Treść opublikowana przez kasmilo
-
[B5 AHL] Proszę o poradę - uszczelka pod głowicę
Wymien termostat i bedzie wporzadku.Masz nie dogrzany silnik i dlatego pojawia sie ten biały osad
-
[B5 AHL] Proszę o analizę błędów
Witam podlaczylem vaga i pojawily mi sie nastepujace bledy. 1542-Czujnik obrotu samochodu przekroczona wartosc adaptacji-dodatni 64767-to niewiem co to jest za blad 512-Czujnik pozycji wałka rozrządu - Sygnał czujnika Hall’a poza zakresem CZy wie ktos co to moze byc??? * nazywaj proszę wątki zgodnie z Regulaminem Forum - Łukasz
-
[B5 AHL] AHL Jaki kupic najlepiej program do diagnozy auta?
AHL Jaki kupic najlepiej program do diagnozy auta?VAG tak wszyscy piszom a jakiego najlepiej i nie zadrogi.
-
[B5 AHL] Problem ze sterownikami
Tak jak kolega mówi pozmienialem przypadkowo kodowanie sterowników i wszystko dziala na odwrót [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 20:49_________________________________________________Pozmienialem te kody programem o nazwie POLSKI VAG OBDII.i zapomnialem zapisac oryginalne kody czy ktos je umie u siebie sprawdzic i mi je podac [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 22:08_________________________________________________A i jeszcze cos od jakiegos czasu nie zalancza mi sie automatyczne ssanie
-
[B5 AHL] Problem ze sterownikami
witam mam problem z kodowaniem a mianowicie pozmienialem kodowania w klmatyzacji w liczniku i w silniku nie znajac konsekwencji.Silnik B5 1.6 AHL.czy ktos ma te kody 4 cyfrowe???bo bylem u mechanika i koles mi wgral jakies badziewie z innego rocznika chyba 1999r.i czy ktos by sprawdzil u siebie jakie maja byc wlasciwe te kody???[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 11:50_________________________________________________nikt nie wie o co mi chodzi???
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
no witam jakie chalogeny lampy chce zminic
-
[B5 AFN]Problem po wymianie termostatu
witam mam taki problem jak przez lato jes 30C klima wszysko dziala ok.ale czy ten maly wentylatorek obok wiska na postoju ma sie pomalu krecic cze jak stane ma sie szybciej obracac???
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą na wskaźniku
mówie ci wymien termostat i bedzie spoko i podziekujesz mi za rade jestem mechanikiem
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą na wskaźniku
Siemka Hopie wymien termostat!!!bo przegrzejesz silnik jesli w zbiorniku plyn jest zimny to termostat sie wcale nie otwiera i blok dostaje po d*pie jak cholera.A cieple powietrze ci leci w samochodzie??
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
Witam autko piekne ale najbardziej mnie sie podobajom twoje przednie lampy jesli mozna wiedziec to gdzie je zakupiles?wszedzie gdzie szukam to sa tylko na zarówki H1 a u ciebie zauwazylem ze masz H7 [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 11:54_________________________________________________tak
-
[B5 AHL] Cykanie po wymianie kolektora wydechu
witam mugl zle uszczelnic kolektor dal wogule uszczelke?a ten glut to pasta uszczelniajaca przystosowana do wysokich temperatur.pozdro
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
autko zajefajne tez mam1.6 AHL zdezaki to zajefana sprawa z S4 ale nie polecam dawac go na glebe kumpel tez sobie dal na glebe i co 6 miesiecy wymienia zawieszenie pozdro
-
[B5 AHL] Migająca kontrolka tęperatury
wymien termostat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów.Jestem Kamil z Krzanowic i jestem właścicielem pięknej Audi A4 B5.