Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

firma ulter jest bardzo w porządku ja zawiozłem na 8 rano a skończyli po 15:) ja dałem 900zł bez jakich kolwiek tam bajerów typu sportowe tłumiki czy coś tylko głownie nowe końcówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma ulter jest bardzo w porządku ja zawiozłem na 8 rano a skończyli po 15:) ja dałem 900zł bez jakich kolwiek tam bajerów typu sportowe tłumiki czy coś tylko głownie nowe końcówki :)

czyli zadnych czesci nie musze zamawiac w serwisie-oni wszystko w firmie maja. To super cena. Ja to bede musiał dokupic dyfuzor bo mam s-line . Musze sie zatanowic jaki czy od s4 czy jakies firmy tuningowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umów sie telefonicznie do nich mniej więcej powiedz co chcesz zrobić jak powiesz ,że jesteś z daleka czy też ,że chcesz zamknąć temat w jednym dniu przyjechać i w tym samym dniu wyjechać gotowym samochodzikiem:) to sprężą się i zrobią:) ja tam już 2 samochodzik robię i jestem zadowolony :) oto zdjęcie wcześniejszej mojej b7 za te wydechy wzięli wtedy to bylo grubo ponad rok 700zł :)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 zł to dużo, a co dopiero 900. Ja u siebie mam końcówki ultera i za całość z robotą płaciłem coś koło 6 stów i to na fakture, ale robiłem w częstochowie. Z czego sie biorą takie duże kwoty u was??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem właśnie... nawet nie wiedziałem ,że ulter też jest w częstochowie... a do częstochowy mam bliżej niż do bystrej mam 130km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W częstochowie to w sumie nie ma firmowego ultera. Robiłem to w firmie Kadex na ul. Staszica, ale maja na miejscu wszystkie produkty ultera i to po kilka sztuk bo prowadza też sprzedaż wysyłkową. Sprawdzałęm ich stronke, ale dziwne bo nie chodzi teraz, a mieli tam dużo zdjęć różnych aut co robili z różnymi wydechami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umów sie telefonicznie do nich mniej więcej powiedz co chcesz zrobić jak powiesz ,że jesteś z daleka czy też ,że chcesz zamknąć temat w jednym dniu przyjechać i w tym samym dniu wyjechać gotowym samochodzikiem:) to sprężą się i zrobią:) ja tam już 2 samochodzik robię i jestem zadowolony :) oto zdjęcie wcześniejszej mojej b7 za te wydechy wzięli wtedy to bylo grubo ponad rok 700zł :)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

fajowo :good: i cena mimo wszystko przystepna bo za dedykowany trzeba dac 4-6 tys, a efekt wizualny bedzie bardzo zblizony. Ja z Wrocka takze autostradka blisko :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenny są naprawdę ok:)

chciałbym jeszcze lotkę założyć ale nigdzie nie mogę dorwać do b8:(

słyszałem o zagranicznych stronach i sklepach internetowych podobno tam są takie bajery:)

w serwisie powiedzieli mi za lotkę 1500zł a gdzie jeszcze lakier i montaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenny są naprawdę ok:)

chciałbym jeszcze lotkę założyć ale nigdzie nie mogę dorwać do b8:(

słyszałem o zagranicznych stronach i sklepach internetowych podobno tam są takie bajery:)

w serwisie powiedzieli mi za lotkę 1500zł a gdzie jeszcze lakier i montaż...

Ja kupiłem oryginalna lotke i cały czas waham sie czy ją załozyć. Imho moim zdaniem wygląda ona średnio. W aucie musi być na prawde mocno pogrzebane aby to dobrze wyglądało. Niski zawias, tylny zderzak albo s4 albo custom i do tego min 19 cali koło. Do zwykłego s-line wygląda kiepsko. Jak zrobi sie cieplej to jak bede miał chwile to zrobie foty to sobie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenny są naprawdę ok:)

chciałbym jeszcze lotkę założyć ale nigdzie nie mogę dorwać do b8:(

słyszałem o zagranicznych stronach i sklepach internetowych podobno tam są takie bajery:)

w serwisie powiedzieli mi za lotkę 1500zł a gdzie jeszcze lakier i montaż...

wejdz sobie moze na www.chromemaster.pl i cos ciekawego znajdziesz . Na allegro wiem ze gosc ma za polowe ceny własnie taki orginalny spojler -chyba kosztuje 700 pln ale nie moge teraz znalesc jak znajde to puszcze linka.Co do spojlera to jestem przeciw :afro:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 14:47_________________________________________________znazalazłem linka

http://moto.allegro.pl/zderzak-spoiler-audi-a4-s4-s-line-8k0-oryginal-i1326250572.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 08 Grudzień 2010, 14:47[/size]_________________________________________________znazalazłem linka

http://moto.allegro.pl/zderzak-spoiler-audi-a4-s4-s-line-8k0-oryginal-i1326250572.html

Troche jak do Calibry! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 08 Grudzień 2010, 14:47[/size]_________________________________________________znazalazłem linka

http://moto.allegro.pl/zderzak-spoiler-audi-a4-s4-s-line-8k0-oryginal-i1326250572.html

Troche jak do Calibry! :)

ano tak :afro:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 16:37_________________________________________________

cenny są naprawdę ok:)

chciałbym jeszcze lotkę założyć ale nigdzie nie mogę dorwać do b8:(

słyszałem o zagranicznych stronach i sklepach internetowych podobno tam są takie bajery:)

w serwisie powiedzieli mi za lotkę 1500zł a gdzie jeszcze lakier i montaż...

wejdz sobie moze na www.chromemaster.pl i cos ciekawego znajdziesz . Na allegro wiem ze gosc ma za polowe ceny własnie taki orginalny spojler -chyba kosztuje 700 pln ale nie moge teraz znalesc jak znajde to puszcze linka.Co do spojlera to jestem przeciw :afro:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 14:47_________________________________________________znazalazłem linka

http://moto.allegro.pl/zderzak-spoiler-audi-a4-s4-s-line-8k0-oryginal-i1326250572.html

moze cos takiego

http://cgi.ebay.pl/Audi-A4-08-B8-DTM-Boot-Lip-Spoiler-Urethane-Plastic-/220705318633?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item33630fe6e9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem już 3 częściowy.

cenny są naprawdę ok:)

chciałbym jeszcze lotkę założyć ale nigdzie nie mogę dorwać do b8:(

słyszałem o zagranicznych stronach i sklepach internetowych podobno tam są takie bajery:)

w serwisie powiedzieli mi za lotkę 1500zł a gdzie jeszcze lakier i montaż...

Ja kupiłem oryginalna lotke i cały czas waham sie czy ją załozyć. Imho moim zdaniem wygląda ona średnio. W aucie musi być na prawde mocno pogrzebane aby to dobrze wyglądało. Niski zawias, tylny zderzak albo s4 albo custom i do tego min 19 cali koło. Do zwykłego s-line wygląda kiepsko. Jak zrobi sie cieplej to jak bede miał chwile to zrobie foty to sobie zobaczysz.

jakbyś mógł zrób zdjęcia bo chce kupić...zależy mi na tym...

co byście doradzali aby zmienić w tym samochodzie jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze auto kolegi z Singapuru ktory mi juz dwa miesiace odpisuje na PW z zapytaniem o czas 100-160 w jego 2.0T na K04 :rolleyes:

lotka bardzo ladnie wyglada :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...