Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3


Runee

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio spotykamy się na Orunii u OLO_GDA - jak chcesz wiedzieć jak dojechać to odezwij się w wątku spotowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

Niewiem czy był w zakupie nie śledze tego programu szczerze mówiąc.[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 20:29_________________________________________________

Piękne autko, gratuluje zakupu no ale jak jeszcze walniesz te felgi całe czarne to bedzie mega koks.

P.S Zazdroszcze Ci tego szyberdachu :)

Felgi lada dzień będą czarne bo zimowy komplet już jest przygotowywany bedą ładne czarne 17 na zime :decayed: Szyberdach faktycznie dobra rzecz :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 20:31_________________________________________________

Kozacki muminek :kox:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna, widzę ale że jak każda z PL, nawet jak ma dobry wypas to nie ma 3-R multi, ciekawe ile sobie życzyli przy kupnie nowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na fotkach :cool1: S-Line robi robotę :evil: Tylko koła mogłbyś wymienić, bo zalatuje BMW :cool1:

Tomek koła już sprzedane:) Pojeżdże na nich tylko kilka dni jeszcze zmieniam na zimówki a na wiosne będzie coś nowego :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:37_________________________________________________

fajna, widzę ale że jak każda z PL, nawet jak ma dobry wypas to nie ma 3-R multi, ciekawe ile sobie życzyli przy kupnie nowej

No niestety choć jak na krajową to i tak ładnie wyposażona :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na zimówki co wrzucasz? jakieś alu czy czarną stal :evil:

a co do wypasu to naprawdę nic jej nie brakuje, no oprócz kiery, a odejście też ma niezłe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felgi to ja bym całej czarnej nie zakładał, trochę mi to stalówkami na zimę zalatuje :thumbdown:

Jak już to z odrobiną kolorku, jak tu np.

buster29.jpg

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felgi to ja bym całej czarnej nie zakładał, trochę mi to stalówkami na zimę zalatuje

co prawda to tylko moje zdanie ale tez tak mysle , czarne felgi wygladaja beznadziejnie gubi sie wzor i wszystko , jak juz to bardzo ciemny grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

To nie była ta bo tamta miała 2.0 BRD 170KM, też biała perła, wewnętrzny i zewnętrzny S-Line, ale cena była chora tak jak powiedziałeś bo ok 87tys zł.

Niech Ci się dobrze sprawuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

To nie była ta bo tamta miała 2.0 BRD 170KM, też biała perła, wewnętrzny i zewnętrzny S-Line, ale cena była chora tak jak powiedziałeś bo ok 87tys zł.

Niech Ci się dobrze sprawuje :wink4:

tyle ze byla z rocznika 2008 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...