Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wybieram sie zaraz na testy nocne :kox: mam nadzieje, ze nigdzie nie :wallbash::polew:

Opublikowano

folia jest mega jak i cala fura :kox: :kox: :kox: dawaj jeszcze halogeny :>

Opublikowano
  • Autor

Teraz to dopiero wyglada agresywnie i szeroko :kox: jak dla mnie bomba :decayed:

Real wyglada 2x lepiej :cool1: :cool1:

Zdecydowanie wyroznia sie na drodze i oto chodzi :good:

bo kto chce miec takie samo auto jak sasiad i sasiadka :wink4:

choc pewnie i tacy sie znajda :gwizdanie:

twierdzac ze auto ma przemieszczac sie tylko od punktu A do punktu B a reszta to niepotrzebne wydatki...

milosnicy samochodow :gwizdanie:

Dobra bo sam sobie robie OT :polew:

Czarna bedzie wygladala jeszcze szerzej bo progi tez juz zakupione :kox:

inne niz Rieger a co :decayed:

tym razem z Austrii :polew: bo troche taniej :wink4:

Po testach nocnych...

Wiec nie zauwazylem zadnych zmian :cool1: szczerze :good:

a kto nie wierzy niech kupi i przekona sie sam :gwizdanie:

polecam na 100% i to jest folia najciemniejsza w ofercie tzw. GunSmoke.

zdjecia slabe ale sa...

dsc00579y.jpg

clipboard01uyk.jpg

dsc00574x.jpgdsc00575n.jpg

dsc00571ed.jpgdsc00593pr.jpg

13972840.jpg

Opublikowano

Podoba mi się! Wciągnę taką do siebie! Ciężko ją nakleić?

Opublikowano
  • Autor

raczej nie bo jest zajebis... gruba :good:

Opublikowano

Na sucho się to okleja jak suszarką?

Opublikowano

Efekt naprawdę za***isty! I mówisz, że nic nie pogorszyła się widoczność? Ile tej folii muszę kupić na 2 lampy + w halogeny

Opublikowano
  • Autor

I mówisz, że nic nie pogorszyła się widoczność? Ile tej folii muszę kupić na 2 lampy + w halogeny

zobaczysz sam:cool1:

a rozmiar taki jak ja wziolem czyli 12x28 inch

Opublikowano

... 12x28 inch

Dawid to jest rozmiar w calach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

powinno wystarczyc David

mnie jeszcze zostalo na kierunki i na fogi :wink4:

a cena zrozumiala bo to nie jest badziew za 20zl

Jakosc zawsze koszuje niewazne co kupujesz :decayed:

Opublikowano

Maly mod :tongue4:

Przednie lampy i kierunki.

folia Lamin-x GunSmoke :kox:

http://www.lamin-x.co.uk/gallery/gunsmoke.htm

wyglada zajeb... policja sie nie czepia no i najwazniejsze przechodzi przeglad :good: - przynajmniej w UK

dsc00562l.jpg

dsc00561yq.jpg

do tego wlasciwosci ochronne bo jest bardzo gruba tak jak chyba 10 normalnych zlepionych razem !!!

nie zmienia koloru swiatel !!!

cena dystrybutora okolo 130 zl. za 12x28 inch :gwizdanie: :wink4:

foty robine w dzien oczywiscie :polew:

50601161.jpg

22590939.jpg

dsc00526an.jpg

38677715.jpg

dsc00564vj.jpg

dsc00535mc.jpg

dsc00537cg.jpg

dsc00538o.jpg

dsc00540yq.jpg

dsc00530qx.jpg

dsc00532e.jpg

31620496.jpg

dsc00551h.jpg

13275594.jpg

hjkgkj.jpg

92166379.jpg

kkhl.jpg

ten wymiar to starcza na samo oklejenie lamp przednich :?: czy tylnie też da rade na jednej rolce tej folii pojechać :?:

musze powiedzieć, że ładnie to wygląda u Ciebie ;):good:

Opublikowano
  • Autor

na tylne na 100% juz nie starczy musisz kupic 2 rolki :wink4:

Opublikowano

A one zachodzą trochę na górę też? Czy tylko pokrywają te część co jest widoczna? Wyciągałeś lampy do oklejenia??

mały vt:

dscf0700hdtv1080.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

pokrywaja tylko czesc widoczna...

zastanawialem sie czy sciagac brewki :naughty: ale zostaly...

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 17:18_________________________________________________Dzisiaj ponowne testy nocne tym razem wybralem sie w bardziej zaciemnione miejsca

i roznica jest ale nie tak spora jak by sie wydawalo :wink4:

dlugosc bicia switla pewnie jest taka sama lecz barwa jest troche bledsza niz poprzednio.

mialem/mam ksenon 6000K

zdjecia robione tel. ale mimo wszystko chcialem pokazac...

realnie jak wiadomo wyglada to lepiej/jasniej !!!

dsc00600q.jpg

dsc00604zju.jpg

dsc00602o.jpg

Opublikowano

Załóż Xeny 4300K i zobaczysz, że będzie lepiej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak tez kolega mnie radzil

mowil ze xeny 4300K najlepsze swiatlo daja :shocked:

na razie nie zmieniam... bo wszystko dobrze widac :cool1:

ale tez nie wykluczm bo moze byc rzeczywiscie lepiej :good:

a przeciez oto chodzi :good:

Opublikowano

tak tez kolega mnie radzil

mowil ze xeny 4300K najlepsze swiatlo daja :shocked:

na razie nie zmieniam... bo wszystko dobrze widac :cool1:

ale tez nie wykluczm bo moze byc rzeczywiscie lepiej :good:

a przeciez oto chodzi :good:

W trucku jeżdziłem na 6000K. Po przejściu ze zwykłej H7 myślałem, że jest :kox:

Po czasie zauważyłem, że c**jowo się jeździ w deszczu i kupiłem żarniki 4300K.

Stary. Nie ma polotu :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.