Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Reflektor ksenonowy - wyjecie soczewki


midqard

Rekomendowane odpowiedzi

to jest trzpien zakonczony glowka chyba do regulacji wysokosci lampy , jest bardzo mocno osadzony :confused4: ja urwalem kiedys w bixie bo mnie ciekawilo czy wyjdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest trzpien zakonczony glowka chyba do regulacji wysokosci lampy , jest bardzo mocno osadzony :confused4: ja urwalem kiedys w bixie bo mnie ciekawilo czy wyjdzie :wink4:

tez urwałem ale w reflektorze z ktorego chciałem wyjac soczewke (dawca) a teraz mam problem bo jak w refl. do ktorego ma isc socewka znowu trzasnie ten fi... to klejenie zostaje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzej to miejsce dobrze suszarka do wlosow wczesniej wkrecajac srube na maxa tzn do tylu.Nastepnie pchaj dlonia caly zespol do przodu-powinno puscic.

Ewentualnie zlap palcem wskazujacym i kciukiem za ten element ktory trzyma glowke sruby i pchaj w kierunku szyby reflektora.

Mam sruby do regulacji jakby co :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzej to miejsce dobrze suszarka do wlosow wczesniej wkrecajac srube na maxa tzn do tylu.Nastepnie pchaj dlonia caly zespol do przodu-powinno puscic.

Ewentualnie zlap palcem wskazujacym i kciukiem za ten element ktory trzyma glowke sruby i pchaj w kierunku szyby reflektora.

Mam sruby do regulacji jakby co :hi:

to bede grzał ...jak urwe bedzie na Ciebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie, w jaki sposob wogole otworzyc ta lampe d2s ? nie moge znalezc, mozna jakos wyczyscic soczewke z obu stron nie wyjmujac jej ani nie rozklejając lampy?

sa podobno tacy ktorzy otwierali lampy zwykle h7 ale o xenonie nie slyszalem.

Soczewki z lampy d2s mozna wyciagnac tylem i tak samo je zalozyc ale warto pamietac co gdzie bylo przed wyciaganiem(4 lub 2 gumowe podkladki pod odblysnikiem).Najlepiej nagrac filmik podczas wyciagania soczewki zeby pozniej wiedziec jakie ruchy wykonywac celem umieszczenia jej w lampie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sie troche meczyłem. Grzałem, grzałem i nie poszło a urwać nie chciałem :kox:

Obawiam sie ze trzeba bedzie rozkleić klosz :confused4: ladnie odkrecić i wyjać soczewkę

...chyba ze ktos ma jakis pateny na naprawe elektomagnesu (przesłona na długie) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sie troche meczyłem. Grzałem, grzałem i nie poszło a urwać nie chciałem :kox:

Obawiam sie ze trzeba bedzie rozkleić klosz :confused4: ladnie odkrecić i wyjać soczewkę

...chyba ze ktos ma jakis pateny na naprawe elektomagnesu (przesłona na długie) :rolleyes:

jaki to samochod ? bo zaden model a4 nie mial lampy z zarnikiem d2s i elektromagnesem dla przeslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie, w jaki sposob wogole otworzyc ta lampe d2s ? nie moge znalezc, mozna jakos wyczyscic soczewke z obu stron nie wyjmujac jej ani nie rozklejając lampy?

sa podobno tacy ktorzy otwierali lampy zwykle h7 ale o xenonie nie slyszalem.

Soczewki z lampy d2s mozna wyciagnac tylem i tak samo je zalozyc ale warto pamietac co gdzie bylo przed wyciaganiem(4 lub 2 gumowe podkladki pod odblysnikiem).Najlepiej nagrac filmik podczas wyciagania soczewki zeby pozniej wiedziec jakie ruchy wykonywac celem umieszczenia jej w lampie :)

no i wlasnie z tymi gumowymi podkladkami jest lipa, bo zle sie skreci, pewnie na tych gumkach jest regulacja, i nie bedzie dobrze swiecilo tylko walic bedzie przed samochod tylko kawalek......

Jak sie wykreci od srodka te 3 sruby, ktorymi jest przykrecony odblysnik, to wyjdzie mi z tym soczewka ? i pewnie wyleca gumki ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to samochod ? bo zaden model a4 nie mial lampy z zarnikiem d2s i elektromagnesem dla przeslony

passacik rok 2003c :decayed:

a takie lampy jak te: http://moto.allegro.pl/bixenon-do-vw-passat-b5-lift-2000-2005-i1379102411.html

nie mialem takich lamp w rekach nigdy wiec ile moglem pomoc to pomoglem na podstawie tego co wiem o lampach z a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da rade wyjac tylem przez otwor wyjac soczewke d2s ? odkrecilem 3 sruby w srodku, ale ten otrwor wydaje sie za maly zeby wyjac soczewke razem z odblysnikiem, a zdjac pokrywy sie nie da tak jak to widzialem na ktoryms fotostory, w moich lampach poprostu nie zdejmuje sie gorna czesc obudowy, czyli co zostaje rozklejanie lampy ? bo skoro przez dziure nie wyjdzie tylem, moze ktos by wiedzial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da rade wyjac tylem przez otwor wyjac soczewke d2s ? odkrecilem 3 sruby w srodku, ale ten otrwor wydaje sie za maly zeby wyjac soczewke razem z odblysnikiem, a zdjac pokrywy sie nie da tak jak to widzialem na ktoryms fotostory, w moich lampach poprostu nie zdejmuje sie gorna czesc obudowy, czyli co zostaje rozklejanie lampy ? bo skoro przez dziure nie wyjdzie tylem, moze ktos by wiedzial?

to pytanie bylo juz na forum z 10 razy i w tym temacie tez juz chyba bylo to pytanie i pojawia sie znowu :wallbash:

Tak,jest mozliwosc wyciagnac odblysnik przez otwor z tylu lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam zwykłe leflektory w swoim autku mam okazje kupić kompletne lampy bixenony z żarnikiem i przetwornicami orginał . czy instalacja będzie pasowała w moim aucie do tych bixenonów ? i czy wystarczy podpiąć wtyczkę do tych lamp i będzie wszystko funkcjonowało? Pomińmy temat sprysków i samo poziomów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...