Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jakie amorki do obniżonych sprężyn?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Poradzcie jakie amory najlepiej zalozyc do obnizonych sprezyn tak ok 35mm. Po zakupie auta okazalo sie ze jednak amory sa seryjne i maja za dlugi skok do krotszych sprezyn. Zastanawiam sie na co je teraz wymienic i czy to konieczne :disgust:

Opublikowano

jak masz juz zjechane seryjne amory to proponuje komplet mtsów, drogie nie są a sie sprawdzą :wink4:

Opublikowano

Mtsy 550zł i problem z głowy na minimum 2 lata (na tyle jest gwarancja).

Opublikowano
  • Autor

chyba jeszcze nie sa, na przegladzie mam niedlugo to powinno wyjsc :chytry: no tez o nich slyszalem ze za ta cene nie sa zle wiec moze sie skusze :gwizdanie:

Opublikowano

chyba jeszcze nie sa, na przegladzie mam niedlugo to powinno wyjsc :chytry: no tez o nich slyszalem ze za ta cene nie sa zle wiec moze sie skusze :gwizdanie:

bierz, bo tańszych nowych bądź w podbnej cenie nei znajdziesz pod sportowe spręzyny, no chyba że w uzywkach, ale to też kotek z worka :decayed:

Opublikowano

a nie lepiej monroe lub kayaby do zawieszenia sportowego o skroconym skoku?

Opublikowano

a nie lepiej monroe lub kayaby do zawieszenia sportowego o skroconym skoku?

lepiej ale taki komplet to nie 500zł :gwizdanie: tylko dwa razy tyle

Opublikowano

Nie polecam żadnych mts-ów czy ta-technix itp....kupiłem takie i jazda na tym to masakra.Jak się jeździ powoli to ok,a jak się przyciśnie i są nierówności to auto zamiast sie trzymać drogi to skacze na niej jak piłka,a w dodatku dwa razy reklamowałem je bo piszczały niemiłosiernie tłoczki w nich przy nierównościach...wywaliłem to i kupiłem h&r razem ze sprężynami i to jest dopiero zawieszenie...trzyma się drogi super,nic nie piszczy nie trzeszczy,także albo coś porządnego albo zostawić wogóle seryjne zawieszenie a nie bawić się w gówno...

Opublikowano

Nie polecam żadnych mts-ów czy ta-technix itp....kupiłem takie i jazda na tym to masakra.Jak się jeździ powoli to ok,a jak się przyciśnie i są nierówności to auto zamiast sie trzymać drogi to skacze na niej jak piłka,a w dodatku dwa razy reklamowałem je bo piszczały niemiłosiernie tłoczki w nich przy nierównościach...wywaliłem to i kupiłem h&r razem ze sprężynami i to jest dopiero zawieszenie...trzyma się drogi super,nic nie piszczy nie trzeszczy,także albo coś porządnego albo zostawić wogóle seryjne zawieszenie a nie bawić się w gówno...

Co Ty pieprzysz za przeproszeniem :polew:

Ja mam zawieszenie -40/60 i nic mi auto nie skacze. Prowadzi się jak po szynach.

Może napisz co dokładnie miałeś a nie rzucasz jakieś farmazony bez potwierdzenia bo z tego co pamiętam to miałeś GWINT TA TECHNIX a tutaj temat jest o amortyzatorach.

Tyle osób na forum ma i nie narzeka :gwizdanie:

_________________________________________________

Btw, pamiętam Twoje auto i to jak szybko kasowałeś jego wątek po fali nieprzychylnych opinii.

Opublikowano

:hi: A może Bilstein B6? Niby nie pod glebę, ale Jakieś -30/-30 chyba ich nie skatuje zbyt szybko..

Na pro kicie wybierają pysznie..

Opublikowano

:hi: A może Bilstein B6? Niby nie pod glebę, ale Jakieś -30/-30 chyba ich nie skatuje zbyt szybko..

Na pro kicie wybierają pysznie..

:good:

Opublikowano

a gdzie mozna sprawdzic jakie sa numery amorów, jakaś strona??

Opublikowano
  • Autor

czyli sprezyn nie wymieniac na razie tylko amorki same? i kiedy to zrobic?

Opublikowano

Amorki ----> http://www.amortyzatory.net/ Z 10% ceny zawsze targujcie :naughty:

czyli sprezyn nie wymieniac na razie tylko amorki same? i kiedy to zrobic?

No ale springi już masz? Jeśli nie to Eibach ProKit można zamówić, gdzieś za 600zł myślę, albo serię sport, gdzieś mam takie springi ori ale do avanta chyba...

Wiesz, do Bilstein B6 lepiej za nisko nie robić. Lekka glebunia tak jak pisałem -30/-30

Jak chcesz parter robić to B8 i wyższe...

Opublikowano
  • Autor

no ja mam jakeis zielone springi nie wiem jakie bo juz takie kupilem a gleba to tak ok 30mm jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.