Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Dykan z ubiezpieczeniem jest tak ze auto musisz sprzedac z waznym ubezpieczeniem. I w gestii Kupujacego jest to czy bedzie kontynuowal w Twojej firmie czy nie. Jak masz umowe kupna z data np. 10.02.2011 to od 11.02.2011 jak bedzie jakas szkoda to juz nie na Twoje konto! kupujacy ma od tej daty 30 dni na wypowiedzenie umowy. Jak nie to firma w ktorej miales ubezpieczenie sama sie zglosi do klienta po skladeczke :naughty: Pracuje w PZU takze tego jestem pewnien :hi: A jakie jeszcze dokumenty? Na pewno karte pojazdu, dowod rejestracyjny i umowe kupna-sprzedazy!Świstek z OC tez mozesz dac zeby cos mial jek bedzie wracal na kolach. Tobie i tak juz rybka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na 68,2% dajesz mu dowod ale najlepiej bedzie zapytac Mańka bo on troche autami handluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świec to je sprawdź lepiej przed kupnem nowych. Może być tak że tylko jedna jest spalona. Możesz je po kolei wykręcać i przekręcać stacyjkę i sprawdzać czy grzeją ( oczywiście najlepiej rano na zimny silnik). Najlepiej to podjedź do jakiegoś elektryka i niech on się bawi. Dużo nie zapłacisz za wykręcenie i sprawdzenie. On Ci sprawdzi jaki opór dają na mierniku bo może być tak że Ci np. dwie grzeją ale bardzo słabo i już d*pa blada nie odpalisz. Najlepiej to miernikiem sprawdzic.

A co do dokumentów to Dykan musisz dać kupującemu dowód rejestracyjny, kartę pojazdu jak jest i ubezpieczenie OC. No i umowę (oryginał). Ty z kopią umowy musisz iść do ubezpieczyciela i zglosić sprzedaż, do wydziału komunikacji tam gdzie rejestrowałeś też musisz zgłosić sprzedaż. Masz na to 30 dni. I to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko poza konkursem Panowie i miłe Panie, potrzebuje zdemontowac przednie lampy w B7 znacie sie na tym ? ktos sie podejmie ? wymieniam na Bixy, polecicie kogos albo jakis warsztat gdzie nie bede słyszała a spryski i samopoziom ? dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Heloo ,

okey Panowie juz po pierwszej wizytacji kupca na autko. generalnie podjarany wnetzrem boz adbane i z zewnatrz spoko , doczepił sie jedynie do sprzęgła , jego zdaniem sie juz konczy. Cos pier**lił ze jak sprzęgło puszcza to czuje jakby silnik nie ciagnoł odrazu tylko po sekundzie chwytał moc i jechał z koksem. ja tam sie nie znam , zripostowałem ze tym smiga kobieta i pewnie nie zrawac na to uwagi a poza tym nic nie robiłem przy sprzegle od kupna;))

kolejne co przyuwazył to chuczenie podczas jazdy , to co wam zgłaszałem powiedziałem ze to wina opon jak to zimowe zwykle hałasują hehehe , a on ze to chyba łozysko :))

Jutro przyjezdza kolejny gosc "poznaniak " co mozna fachowo mu odpowiedziec gdy bedzie czepiał sie do sprzęgła ?

a co w temacie tego huczenia?? mozna powiedziec jak sie zapyta ?

Troszke słąbo sie odpowiada jak sie na autkach nie znam , wiec musze sciemniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko poza konkursem Panowie i miłe Panie, potrzebuje zdemontowac przednie lampy w B7 znacie sie na tym ? ktos sie podejmie ? wymieniam na Bixy, polecicie kogos albo jakis warsztat gdzie nie bede słyszała a spryski i samopoziom ? dzieki

Nic nie mowie ale jakby sie uprzec to moglbym u siebie na warsztacie sprobowac... Jeszcze jakby np Maniek pomogl to juz w ogole rarytas :gwizdanie: A masz juz drugie lampy? Jak wtyczki sa takie same i w elektryce nie trzeba bedzie grzebac to zapraszam. Tylko jak cos to tak po 18 bo musze pracownika wygonic :decayed: W razei czego pisz na PW :hi:

dykan... jezeli faktycznie sprzeglo Ci juz wysoko lapie to dla wlasnego spokoju zrob se test. Wrzuć 5 bieg daj okolo 2500obr i pusc sprzeglo. Jak auto chodzi to sprzeglo do d*py a jak zgaslo to jeszcze pojezdzisz wiec nikt nie ma co Ci wciskac ze juz koniec. A poza tym przed kupnem swojego sprawdzilem pare a4 b5 i w wiekszosci sprzeglo lapalo ponad polowa zakresu... :gwizdanie: Wiec chyba tak powinno byc :tongue4:

Troszke słąbo sie odpowiada jak sie na autkach nie znam , wiec musze sciemniac.

najwazniejsze ze jezdzila kobita, niepalace, i mala pojemnosc :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym bartexie to zakreceni ludzie sa :gwizdanie: tzn dobrze robia ale jak sa jakies problemy to juz gorzej...[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 19:29_________________________________________________

dogas dzisiaj rano na estakadzie koło 11 w strone Zabobrza :naughty: usunełem się z lewego pasa bo podkrecileś niuńke :>

a cos kojarze :) ale aut jeszcze nie poznaje...daje sobie czas do wiosny :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko Dogas możemy powalczyć z tą B7. A co do sprzęgła Dykana to u mnie też wysoko bierze ale jak go sprowadziłem z NIemiec to Dogas sprawdził właśnie tym sposobem na piątke i wyszło że jest ok. Zrobiłem nim już 10 tys i sprzęgło dalej hula. Zresztą jak Dykan poczytasz na forum to chyba Audi tak ma że wysoko bierze. Nie przejmuj się tym co klienci gadają. Ja autami handluję z Niemiec i nie wdaję się zbytnio w dyskusje jak klient twierdzi że coś jest nie tak. Zdarzało się wiele razy że klient przyjechał i mi ciemnotę wciskał na temat auta, że np. bity, że silnik nie tak pracuje a wszystko było ok i zazwyczaj nie kupił. Tacy klienci to dziury w całym szukają i przyjeżdżają tylko obejżeć i mnie wkur****iać. Powiem Ci tak. Faktycznie może coś w aucie być nie tak ale zazwyczaj to drobiazg i można to naprawić. Po to dajesz cenę do negocjacji że te parę stówek możesz spuścić na ewentualne naprawy. A jak klient przyjeżdża nastawiony na kupno to kupi. Także nie przejmuj się głupim gadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za słowa otuchy. Po prostu nie znam się na autkach i nie chciałbym cosik klapnąć przy jakimś kliencie . Jutro pojawia sie gosc az z poznania bo jest przejazdem w jeleniej i szuka auta dla kobiety. Zobaczymy co wyjdzie hhehe

Pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:34_________________________________________________no i autko sprzedane. ;(

teraz czas szukania innego . ile pala te 1.8 T ? jakie to jest rzędu spalanie?? bo może zamiast diselka kupić mocne 1.8T w kombi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz 1.8T polifcie to pewnie juz bedzie 180KM :slina: spalanie na trasie przy 120km/h (3tys obrotow) okolo 7,5. Po miescie musisz liczyc przynajmniej 9-10. Ale jak bedziesz mial serie (bez CHIPa) to wkladasz nadtlenek za oko 3000zl i jezdzisz za pol darmo (czyt. taniej jak dieslem :polew: ):) I teraz nastepna sprawa. Jaki naped... Jak robisz dlugie trasy to lepiej FWD a jak smigasz troche wiecej po miescie to Q! W kombi szybciej znajdziesz niz w sedanie. A ceny okolo 2 tys mniejsze niz za 1.9TDI ten sam rok. Wiec zastanow sie. Oczywisice ja bede Cie namawial do Pb bo sam jakos nie mam przekonania do TDI :gwizdanie: Ale moze niech ktos sie wypowie kto ma diesla...No a co do skrzyni to lepiej manuala :good:

A tak z ciekawosci to za ile poszlo to szalencze 1.6 :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 13:24_________________________________________________A chyba najlepszym rozwiazaniem dla Ciebie bedzie cos takiego

http://otomoto.pl/audi-a4-2-4-navi-klima-oplacone-C14703915.html :evil:

[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 13:33_________________________________________________A to troche lepsze

http://otomoto.pl/audi-a4-10x-airbag-ew-zamiana-na-espas-C16314944.html

tylko ze oba w automacie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy ktoś ma na zbyciu kierunek do mojej a4, przód od strony pasażera ??

Albo mi ktoś podpier ... albo zaginął w akcji .... miałem tam chyba ułamany jeden zaczep

ale z drugiej strony kabelek i wtyczka całe to jak by wypał to powinien wisieć ...

a tu została dziura a mam pilny dalszy wyjazd i bez kierunku trochę kamikadze ??

Może ma ktoś zapasowy ? :polew:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogass ,

zaskocze cie wystawiłem za 13 800 a sprzedałem za 14 , bo dorzuciłem radyjko jaies tam miałem drugie na cd.

Wiec zadowolony jestem. Co do samochodu odrazu mowie ze 2.4 benzyna odpada ze wzgledu na opłaty za autko. nie mam znizek az tylu zeby było tanio hehe. za 1600 płaciłem rocznie 1200 zł. Poza tym za mocne było by to autko. Mysle o diselku 1.9 na takim wmiare wypasiku albo 1.8 T ale i tak nie bede wrzucał gazu bo az tyle nie smigam na codzien zebym musiał w gaz inwestowac.

[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 14:05_________________________________________________co powiecie:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-C17129044.html - cena dosc atrakcyjna . dokładam 1900 zł i moge kupowac. tylko ten biały design jest do d*py .

http://moto.allegro.pl/audi-s4-1-8t-179ps-quattro-klimatronic-skory-nowa-i1446097584.html - ta jest wypasik ale do opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy ktoś ma na zbyciu kierunek do mojej a4, przód od strony pasażera ??

Jak poczekasz do 20.00 to dam Ci znac. Zmienialem lampy na poliftowe wiec powinienem cos takiego miec. Okolo 20 dam znac.

dykan... Wiadomo ze ta druga jest MEGA :kox: :kox: no i w Quattro :notworthy: Ale faktycznie wyjdzie Cie to kolo 21000 wiec troche duzo...

A ta pierwsza ma ksenony. A tym bialym srodiem sie nie przejmuj bo to zawsze mozna pomalowac na jakis inny kolor :decayed: Albo inna opcja to ze dokupisz sobie biale fotele w skorze z S-ki :naughty: No i te fele co ma to niezniszczalne sa. Ja z tych dwoch to bym bral ten tanszy tylko ze wzgledu ze jest tanszy. Drugi jak dla mnie to... no nastepne byloby takie:) Albo B6 1.8T BEX :evil:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 17:19_________________________________________________Troche pozniej ale jestem i mam ten kierunek:) Jak cos to numer do mnie 605924904. Dogadamy sie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dogas :notworthy:

Kierunek zapięty po lekkich modyfikacjach, tylko jeszcze na jutro rano oprawa bo dzisiaj nie mieli do kierunków.

Dzisiaj śmigamy bez mrugania :gwizdanie:

Jutro będzie gotowy

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...