Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko rzecz gustu :)

Opublikowano

No ale naklejka S line na listwach to jest to...

Opublikowano
  • Autor

to nie naklejka tylko ori badge, ktory mam od poczatku :wink4:

o srodek pytales...

nic sie nie zmienilo :gwizdanie: :cool1:

sh101245.jpg

dsc00452ig.jpg

sh101251.jpg

Opublikowano

Bardziej podobnego środka do mojej nie widziałem :decayed:, gdzie jest tylko podłokietnik?

Opublikowano
  • Autor

heh ni ma :decayed:

ale raczej nie jest mnie potrzebny :wink4:

Opublikowano

heh ni ma :decayed:

ale raczej nie jest mnie potrzebny :wink4:

Heh, to załóż na tydzień, pojeździj i później zdejmij, wtedy pogadamy... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie masz racje Tomek, zobaczymy moze lokiec kupie...

Na razie srodek bedzie taki jak wczesniej ( choc kosz, klima 2din czekaja :decayed: )

sh101245.jpg

dsc00452ig.jpg

sh101251.jpg

i robione dzisiaj :cool1:

111a.th.jpg

125.jpg

132xv.jpg

obecnie przejechane jest tylko 97753 mil :wink4:

127kk.jpg

potwierdzone przez Audi :decayed: ksiazka, rachunki itp.

Co najwazniejsze wszystko jest :good:

...bylo i mam nadzieje, ze bedzie :decayed: OK :cool1:

114t.jpg

4 nowe opony tej samej firmy AVON bo swietnie sie kleja :kox:

i cena bdb :good: wytargalem za 105 funtow szt. :decayed:

Opony Avon ZZ3 235/35R19 91 Y ~ zobacz ceny w porównywarce cen

przednie 225/35/19 AVON ZZ3 - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.270

i tylne 235/35/19 AVON ZZ3 na felge 9.5 J :kox:

005sj.jpg

005sj.th.jpg007hk.th.jpg008ey.th.jpg

Opublikowano

ale ...ujowo musi się jeździć z kierą na miejsc pasażera :polew: :polew: :polew::tongue4: weż no co Ty wyrezałeś se kiere po str pasażera - no wiesz Ty co :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale ...ujowo musi się jeździć z kierą na miejsc pasażera :polew: :polew: :polew::tongue4: weż no co Ty wyrezałeś se kiere po str pasażera - no wiesz Ty co :kox:

:mysli:

mozna sie przyzwyczaic a jezdzi sie zajeb... bo drogi o niebo lepsze :gwizdanie: :>

Opublikowano

dziwne nie ma ... to nie ciężkie żeby było lepiej - w POLSCE wszystko jest do d....

Opublikowano
  • Autor

dziwne nie ma ... to nie ciężkie żeby było lepiej - w POLSCE wszystko jest do d....

skoro tak twierdzisz...

ja na 100% wracam do Polski :kox: :kox: :kox: za pre... lat :gwizdanie:

mam nadzieje, ze przed moim przyjazdem naprawia drogi i co wazniejsze zarobki :wink4:

Opublikowano

Remik co robisz z tylnymi hamulcami od B8 ????

Opublikowano

To są listwy ori s line? Skąd się tam wzięły jak nie masz środka s line?

Opublikowano
  • Autor

zaskoczony :decayed:

to jest ORI s-line emblemat na tylnych listwach ochronnych drzwi po obu stronach pojazdu a nie naklejka jak twierdziles :gwizdanie:

srodek o ktory putasz to oczywiscie tez ORI listwy :decayed:

tzw. rybia luska dla mnie :kox: :kox: :kox:

141ff.jpg

144te.jpg

ponad to praktycznie caly srodek to ORI S-line lacznie z siedziskiem :gwizdanie:

ktore ma podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowane elektrycznie, dla obu przednich foteli

- Mam Pelne sportowe siedzenia ze skory :gwizdanie: ( a nie tylko z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym )

- Wstawki w tapicerce drzwi ze chyba tez ze skory :decayed:

- Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowane elektrycznie, dla obu przednich foteli

- Podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym

- Elementy dekoracyjne z aluminium

- Sportowa trójramienna kierownica, pokryta czarną, perforowaną skórą

- Gałka drążka zmiany biegów pokryta czarną perforowaną skórą - gałka aluminiowa)

- Osłona drążka zmiany biegów z czarnej skóry

- Uchwyt hamulca ręcznego pokryty czarną skórą

zawieszenie rowniez S-line :decayed:

Opublikowano

Podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym

Ja coś nie widzę czarnej podsufitki u Ciebie.

A rybia łuska to nie jest s line...

Zresztą coś zabrakło tej twojej łuski w około gałki zmiany biegów. Emblemat to sobie ktoś przykleił w środku i na zewnątrz też. Bo ja tu pełnego s line nie widzę. Masz pakiet oświetlenie?

Opublikowano
  • Autor

Podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym

Ja coś nie widzę czarnej podsufitki u Ciebie.

A rybia łuska to nie jest s line...

Zresztą coś zabrakło tej twojej łuski w około gałki zmiany biegów. Emblemat to sobie ktoś przykleił w środku i na zewnątrz też. Bo ja tu pełnego s line nie widzę. Masz pakiet oświetlenie?

to nie jest pelen S-line ale prawie pelen tak jak pisalem

i nie twierdzilem przeciez ze tzw. rybia luska to s-line :wink4:

ale wszycho jest ORI :decayed:

Opublikowano

Poza tym fotele też nie są s line bo nie mają tkaniny speed no i kierownica też nie jest perforowana. Czyli zwykła wersja sport[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 00:58_________________________________________________

Podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym

Ja coś nie widzę czarnej podsufitki u Ciebie.

A rybia łuska to nie jest s line...

Zresztą coś zabrakło tej twojej łuski w około gałki zmiany biegów. Emblemat to sobie ktoś przykleił w środku i na zewnątrz też. Bo ja tu pełnego s line nie widzę. Masz pakiet oświetlenie?

to nie jest pelen S-line ale prawie pelen tak jak pisalem

i nie twierdzilem przeciez ze tzw. rybia luska to s-line :wink4:

ale wszycho jest ORI :decayed:

Jak narazie to nie widzę to nic s line :P

Opublikowano
  • Autor

no to co ze nie maja tkaniny wygladaja identycznie tylko sa cale ze skory no i ORI

a tkanina speed to tylko tkanina :naughty: ktora zdecydowanie gorzej wyglada i pasuje :polew:

tak na dobra sprawe musze zapytac Bartka co to za siedziska i cala reszta :mysli:

Jedno jest pewne ubogo w srodku nie mam i wszystko ORI :good: czarne / skora / chrom :kox:

choc pewnie przyjada jeszcze zmiany typu kiera i RNS-E[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 01:24_________________________________________________

Remik co robisz z tylnymi hamulcami od B8 ????

tylne sprzedaje... [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 01:25_________________________________________________

Jak narazie to nie widzę to nic s line :P

bo zle patrzysz :decayed:

reczny, galka drzwi itp.

Sugerowalem sie postem Bartka :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html

i te wnetrze jest bardzo podbne nie uwazasz ? i co z tego, ze kiera nie S-line obszyta

jak ta sama kiera i jednolita forma zachowana :>

Opublikowano

Remik fajnie wyglada te kolo z tymi heblami :good: masz bardzo podobne felgi do moich :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.