Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest zmieniony wydech na HKS i dolot AMS co w praktyce daje jakieś 380 KM i około 500 Nm.

:polew: wierz dalej w bajki....... , ludzie zmieniaja turbo, ostrzejsze walki , robia glowice i ledwie peka 400 a ty wierzysz zesamym wydeszkiem i programem zrobisz 380 :decayed: po PL jezdzi mase 400 konnych IX i X tylko ze leja je dobrze zrobione 360siatki......

Coś niedoinformowany jesteś kolego :) da się zrobić 380 KM w EX z tymi modami co mam :D A kto kogo leje to już mnie zbytnio nie interesuje :D Evo mam do jazdy po bułki :D

:polew:

104884b54effcb1c.jpg

Zdjęcie :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano
Daniel z TTC ma czipniętą X + coś delikatnie dłubnięte i kręci czasy 11na ćwiarę...

wlasnie chodzi o to cos :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Daniel z TTC ma czipniętą X + coś delikatnie dłubnięte i kręci czasy 11na ćwiarę...

wlasnie chodzi o to cos :wink4:

Pakiet X400 w TTC pełny wydech bez kata, orurowanie i masz 400+ :)

Opublikowano

tylko sprzęgło i masówka się szybko pali..Daniel już nie raz wymieniał a to prawie 10tysi :confused4::cool1:

Opublikowano
  • Autor

tylko sprzęgło i masówka się szybko pali..Daniel już nie raz wymieniał a to prawie 10tysi :confused4::cool1:

zależy od ilosci Nm :)

można i za 10 tyś pln oraz można i za 5 tys pln a także i za 3 tyś pln :D

Doczytajcie nie teoretyzujcie prosze :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i jak jest to 400 ?

Opublikowano
  • Autor

i jak jest to 400 ?

Narazie jest 350 hamerykańskich mustangów i 450 hamerykańskich niutonometrów (co i tak za sukces można uznać) program z USA przelany na maksa.

252bc87a55f0685am.jpg

Opublikowano

faktycznie jak na gotowca to i tak niezle

Opublikowano
  • Autor

faktycznie jak na gotowca to i tak niezle

Akurat udało się dopaść auto strojone na hamowni, tyle, że konie z USA nie przekładają się na konie w europie i niby było wystrojone na 360, co mogło się przełożyć na 320... więc taka opcja z mocą była w miarę ok :)

Opublikowano

350 KM w EX juz bardzo fajnie sie odpycha :cool1:

Opublikowano
  • Autor

350 KM w EX juz bardzo fajnie sie odpycha :cool1:

Ale Twoim STI byś mnie chyba złomotał? EX to ciężka krowa...

Opublikowano

Ale Twoim STI byś mnie chyba złomotał? EX to ciężka krowa...

czy ja wiem , mysle ze w tych autach 0.5 sek nie robi roznicy chodzi o frajde z jazdy , EX to jednak bardziej zaawansowany samochod i mysle ze nawet to co bym na chwile zyskal na prostej ( ale tez nie jestem pewien ) to momentalnie EX odbierze w zakrecie.Mimo ze jestem wiernym fanem Subaru to po STI chetnie bym sie przesiadl na taka dziesiatke :cool1:

Opublikowano

pieknie X zmienil wizerunek :kox:

Opublikowano
  • Autor

Prowadzę test, nie myję samochodu stoi na zewnatrz, ciekawe co folia na to - zmiany temperatury, sól itd :evil:

Opublikowano

Prowadzę test, nie myję samochodu stoi na zewnatrz, ciekawe co folia na to - zmiany temperatury, sól itd :evil:

na gwarancji rozumiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Prowadzę test, nie myję samochodu stoi na zewnatrz, ciekawe co folia na to - zmiany temperatury, sól itd :evil:

na gwarancji rozumiem :naughty:

Tak :)

Opublikowano

dawaj jakąś fotę ze środka :wink4:

Opublikowano

Plastikowy j**aniec :decayed: ale grunt że zapierd... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Plastik is fantastik :D

Podoba mi się ten prosty środek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.