Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good:
Opublikowano

moje kola!!! juz za nimi tesknie!!!

A miały być moje :decayed:

Opublikowano

Gratki!!!! :oklaski:

Jeszcze gleba i wtedy "mucha nie siada"

Opublikowano

Jesli chodzi o felgi 17" to jedyne słuszne wybrałeś :kox: Jeszcze tylko zawias troche w dół i będzie :good:

Opublikowano

zgadzam sie slawQ :polew:;)

Opublikowano
  • Autor

No też mi sie widziało troche wysoko :tongue4:

Ale przez najbliższe kilka miesiecy zostane jednak na seri bo musze poczekać na koniec bodowy pewnej drogi którą musze dojeżdzać do dziadków :confused4:

Opublikowano

Zajefajna felga :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam autko piekne ale najbardziej mnie sie podobajom twoje przednie lampy jesli mozna wiedziec to gdzie je zakupiles?wszedzie gdzie szukam to sa tylko na zarówki H1 a u ciebie zauwazylem ze masz H7 [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 11:54_________________________________________________tak

Opublikowano
  • Autor

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9407505

Lampy kupiłem u tego gościa na allegro.

Tylko w tej chwili widze nie ma takich wystawionych możesz do niego napisać to wystawi.

Tak lampy są na H7. [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 13:57_________________________________________________http://www.tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=18&link=1&s=0&p=2&id=72

Tutaj są takie Clear Depo

Opublikowano

Widzę, że bliźniak się pojawił :decayed:

Ładna furka, może jakieś fotki na nowym felunku w lepszym świetle? Czy już zimówki ON i do wiosny nic z tego? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Zimówki na stalówkach teraz są w modzie :decayed:

Na nowe trzeba poczekać do wiosny lub aż śnieg stopnieje :confused4:

Opublikowano

Oczywiście kołpaki

Opublikowano
  • Autor

Kołpaków brak :)

Opublikowano

No to :good:

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy maja czarne stalówki a ja mam......srebrne :naughty: zawsze inaczej jak wszyscy :decayed:

Opublikowano

no witam jakie chalogeny lampy chce zminic

Opublikowano

??

*halogeny

Opublikowano
  • Autor

Jak jakie halogeny nie rozumiem ?

Jak z zmieniasz z Boscha który ma halogeny na Depo soczewke to nie będziesz miał halogenów chybaż że zrobisz w zderzaku jak w poliftach.

Opublikowano

a mozna wiedziec ile kolega dal za lampki?? I czy dobrze sie sprawuja?? Bo tez sobie chcialbym zakupic a moge po 195zł kupic :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Lampki się sprawują bardzo dobrze :wink4: Cena na PW.[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 13:30_________________________________________________Malutki update :naughty:

Tak więc z nadejściem wiosny:

17" S-line + Dunlop Maxx Sport 235/45/17

Zawieszenie H&R -35mm (same springi)

432d74b46eddfb44med.jpg

ac04e5266c7b92e6med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.