Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

swietna masz ta audiczke :naughty:

Idzie do żyda, taki jest plan :decayed:

i jaki jest plan na kolejne auto? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie szła do żyda to popchaj mi tylne lampiszony (moje poliftowe w rozliczeniu + $$) :wink4:

Już dwóch do mnie targa na PW abym im je sprzedał a są przecież jedne na alledrogo w ciemnej odmianie tylko cena nie całe 600zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 00:08_________________________________________________

i jaki jest plan na kolejne auto? :naughty:

Hmmm czekam jak będziesz sprzedawał swoją A5 to do tego czasu trochę się dozbiera kasy :decayed:

A tak serio to celowałbym w B7 ale problem w tym że nie ma tam konkretnego silnika a raczej zostałbym przy PB :mysli:

Chodzi też po głowie S4 B5 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie szła do żyda to popchaj mi tylne lampiszony (moje poliftowe w rozliczeniu + $$) :wink4:

Już dwóch do mnie targa na PW abym im je sprzedał a są przecież jedne na alledrogo w ciemnej odmianie tylko cena nie całe 600zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 00:08_________________________________________________

i jaki jest plan na kolejne auto? :naughty:

Hmmm czekam jak będziesz sprzedawał swoją A5 to do tego czasu trochę się dozbiera kasy :decayed:

A tak serio to celowałbym w B7 ale problem w tym że nie ma tam konkretnego silnika a raczej zostałbym przy PB :mysli:

Chodzi też po głowie S4 B5 :rolleyes:

:good: w B7 jest 2.0T :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mistrzu ustrzeliłeś 6 w totka czy cuś :kox: plany widzę konkret :evil:

I po uj żeś wygadał :disgust:

Pierdziele przez Ciebie muszę z rok jeszcze pojeździć (6lat :shocked:) tym autem żeby nikt się nie zorientował że wygrałem :wallbash::D:decayed:

w B7 jest 2.0T :kox:

Tylko ten silnik biorę pod uwagę w B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawalo mi sie ze cie ostatnio widzialem gdziesw okolicach kapelanki :D jaki masz gwint wlozony u siebie

ladne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mod to doszła instalacja gazowa bo brat jeździł nią chwilę, teraz jest ekonomia :grin:
Niedawno zrobiony rozrząd, sprzęgło, amory i kilka dupereli.
Audi będzie na sprzedaż bo już wystarczy tego związku, jest Beta 5 i Merol C klasa więc nie ma sensu już ją trzymać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, pytanie za 100 punktów, co to był za grill na pierwszej stronie, bo ktoś wrzucił taki sam do mojej i tak został?

///

Ohhh shiiiit, nie zauważyłem, że ostatni post ze stycznia. Przepraszam :cry:

Edytowane przez Pavetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ohhh shiiiit, nie zauważyłem, że ostatni post ze stycznia. Przepraszam

Spoko, grill firmy Kamei :)

A4ka dzisiaj wystawiona na otomoto :arrow2:http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b5-2-6-v6-lpg-ID6y6GnH.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohhh shiiiit, nie zauważyłem, że ostatni post ze stycznia. Przepraszam

Spoko, grill firmy Kamei :)

A4ka dzisiaj wystawiona na otomoto :arrow2:http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b5-2-6-v6-lpg-ID6y6GnH.html

Ale wiadomo coś więcej o tym grillu, czy lepiej się go pozbyć i ładować ori?

Wytapatalkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grilla nie zmieniłem jednak a miałem plany zmienić na RS, jeśli masz zmieniać to tylko na taki bo jest to wg. mnie najlepsza opcja, oczywiście trochę kosztuje, żałuję, że kilka lat temu nie zdecydowałem się na zakup ori grilla RS od Jarka S4 z forum, miał dla mnie odłożony za 200zł.


Kilka fotek obu aut :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/233477-bmw-525d-e39-2002r-czarny-sedan/?p=4528237


Bye bye Audi :cry:

ZkGolT.jpg

FUYw1t.jpg

Szmat czasu wspaniałej historii A4ki :)

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...