Skocz do zawartości
IGNOROWANY

EVO X


std1984

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zmieniony wydech na HKS i dolot AMS co w praktyce daje jakieś 380 KM i około 500 Nm.

:polew: wierz dalej w bajki....... , ludzie zmieniaja turbo, ostrzejsze walki , robia glowice i ledwie peka 400 a ty wierzysz zesamym wydeszkiem i programem zrobisz 380 :decayed: po PL jezdzi mase 400 konnych IX i X tylko ze leja je dobrze zrobione 360siatki......

Coś niedoinformowany jesteś kolego :) da się zrobić 380 KM w EX z tymi modami co mam :D A kto kogo leje to już mnie zbytnio nie interesuje :D Evo mam do jazdy po bułki :D

:polew:

104884b54effcb1c.jpg

Zdjęcie :polew: :polew: :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel z TTC ma czipniętą X + coś delikatnie dłubnięte i kręci czasy 11na ćwiarę...

wlasnie chodzi o to cos :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sprzęgło i masówka się szybko pali..Daniel już nie raz wymieniał a to prawie 10tysi :confused4::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sprzęgło i masówka się szybko pali..Daniel już nie raz wymieniał a to prawie 10tysi :confused4::cool1:

zależy od ilosci Nm :)

można i za 10 tyś pln oraz można i za 5 tys pln a także i za 3 tyś pln :D

Doczytajcie nie teoretyzujcie prosze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jak na gotowca to i tak niezle

Akurat udało się dopaść auto strojone na hamowni, tyle, że konie z USA nie przekładają się na konie w europie i niby było wystrojone na 360, co mogło się przełożyć na 320... więc taka opcja z mocą była w miarę ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Twoim STI byś mnie chyba złomotał? EX to ciężka krowa...

czy ja wiem , mysle ze w tych autach 0.5 sek nie robi roznicy chodzi o frajde z jazdy , EX to jednak bardziej zaawansowany samochod i mysle ze nawet to co bym na chwile zyskal na prostej ( ale tez nie jestem pewien ) to momentalnie EX odbierze w zakrecie.Mimo ze jestem wiernym fanem Subaru to po STI chetnie bym sie przesiadl na taka dziesiatke :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę test, nie myję samochodu stoi na zewnatrz, ciekawe co folia na to - zmiany temperatury, sól itd :evil:

na gwarancji rozumiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...