Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

co tutaj dużo pisać jestem posiadaczem audi od 2 miesięcy :)

143konie w automacie:)

planuje zrobić w ulterze 4 kominy ,wirusa i to chyba tyle :)

wgrałem polskie meni ,najnowsze mapy :)

cienkie zdjęcia ale są nie miałem czasu na poprawki :)

fZRYA.jpg

fZZs0.jpg

k4IVJ.jpg

Opublikowano

BLB raczej w B8 nie montowali :gwizdanie:

Opublikowano

Też mi się tak wydaje :wink4:, ładny sedanik, ale s- line-a nie widzę :).

Opublikowano

O prosze :naughty: zapraszamy na spota do Krakowa :naughty:

Opublikowano

Do full to mu duuużo brakuje :gwizdanie:

Opublikowano

nawet bardz duzo......

Opublikowano
  • Autor

s-line nie ma :) wymieniłem kierownice i dałem emblemat do grila możliwe ,że to nie jest to BLB :) nie znam sie na tym za bardzo i wybrałem pierwsze lepsze:) kiedy ten spotek ?:)

Opublikowano
  • Autor

juz sobie zmieniam ;) postaram się być na spociku :)

Opublikowano

full prócz szyberdachu :)

hehe

Zawias chyba tez standard bo auto widac cierpi na lek wysokosci..

Advanced Key nie ma..

Fotele kanapowe..

B&O?? nie widze..

Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo i LEDow brak.. No tak ale to 2008 :)

graty! Aby sluzyla :P

Opublikowano

full prócz szyberdachu :)

hehe

Zawias chyba tez standard bo auto widac cierpi na lek wysokosci..

Advanced Key nie ma..

Fotele kanapowe..

B&O?? nie widze..

Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo i LEDow brak.. No tak ale to 2008 :)

graty! Aby sluzyla :P

tam się czepiacie szczegółów :wink4:. Gurnt zeby dobrze woziła. Gratki

Opublikowano
  • Autor

full prócz szyberdachu :)

hehe

Zawias chyba tez standard bo auto widac cierpi na lek wysokosci..

Advanced Key nie ma..

Fotele kanapowe..

B&O?? nie widze..

Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo i LEDow brak.. No tak ale to 2008 :)

graty! Aby sluzyla :P

ciesz się swoją furką jak masz lepsza a nie wytykaj innym:D

przyznaje się otwarcie ,że nie znam sie aż tak dobrze jak tutaj wielu z was na tym forum:)

Opublikowano

Jak Ci automat z tym silnikiem biega?

Opublikowano
  • Autor

automacik bardzo fajnie wygoda i wgl. ale niestety troche czuć zbyt mala ilosc koni :) znacznie lepiej chodzi manual z takim silnikiem:) zobaczymy jak będzie chodził po chipie:)

Opublikowano

automacik bardzo fajnie wygoda i wgl. ale niestety troche czuć zbyt mala ilosc koni :) znacznie lepiej chodzi manual z takim silnikiem:) zobaczymy jak będzie chodził po chipie:)

Ale ty masz bezstopniowy multitronic, a z ta skrzynką samochód ma lepsze osiągi niż z manualem. Przynajmniej powinien.

Opublikowano

full prócz szyberdachu :)

hehe

Zawias chyba tez standard bo auto widac cierpi na lek wysokosci..

Advanced Key nie ma..

Fotele kanapowe..

B&O?? nie widze..

Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo i LEDow brak.. No tak ale to 2008 :)

graty! Aby sluzyla :P

ciesz się swoją furką jak masz lepsza a nie wytykaj innym:D

przyznaje się otwarcie ,że nie znam sie aż tak dobrze jak tutaj wielu z was na tym forum:)

Spoko, ja do Twojego auta nic nie mam..

To byl tylko maly "ironiczny" komentarz do tego opisu ze niby "full opcja" :)

:good::hi:

Opublikowano

Ogolnie fajne autko , ale od fulla i sline to ono troszke stalo.

Fajnie ludzie auta kupuja... heheh

nie znam sie na tym za bardzo i wybrałem pierwsze lepsze:) kiedy ten spotek ?:)

ale co tam do odwaznych swiat nalezy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

możliwe ,że i ma lepsze osiągi ;) może dlatego tak mi się wydaje bo nie czuć tak przyspieszania a tym bardziej zmiany biegów ;) też nigdy nie sprawdzałem osiągów...

Opublikowano

Fajny sedanik, co do chipsa to chyba za dużo przez multiT nie zrobią co ?? :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:58__________________________________________________Makki_

Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo

"Polift" ma inne lusterka ??

Opublikowano

Fajny sedanik, co do chipsa to chyba za dużo przez multiT nie zrobią co ?? :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:58__________________________________________________Makki_

Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo

"Polift" ma inne lusterka ??

Tak, troche mniejsze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.