Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie okreslnie , idealnie pasuje tylo trzeba uwazac bo wystepuje w dwoch postaciach

bizon_800x600.jpg

i

bizon.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale gdybym mieszkal w PL to raczej bym nie jezdzil na 20" w B8. Szkoda zdrowia, czasu i auta na slalomy miedzy dziurami. W PL show=no go :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie mecze nawet na 19 w NO i najchetniej bym pojechal na 17 do pl ale neistety sprzedalem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj moje Wy Księżniczki :-

duże koła nie są dramatem w dużych/droższych samochodach bo mimo na pozór identycznej lub podobnej konstrukcji zawieszenie pracuje zupełnie inaczej. Ja u siebie na 21 i 'poduszce' daje sobie bez problemu radę i na komfort nie narzekam.

B7 na 18tkach i 1BE (jeśli dobrze pamietam kod-ten 'sportowy' ale nie Sline) było bardziej komfortowe i cichsze niż nowy passat żony na seryjnym zawiasie i 16tkach.

Od kilku dni jeżdżę S3 kolegi (tym obecnym modelem) i tu przy 18tkach jak dramat-taczka jak skur ... syn :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza wiecznie niedogrzana ceramika na nic nie narzeka.

to znaczy że nie potrzebnie kupował V12 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie mecze nawet na 19 w NO i najchetniej bym pojechal na 17 do pl ale neistety sprzedalem :disgust:

Bo Ty w najwiekszej dziurze w norkowni mieszkasz:)

Tam bomby podkladaja i strzelaja do swoich jak kaczek.. Oslo zawsze bylo i bedzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam bomby podkladaja i strzelaja do swoich jak kaczek.. Oslo zawsze bylo i bedzie

ktos musi na was pracowac i placic podatki :decayed:

Od kilku dni jeżdżę S3 kolegi (tym obecnym modelem) i tu przy 18tkach jak dramat-taczka jak skur ... syn :-/

no to podobnie jest w B8 na Sline i 19 calach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario w tygodniu będę w Poznaniu - możemy się spotkać - przejedziesz się moją B7 - zobaczymy wtedy co powiesz. Co do porównania mojej ''osobówki'' do Q7 to nie mam zamiaru tego robić. Mam w rodzinie ML'a - jeździ na 20 i płynie po dziurach - także zdaję sobie sprawę że zawiecha w SUV-ie pracuje inaczej niż w osobówce - tam jest dodatkowo airmatic. U mnie jednak jest sztywno i czuć każdą nierówność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT vahu, nie mam co jeździć, miałem B7 na gwincie TEIN SS i 18'' z 225/40 więc wiem jak to jest, twardość miałem 50/50 i jak dla mnie to było :evil::kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_b7_tein_super_street_damper_fotostory_by_variotech_b6_tez_podejdzie-t52313.0.html

Rosemeyer sorry za OT w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w sumie wniosek nam się robi jeden-nie ma co narzekać na kola-trzeba narzekać na zawias :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 17 mialem bardzo komfortowo az sie zastanawialem czy aby mi wsadzili Sline a nie 1BE.Do tego dochodzi ogromne obciążenie na elementy zawieszenia przez brak tłumienia w oponach , a skrzypach i trzaskach plastików nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skrzypach i trzaskach plastików nie wspomnę.

Nie no nie mów że Ci fura już skrzypi?!

U mnie w B7 przy 70kkm i po 60kkm na polskich drogach było cichutko. Roleta czasem z tyłu stuknęła, ale plastiki nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nic nie skrzypi a mam 210 tys po pl na 18 i zawiasie -35 :) 2 tyg temu wymienilem jeden wahacz , górny najmniejszy i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mów że Ci fura już skrzypi?!

U mnie w B7 przy 70kkm i po 60kkm na polskich drogach było cichutko. Roleta czasem z tyłu stuknęła, ale plastiki nic.

Mi tez nic nie skrzypi a mam 210 tys po pl na 18 i zawiasie -35 :) 2 tyg temu wymienilem jeden wahacz , górny najmniejszy i tyle :)

uwierzcie mi chlopaki ze jak bym wsiadl do was to by mi wszystko skrzypialo :decayed: , jestem troszke przewrazliwiony na tym punkcie :embarrassed::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , no oki , ja poprostu nic nie słyszę , pamietam ze jak był nowy to mi coś w zegarach czasem skrzypnelo , ale popsikalem wd40 i od tej pory cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam skrzyni podlokietnik, tylne oparcie jedno o drugie sie tlucze... szyba w drzwiach kierowcy sie tlucze o uszczelke, a pare dni temu zaczelo cos pstrykach w drzwiach kierowcy.

...rrrwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mów że Ci fura już skrzypi?!

U mnie w B7 przy 70kkm i po 60kkm na polskich drogach było cichutko. Roleta czasem z tyłu stuknęła, ale plastiki nic.

Mi tez nic nie skrzypi a mam 210 tys po pl na 18 i zawiasie -35 :) 2 tyg temu wymienilem jeden wahacz , górny najmniejszy i tyle :)

uwierzcie mi chlopaki ze jak bym wsiadl do was to by mi wszystko skrzypialo :decayed: , jestem troszke przewrazliwiony na tym punkcie :embarrassed::)

witam w klubie..choc szczerze ja mam praktycznie cisze totalną czasem coś jak po kostce jade uslyszę to chyba podłokietnik..ogólnie nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi a może to Ty skrzypisz? Może coś na stawy weź, jakiś 4flex bo ci kości skrzypia? :-P

Flyer mi przypomniał o podlokietniku-u mnie te plastiki też 'gadaly' no ale to nie kwestia kół. Próbowałem z nim kiedyś walczyć na różne sposoby, ale dziad jeden nie chciał się poddać-walczył dzielnie jak libijski powstaniec :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz odpuscilem walke z plastykami, powalcze tylko z szyba kierowcy, bo pewnie sie poluzowala na mocowaniu - w koncu jest najbardziej eksploatowana i codziennie sie nia trzaska razem z drzwiami...

podlokietnik nawet trzeszczy na swoj sposob u kumpla w B8 :)

musze tez obczaic tylnie oparcie, moze odkrece, przesmaruje i zloze... bo ewdentnie sie telepie jedno o drugie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...