Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?


gizmo8

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko dywaniki czy smierdza ? ONE WRECZ PACHNA I TO PRZYJEMNIE czy sztywne ? srednio ale takie przyzwoite pod spoodem nie ma kolcy sa gladkie jak chcesz przesunac to tak nie zabardzo sie chca suwac guma taka jakby kauczukowa i ladnie sie trzyma podlogi ogolnie je wezme bo nic lepszego nie kupie a o 30 pln nie bede kminil nie mam czasu

DENERWUJACE krotka wycierka kierowcy i jak widac na zdj.bedzie tam syf ale mam plan i na taka niedogodnosc

Mariusz poszukaj rezaw chyba ma bezowe gumy gdzies widzialem

widze ze temat ruszyl po paru latach ale jak piszesz dobrze by bylo zeby ktos wrzucil cos do porownania wkoncu po to tu jestesmy tak ?

Za cholere nie kumam tych stoperow narazie ich nie montuje zobacze jak sie spisza bo w tym tyg.dojezdzamy moja foczka do pracy na pokladzie 4ech Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy kolejna opinie kolegi do porownania one troche ponad 140 chyba kosztuja?przynajmniej kolo w sklepie mi proponowal

ja narazie pozytywnie oceniam zakup zobaczymy w praniu co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w ASO mają oryginalne dywaniki i ile za nie sobie życzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to co sie dowiedzialem to

......a4 b5..... przed FL przod po 90 zl za szt.

tyl 90 za kpl nie produkuja nie dokupienia

po FL przod 105 zl

tyl 90 za kpl nie produkuja nie dokupienia

a4 b6 to samo co w b5 FL czyli 105 tylu brak

Dla zainteresowanych oslona grodzi tu gdzie aku jest do kupienia i pasi do przed lifta cena ? zgadujcie haha

Ceny posiadam z serwisu vw w Radomiu jesli ktos moze niech podrzuci z innego aso

Ceny ori dywanikow inne nie ori ponoc maja ale ceny podobnie nawet ciut wiecej bo 4szt.nie wiem jak wygladaja itp

---------- Post dopisany 17-11-2012 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 18:50 ----------

uuuuu leza swinstwem do gory i nie chce Wam sie tematu ogarnac ? hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu leza swinstwem do gory i nie chce Wam sie tematu ogarnac ? hihihi

Ale o co pytasz :decayed:

BTW: moje przestały śmierdzieć gumą więc nie ma źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze ktos tez dowie sie co proponuje aso jakies inne i co kto ma u siebie jakies foty opinie

Ja zauwazylem 1 dalej pachna hihi nie brudza sie az tak strasznie bez stoperow spoko ale na tyle zamontuje

---------- Post dopisany 19-11-2012 at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 11:36 ----------

nikt nie chce oslony grodzi przy aku nie jest to drogie czy moze wszyscy maja?

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 19:12 ----------

dla scislosci taka oslone ,,,,

View image: large PA150053

View image: 1748375279 509148 c26863360 10

na 2 zdjeciu widac ze aku zasloniety i taka oslona sklada sie z 2 czesci 1 jak na 1 focie 2 nad aku i all right

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie zdjęcie to wiadomo, podszybie poliftowe ale ta pierwsza fotka? Skąd to wziąłeś? :decayed: Bo tak z wyglądu mi to nie bardzo pasuje do A4 B5 :eusathink:

Może trochę OT ale jestem nie lada zaintrygowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest z polifta ale do przed tez podejdzie fajna sprawa a 2 zdj.to chyba to samo tyle ze z oslona na aku i zamntowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu masz podszybie poliftowe, podejdzie do przedlifta ale musisz wymienić też to 2 częściowe podszybie pod wycieraczkami (całość ok 200zł na forum, Krycha czasem sprzedaje), za to ta pierwsza fotka nie bardzo mi pasuje do A4 B5 :wink: Ale to nie temat o podszybiach, jest tego trochę na forum więc jest co poczytać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Patex. Sam używam na zimę gumowe z tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Guma nie śmierdzi, woda się nie wylewa, pod nogami ma pełne kwadraciki które poprawiają trwałość w tym miejscu i lepiej się noga trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze auta ciemne, dywaniki gumowe nie konserwowane stają się szare. A może by tak rozjaśnić ? Czy ktoś rozważał jasne dywaniki ? Dywaniki gumowe SZARE Audi A4 b6b7 (2767342894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Guma jest w całości jasna czy tylko z zewnątrz pomalowana ? Miał ktoś takie cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest szara guma, jakby były takie to B5 to chętnie bym kupił ale już wszędzie chyba pisałem i do B5 nie robią :kwasny: Ale to pewnie dlatego że bardzo mało (z tego co widzę) wyszło takich wersji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał nad Petexami to ja dziś własnie zamontowałem.

Oto efekty: Photo Album - Imgur

Nie jestem w pełni zadowolony szczerze mówiąc, bo przedni pasażera dywanik nie pasuje w stopery, a mianowicie są za szeroko te dziury zrobione - widać wybrzuszenie i ciulato to wygląda.

Będę może musiał jakoś przepalić tą dziurę gdzie indziej :)

Pozostałe super, tyle że tylne nie mają stoperów, tzn są jakieś dziurki - takie tylko do przenoszenia, ale pewnie jakby je poszerzyć to będą pasować na stopery.

Kupowałem na tej aukcji: DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B5 'PETEX NIEMCY' +STOPERY (2748075782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Skusiłem się bo cena jak za same przednie w ASO, a nie którzy na forum polecali.

A co do zapachu, to jak przyszły nowe to śmierdziały, ale ja cwany podwiesiłem je pod wiatką kilka dni sobie wisiały i już tak nie śmierdzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - żadne patexy czy inne cuda TYLKO ORYGINAŁ . Przód razem z tyłem w 200 zł się wyrobicie i macie dywaniki na lata . To może jak macie audi to sobie kupcie z Poloneza korytka dla świnek - też zatrzymują wodę :) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...