-
Jak zdemontować chłodniczkę/skraplacz w kabinie B5
Proszę o poradę jak zdemontować chłodnioczkę/skraplacz który znajduje się w kabinie B5. Czy trzeba wymontować całą deskę rozdzielczą? Na razie zdemontowałem, schowek,wentylator, zegary, cały panel środkowy, odkręciłem przewody klimy na podszybiu od strony silnika i się zatrzymałem. Nie bardzo wiem co dalej, odkręciłem też wszystkie śrubki deski rozdzielczej które idą pod listwami ozdobnymi oraz po dwie które idą po bokach pod plastykowymi klapkami. Poradźcie proszę co dalej, bo nie chcę czegoś połamać. Z góry dzięki.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Senkju aju to teraz muszę kupić oponki.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
U mnie przy quattro 18x8 et35 wygląda tak Mam nadzieję, że przy oponie 225/40/18 nic nie będzie obcierało i jakoś w miarę normalnie będzie sie jeździć. sorry za jakość zdjęć, ale robione kijem od szczotki
-
[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...
Fajne auto V6 to V6 ładnie brzmi, ciekawe jak w porównaniu z moją, ja ma dedykowany miltek sport.
-
[ALL] odbój zderzka nr 8D0807134C z którego roku?
Dziękuję
-
[ALL] odbój zderzka nr 8D0807134C z którego roku?
Jak w temacie , proszę o podanie z którego rocznika jest odbój o numerze 8D0807134C? Z góry dzięki.
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
Tposejdon dzięki za rzeczowe objaśnienie gdybyś miał jeszcze jakieś uwagi napisz proszę
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
nie są takie same Czyli aby zamontować, zderzak od rs4 niezbędne są odboje od rs4, lub rzeźba?
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
Czy ktoś wie na jakich odbojach/kłach należy zamontować zderzak od rs4? Czy odboje w s4 i rs4 są takie same?
-
wymiana oleju w motocyklu
Ja w swojej hondzie zmieniam olej zawsze przed rozpoczęciem sezonu czyli na wiosnę.
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
Znam i tego najbardziej się obawiam, ale z drugiej strony nie takie rzeczy się robiło :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
Navi wyszła spoko , jednak spojler psuje całe auto , skasuj go
-
[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
Na błotnikach już mam bo były, gdyż cała mordka jest od polifta. A te wąskie mi się po prostu nie podobają. Niedługo będę miał na sprzedaż błotniki od przedlifta w kolorze lz9u bo maska już poszła do znajomego.[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 13:52_________________________________________________Po całym dniu siedzenia za biurkiem :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 11:16_________________________________________________Udało mi się kupić zderzak od rs4 w idealnym stanie ze spryskami za całe 650zł, a wszystko dzieki forum :>Teraz muszę dokupić tylko kratki i halogeny (szczegół) i wszystko spasować, a to już gorsza sprawa ale damy radę
-
s4 b5 sedan
Filmik elegancki, czekam na więcej.
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
świetne auto i kolor i silnik i quattro :> wkładaj czarne kieruneczki w błotniki
oresco
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta