Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Upgrade na sekwencję?


qrczak91

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam gaz 2 generacji w swojej A4. Czy da się to przerobić na sekwencję? Wystarczy zmiana wtrysków/komputera/czegoś innego czy trzeba całą instalację zmieniać? Jeśli się da (niedużym kosztem) to ile by coś takiego wyniosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego chcesz zmieniac? cos sie dzieje?

koszt to praktycznie nowa instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem strzela przy odpalaniu. Poza tym widzę jak wszyscy zachwalaja sekwencje, że bezobslugowa, nie strzela, mniej pali to zacząłem się zastanawiać, czy nie warto będzie taki upgrade zrobić. Na kosztach się nie znam, dlatego pytam. Wkurzaja mnie te jej strzały ;p splot na tym cierpi. W środę jadę do gazownika, zamontujemy antystrzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz troche pojecia o mechanice to sam se zalozysz taki gaz kupujazc gotowy zestaw na allegro lub w sklepie internetowym za 800zl,jak masz wbity w dowod to niema problemu,sam robilem przekladke w silniku 2.6 i niema tam duzej filozofi,butla zostaje,przewod gazowy,i weze wody,reszta do wywalenia.Tu masz dobry zestaw

http://www.drypa.pl/produkt1017_WTRYSKI_KME_-_DIEGO_4_cyl._-__-_Wtrysk_Diego_G3_Silver_Magic_Jet_4cyl..html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ADR-a lepsym wyjsciem jest elektronika STAG 4 lub 300 jest łatwiejsza w ustawianiu niz KME czy BRC, do tego listaw RAIL-a i parownik Scorpion i bedzie jezdzic jak trzeba i spokojnie sie zmiescisz w 1tys za czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np: http://www.drypa.pl/produkt1190_WTRYSKI_AC_-_Stag4___4_cyl._-__-_Wtrysk_STAG_4_Rail_Scorpion_Mini_150KM-kpl.html

ja jezdzilem na KME w poprzednim aucie i zero problemow,ale byc moze ze stag 4 lest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się tylko zastanawiać, czy mi się to kalkuluje... Dochodzę do wniosku, że chyba nie ;/anty-strzał z przeglądem wyniesie mnie około 150zł. Różnicę w cenie wolę przeznaczyć na dobre audio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...