Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:shocked:

:polew: :polew:

I sprawdzimy co ten Twój ropniak teraz jedzie :naughty::decayed:

Opublikowano

Ja też się mogę z kimś ścignąć jakimś 1.9 TDI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja też się mogę z kimś ścignąć jakimś 1.9 TDI :decayed:

Na mokrym ścigaj się :naughty:

Opublikowano

jedzie jedzie doładowanie tylko podniesione i już robi robotę a jeszcze to nie koniec :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

jedzie jedzie doładowanie tylko podniesione i już robi robotę a jeszcze to nie koniec :przebiegly:

W moim silniku też tak możesz zrobić :mysli::polew::decayed:

Opublikowano

Ja też się mogę z kimś ścignąć jakimś 1.9 TDI :decayed:

Na mokrym ścigaj się :naughty:

Tak serio to spróbowałbym się z jaką B5 z ciekawości oczywiście w moim silniku bo z tobą Pablo nie próbuje :decayed:

Opublikowano

Pablo szukales kiedys tego spojlera na klape ..

http://www.audiforums.com/forum/showthread.php?t=149523#post1200246

Chyba taki doklejany a nie szpachlowany byłby lepszy :mysli:

Montuj spojler Pablo, chętnie zobaczę jak wygląda na moim kolorze :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pablo szukales kiedys tego spojlera na klape ..

http://www.audiforums.com/forum/showthread.php?t=149523#post1200246

Chyba taki doklejany a nie szpachlowany byłby lepszy :mysli:

Montuj spojler Pablo, chętnie zobaczę jak wygląda na moim kolorze :naughty::wink4:

Spoko tylko znajdę kogoś kto mi tak wyreza jak na tych fotkach i Ci pokaże fotki :naughty: hehe

Opublikowano

ee nie rób tak :decayed: juz lepiej zapodaj ta taka mała delikatna lotke na klape a nieeee :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Proszę bardzo już zrobione i wyrezałem jeszcze klapę usa :decayed:

99259428.jpg

Opublikowano

Proszę bardzo już zrobione i wyrezałem jeszcze klapę usa :decayed:

99259428.jpg

:bag::facepalm:

:polew:

A tak na serio, to ktoś sobie nieźle samochód popsuł takim spojlerem. Wygląda jakby ktoś w photoshopie go zrobił.

Opublikowano
  • Autor

To już kwestia gustu jednemu się będzie podobać a drugiemu nie, to fotostory co Wojciu zapodał to nawet nieźle wygląda efekt końcowy :naughty:

Postanowiłem że sprzedaję fele z oponami i pewnie pójdą do lamusa... ;(

Opublikowano

To już kwestia gustu jednemu się będzie podobać a drugiemu nie, to fotostory co Wojciu zapodał to nawet nieźle wygląda efekt końcowy :naughty:

Postanowiłem że sprzedaję fele z oponami i pewnie pójdą do lamusa... ;(

Co :shocked:?

Dlaczego?

Opublikowano
  • Autor

To już kwestia gustu jednemu się będzie podobać a drugiemu nie, to fotostory co Wojciu zapodał to nawet nieźle wygląda efekt końcowy :naughty:

Postanowiłem że sprzedaję fele z oponami i pewnie pójdą do lamusa... ;(

Co :shocked:?

Dlaczego?

Czekają mnie ważne wydatki i myślę zmienić branże także będzie potrzebna kasa..

A później jak się odrobię to jakieś 17" lub 18" zapodam :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

halo :decayed: dzieje sie tu cos? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Na razie spokój, zastanawiam się cały czas czy zostawić 19" na tym parchu :decayed:

Opublikowano

sprzedam Ci moje 16" albo sie zmienimy :decayed: dopłaceeeee :evil:

Opublikowano
  • Autor

To weź najpierw sprzedaj swoje 16" a później pomyślimy nad kupnem moich :gwizdanie:

Opublikowano

oke :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taka aktualizacja ze spota A6 Klubu, nie wiedziałem że będą kręcić tak to bym ją wypucował a była zakurzona :decayed:

Filmik z tamtego roku jak jeszcze szyb nie przyciemniłem, jadę na końcu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.