Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?


gizmo8

Rekomendowane odpowiedzi

Dywaniki gumowe GJK już w aucie. Przód bardzo ładnie pasuje. Od strony kierowcy dywanik o nic nie zahacza i nie blokuje. Tylne dywaniki wydają się za szerokie i zaraz po położeniu miałem wrażenie, że krawędzie dywaników będą wchodzić w szyny fotela utrudniając ich przesuwanie. Jednak było to tylko mylne wrażenie. Wszystko ładnie pasuje :). Zobaczymy jak będą służyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORYGINANE DYWANIKI VW GOLF GTI V VI NA PREZENT ! (3024046793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szkoda że nie ma takiego wzoru do a4 b6 :D

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

osobiście nie polecam tych GJK jak dla mnie spasowanie średnie w porównaniu do ori :) dziwnie odstają i zaginają się korytka na łuku pod deska

nie byłem z nich zadowolony wole dopłacić i mieć ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawe te sie wydaja i cena nie taka zla najbardziej przyciaga mnie to polaczenie dwoch dywanikow tylnych nakladka na tunel srodkowy zapobiega przesuwaniu sie dywanikow pod fotel no i sama oslona bo zawsze jak jakis lump mi wsiada na tyl to pokopie albo stawia gire uparcie na tunel. Albo najlepsze ja wsiadaja s^&*^&* we 2 przez jedne przez jedne drzwi wlekac smierdzace dupska po kanapie po c**j sa 4 drzwi. Tez tak macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić zdjęcia oryginalnych dywaników? Interesuje mnie jak to wygląda pod pedałami, czy nie są za krótkie.

Jak narazie pod tym względem rezaw-piast wygrywa z petexami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rozsądną cenę kupicie ORI dywaniki w salonie - bedziecie bardziej zadowoleni niż z podróbek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przód jest za ok 115pln, komplet Rezaw-Plast z przesyłką można kupić już za ok 100pln. Różnica jednak jest.

Ważniejsze dla mnie są ranty i krycie tapicerki pod pedałami. Co z tego, że oryginał będzie ładniej wyglądał gdy inny będzie lepiej spełniał swoją funkcję. Jeżdżę w różnym terenie i wybieram coś praktyczniejszego niż ładnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...