Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam tylko jedną małą prośbę i apel :decayed: Wyrzuć tą "półkę" z klapy :thumbdown: A poza tym git :good:

Opublikowano
  • Autor

Hehe też mam taką prośbe :polew: tylko ktoś tak ją przymocował ze po wywaleniu konieczne malowanie więc dlatego jeszcze jest. Ale do czasu :naughty:

Opublikowano

Nawet 5 minut bym z nią nie jeździł :sick3: Jest przeokropna... są różne lotki do sedana, ale ta na Twoje nieszczęście wygląda najgorzej :thumbdown::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: No to mi pojechałes :polew: :polew: Chyba przyśpiesze z jej ściągnieciem :rolleyes:
Opublikowano

:decayed: No to mi pojechałes :polew: :polew: Chyba przyśpiesze z jej ściągnieciem :rolleyes:

I dobrze... Bo niby na żywo tego nie widziałem, ale po tych fotach to masakra :sick3: Ten spoiler wygląda jak jakiś na siłę doczepiony od zupełnie innego samochodu, no kompletnie mi się nie widzi :confused4: Aż takie malowanie Cię czeka? Nawet jakby były otwory w klapie o średnicy 10cm. to bym wywalił to ch#!ostwo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No niestety owtorki są tam konkretne :kox: a zwlekam jeszcze bo może żderzak przedni pod spryski będzie wiec już bym pomalował klape i zderzak odrazu :wink4:

Opublikowano

teraz jest przezajebiscie;)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mój temat zamarł więc czas go troszke odświeżyć :naughty:

ot taki new mod trafiło mi sie bardzo tanio MFD i 3 dni wolne :polew:

3ceb121a7ef029aamed.jpg

9bff6e4b7e7713b7med.jpg

Opublikowano

Bomba! U mnie do diaska nie ma klimatronika i nie wiem czy dałoby się pokrętła + przyciski od klimy przenieść tam na dół - jeśli tak to skusiłbym się na Navi+

Gratki moda!!

Opublikowano

:decayed: No to mi pojechałes :polew: :polew: Chyba przyśpiesze z jej ściągnieciem :rolleyes:

I dobrze... Bo niby na żywo tego nie widziałem, ale po tych fotach to masakra :sick3: Ten spoiler wygląda jak jakiś na siłę doczepiony od zupełnie innego samochodu,

samolotu chyba :kox:

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko tego paskudztwa na klapie juz nie ma tylko fotek nie zrobiłem jeszcze :decayed:

Opublikowano

ogólnie lubie spojlerki delikatne na tylnej klapie(sam mam), ale ten wygląda :sick3: sorry... ogółem to wszystko :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba bedzie nowe fotki zrobić a te usunąc i zapomniec juz o tym co było na tej klapie :tongue4::polew:

Opublikowano

A jednak wpakowałeś to Navi :kox:

Opublikowano

3 dni wolnego :slina:

A tak powaga to mody na wielki + :good:

Pozdr.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pozytywne opinie :decayed:

Co by tu teraz wyrezać :mysli:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Nie masz za szerokie opony jak na 1.6 Czuć jakoś że jest mniej mocy.

Opublikowano

Navi wyszła spoko :good:, jednak spojler psuje całe auto , skasuj go :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.