Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 Wymiana wyświetlacza komputera pokładowego?


Aniołek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie czy taka operacja jest możliwa , jak rozwiązać problem kompletnie nieczytelnego wyświetlacza komputera pokładowego?[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 20:27 _________________________________________________Widze że nie bardzo wiecie co z tym sie robi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się - ja mam to samiutko.Czasami jeszcze w dole wyświetlacza coś dam rady przeczytać ale jest coraz gorzej.Hmm firma Audi,auto luksusowe za wielkie pieniądze i oprócz wielu standartowych problemów z zawieszeniem,silnikiem,napędem,skrzyniami biegów nawet są problemy z takimi duperelami jak nieczytelny wyświetlacz i regulacją głośności w radiu firmowym Chorus ( nie sa to problemy jednostkowe).Skąd Audi wypracowało sobie tak dobrą opinię.Podobno nic się nie da z tym zrobić choć w jakimś poście ktoś zasugerował,że jest jakich fachman na allegro który za 500zł to naprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy co się z tym robi i już pisaliśmy o tym kilka razy...

Takie wyświetlacze można naprawić, zobacz na allegro - czasem się ktoś ogłasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy co się z tym robi i już pisaliśmy o tym kilka razy...

Takie wyświetlacze można naprawić, zobacz na allegro - czasem się ktoś ogłasza

jak ktoś znajdzie aukcję w której naprawią fis do audi to niech poda link bo ja kiedyś szukałem ale niestety nikt z naprawiających nie chciał się podjąć naprawy w audi (a bez problemu naprawiają wyświetlacze w innych markach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy grupowe naprawianie,bo to przypadłość znacznej ilości użytkowników A4.Jakby co to ja też się piszę na naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...