Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 2005] Skrzypiące siedzenia - jak usunąć ten problem ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pewien dręczący od jakiegoś czasu i denerwujący mnie problem. Rzecz dzieje się w a4 z 2005 roku. Otóż strasznie skrzypią mi przednie fotele w czasie jazdy po większych wybojach... dla mnie jest to porażka, że w 2 letnim aucie, tej klasy zdarzają się takie rzeczy. Jak mam temu zaradzić ?? Co mam nasmarować i czym ?? (prosze tylko nie pisać że najlepiej fotele hehe :) ) Będę wdzięczny za każdą sugestię bo już niedobrze mi się robi jak te siedzenia zaczynają tak skrzypieć...przecież audi nie przystaje taki niewdzieczny dźwięk w kabinie :kwasny:. Może smarem grafitowym posmarować gdzieś tam sprężyny pod fotelami :mysli:

Opublikowano

a gwarancji nie ma na to auto już ? Ile ma przejechane auto ? (masz je może od nowości ? )

Opublikowano

Mnie sięteżdo niedawna wydawało,że to fotel mi skrzypi.A okazało się,że to zatrzask od pasa.Jak był przesunięty do przodu-skrzypiało po nierównościach,jak cofnąłem do tyłu-cisza. Być może u Ciebie jest to akurat fotel,ale warto sprawdzić.

Opublikowano

chyba że często te fotele są w użyciu <lol2> <sory> musiałem :dance:

A nie jest tam tak jak w B5 że boki mogą walić o tunel?

Opublikowano

Mnie sięteżdo niedawna wydawało,że to fotel mi skrzypi.A okazało się,że to zatrzask od pasa.Jak był przesunięty do przodu-skrzypiało po nierównościach,jak cofnąłem do tyłu-cisza. Być może u Ciebie jest to akurat fotel,ale warto sprawdzić.

Mam dokładnie to samo, moze to jakas przypadłość tego modelu...

Opublikowano

Mnie sięteżdo niedawna wydawało,że to fotel mi skrzypi.A okazało się,że to zatrzask od pasa.Jak był przesunięty do przodu-skrzypiało po nierównościach,jak cofnąłem do tyłu-cisza. Być może u Ciebie jest to akurat fotel,ale warto sprawdzić.

Mam dokładnie to samo, moze to jakas przypadłość tego modelu...

Dlatego nie zapinam pasów ;) hehe
Opublikowano
Może smarem grafitowym posmarować gdzieś tam sprężyny pod fotelami

Warto spróbować. A jak nie pomoże to spróbuj z kimś drugim jechać niech sobie usiądzie z tyłu na kanapie i wysłuptaszeke , mówie poważnie . Może wtedy dokładnie zlokalizujesz źródło i będziesz mógł temu zaradzić. Ewentualnie podjedź do ASO i zapytaj czy nie mieli kilku takich zgłoszeń. Może to choroba wieku dziecięcego.

Opublikowano
  • Autor

dzieki chłopaki za wszedlkie sugestie...auto ma przejechane 40tys i jest na gwarancji, sprawdze dzisiaj z tym pasem, ale tez podjade do aso i popytam...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.