Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po długiej obecności na forum postanowiłem założyć temat dla mojej B5 :cool1:

A więc zaczynamy.

Audi A4 1.6 AHL rocznik 1998. Mały i "oszczędny" silnik :decayed:

Wyposażenie :

- 2 poduszki (aktualnie brak :gwizdanie:)

- el. szyby i lusterka

- klimatronik

- i takie tam inne podstawy

Dokonane zmiany :

- lampy BOSCH zmienione na zespolone DEPO zespolone

- ksenon 6000k

- felgi 17" S-line Dunlop Maxx Sport 235/45/ZR 17 :kox:

- zawias H&R - 35mm

- radio 2 din z navi MFD

Plany długo terminowe:

- felgi 17" S-line lub RS4 b5

- usunięcie płetwy z tylnej klapy

- tyle lampy poliftowe lub led

- halogeny w zderzaku + ksenon

- co jeszcze czas pokaże

39fcffdaf41e7fc1m.jpg

f806f8e414099837m.jpg

4508f99822d111dbm.jpg

3a52e2f3c7ca4f1cm.jpg

8e680bdabfff1ce6m.jpg

51a2e3f2f862b91am.jpg

daf52843e0fede7fm.jpg

1e589be568138904m.jpg

Nowe Fele:

09fe6eb71f61b6e3med.jpg

6d6b709447fe4ec4med.jpg

6721a82f6416aa34med.jpg

Prosze o opinie i same pochwały :polew:

432d74b46eddfb44m.jpg

ac04e5266c7b92e6m.jpg

Opublikowano

Co tu mówić mody na plus :good:

furka ładnie się prezentuje tylko szkoda ze silnik taki mały :kox:

Opublikowano

odemnie plus po znajomości, słuszny kolor auta :-) dobre plany masz :-)

Opublikowano

Autko :good: Ale zmieni sie nie do poznania po zmianie felgi na 17" i w gore :)

Opublikowano

znajomo mi wygląda ten wóz :gwizdanie: zmiana lamp odświeżyła autko, planowane mody tylko polepszą wygląd,także do dzieła :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No co Ty GM czyżbyś gdzieś je widział ?? :naughty:

Opublikowano

Wszystko ładnie, pięknie, ale ja na sam początek bym się zajął tymi poduchami

Opublikowano

hmm... gdzieś już widziałem tą czwóreczke??? :naughty: Co do płetwy to popieram pomysł wyżucenia tego czegoś :good:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko ładnie, pięknie, ale ja na sam początek bym się zajął tymi poduchami

No poduchy będą ale póki co zgasze kontrolke żeby po oczach nie waliło :P

Opublikowano

dsz33 zmien kierunki na biale.. :)

Opublikowano
  • Autor

dsz33 zmien kierunki na biale.. :)

:good: Zmieni sie

Opublikowano
:thumbup::a4fan: nie wiem kto założył taka "pletwę" ale zasługiwał by na :bicz3:
Opublikowano

Zmiany jak najbardziej na plus :)

Troszkę ją obniż i zdejmij płetwę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zmiany jak najbardziej na plus :)

Troszkę ją obniż i zdejmij płetwę :decayed:

:good:

Opublikowano

yyy dobrze zrozumialem ?? xenona w halogeny chcesz zapodac ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

yyy dobrze zrozumialem ?? xenona w halogeny chcesz zapodac ??

Tak, nie wiem tylko czy to nię będzie strasznie oślepiające :mysli:

Doszedł nowy gadżet dla :a4fan:

Fele S-line które dotąd woziły Topor -a :notworthy::kox:

Niedługo jakieś foty zarzuce :naughty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 09:43_________________________________________________No i nie wytrzymałem do wiosny i założyłem na 2 dni nowe kapcie :kox:

Fotki na 1 stronie :naughty:

Opublikowano

Chłopie coś Ty zrobił... Normalnie tragedia, wieś tańczy i śpiewa, te felgi są paskudne :decayed:

Gratuluję, zajeb!ste felgi (to jest na serio) :good: Tylko auto do nich nie pasuje :polew: żarcik :tongue4:

Opublikowano

moje kola!!! juz za nimi tesknie!!!

Opublikowano

To długo z tymi alusami nie czekałeś :gwizdanie: teraz to jest miodzio jeszcze jakaś lekka gleba i :hi::good:

Opublikowano
  • Autor

Jak jest dobra okazja na zdobycie ori felg to nie ma na co czekac :decayed: dzieki Topor :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.