Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kontrolka od immobilaisera mryga, ale auto odpala


Madoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

mam taki problem ze swoja A4 AVX 2001r, że gdy wkładam kluczyk do stacyjki i włączam zapłon mryga na pomarańczowo ikonka immo, autko normalnie odpala ale kontrolka świeci dalej :rolleyes: co to może być? jak sprawdzić? uprzedzę już Wasze wypowiedzi - nie mam drugiego klucza hehe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach powinienem mieć dostęp do kompa z vag'iem więc z chęcią to zrobię :)

w sumie mój mechanik podpinał pod vag'a i nic mu tam nie wyszło, przynajmniej tak powiedział :naughty:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 11:37_________________________________________________jutro z samego rana jadę do znajomego podpiąć audiane pod vag'a i w związku z tym lamerskie pytanie :> mianowicie, mam zgrać logi i tutaj wrzucić tak? jeśli tak to, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak to zrobić?? i z tego co się orientuję to tylko te błędy związane z immo muszę mieć - które to? :)

za pomoc z góry serdecznie dziękuję :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak go włączyć? :wink4:

najpierw trzeba poznać przyczyny,dlaczego został odłączony-moze to być skutkiem próby kradzieży,wymiany licznika,uszkodzenia licznika,kluczyka itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiane juz po vag'u... wyszło, że trzeba zakodować kluczyk :wallbash: probowalem to zrobic dwoma różnymi sposobami ale chyba coś z pinem było nie tak, niby sczytał się normalnie ale nie wiem, czy był prawidłowy bo jak go potem wpisywałem to wyskakiwało, że to nie ten :gwizdanie: a drugim sposobem jak robiłem, to normalnie sczytywało ile kluczy już dotąd było programowanych do tego auta itd ale jak próbowałem zrobić ten to wyskakiwał error. Chyba będę musiał udać się do kogoś kto fachowo się tym zajmuje :confused4:

nie wiem jaka może być przyczyna bo stało się to u mechanika... ale nic nie grzebał przy liczniku, kluczyk leżał na dachu i ukraść raczej też nie próbował :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak ostatnio po nie udanym kodowaniu drugiego klucza,zakodowalem jeden i wszystko wrocilo do normy.Zobacz bledy na vagu umie byl blad z zle zakodowanym kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...