie ślizga, ale jazda na pół sprzęgła w korku zaczyna być męcząca bo ciężko czasem jechać tak, no i powoli muszę przymierzyć się do wymiany tarcz z przodu bo raz, że są przygrzane przez poprzedniego właściciela to jeszcze któraś jest krzywa, a toczyć tego nie będę bo uważam, że jest to moje bezpieczeństwo, a przyrównać toczenie mogę co najmniej do regeneracji papieru toaletowego. Powoli nie jeżdżę, więc może zainwestuje w jakieś nawiercane i nacinane TRW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki ciekawe porobiłeś, proponuje cos podesłać na konkurs do kalendarza na grudzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią tylko nie wiem komu i gdzie :D bo tutaj tyle tematów że ciężka sprawa cokolwiek znaleźć :D

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki to wysłałem parę fotek ;) chociaż widząc po przednich miesiącach to moje zdjęcia raczej lipne ;P[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:49_________________________________________________Jako że wadliwa świeca BOSCH'a zrobiła kuku w moim silniku długo się zastanawiałem czy remontować czy kupić nowy silnik jednakże po rozebraniu głowicy okazało się że uszkodzenia są nie wielkie tylko wypalony na wylot zawor wydechowy, więc zabrałem się za kapitalny remont silnika o to lista drobiazgów jakie zostały zrobione:

img20120114170553kopia.jpg

Jak ktoś chce znać poszczególne ceny mogę podać na PW ;P[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:49_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=arjK5mvdXBo#t od taka drobna jazda po śniegach onboard ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...