Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Raker do jutra czekam na chetnych. Jeszcze moj kolega Ebbm ma sie zdecydowac co bierze... i jutro wieczorkiem podam nr konta i po ile kto za wysylke... zbieram 7 dni i realizuje calosc :cool1:

Wojtek26 mam dwie sprawy pierwsza to za ile bys mial koncowke drazka lewa do mojej a4 avant 96 r 2.6 v6 abc. druga to czy reanimujesz klekaczace wtryskiwacze gazu? :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 16:57_________________________________________________Tak sobie niunie ogladalem i prawie idealna znalazlem tyle ze nie quatro :no: ale piekna jest http://moto.allegro.pl/a4-2-4-v6-gaz-xenon-skora-ks-serw-stan-idealny-i1423316578.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:55_________________________________________________a heheh bym byl zapomnial:kox: ... dzisiaj mialem wolne wiec byl dzien grzebania przy maszynie... zrobiony reczny (zatarty z jednej strony byl) :naughty: i przeglad kompletny hantli tylnych smarowanko czyszczonko prowadnic itp i teraz jest malinka :evil:

Tyle ze mam dwa wahacze do wymiany i koncowke drazka ale to z przodu :no:

A i glosniki mi graja wszystkie :naughty: no poza ori tuba bo nie ma jeszcze zastepczej :confused4:

Chyba tyle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

EEE no szalejesz :kox: Czyli jak nastepnym razem kadett i civic sie dolacza t nie bedzie siary :gwizdanie: :polew: Ja dzisiaj zrobilem sobie liste rzeczy ktore mnie czekaja do zrobienia do wiosny i w przyblizeniu czas jaki mi kazda rzecz zajmie... wyszlo mi 52h... :mysli: to gdzies z tydzien bedzie :confused4: no ale potem lalka bedzie PIKNA :cool1:

Co do tego recznego to powiem Ci i reszcie z B5 ( na przyszlosc ) ze jak bedziecie chcieli odkrecac srube odpowietrznia z tylu to MEGA ostrożnie!!! Ja tak jeden zacisk zjebalem :wallbash: poprostu zaciski nie sa z zadnego metalu normalnego tylko jakiejs lipnej mieszanki i gwint lubi sie zetrzec... i nic innego juz sie nie wlozy!Trzeba drugi zacisk ( ok. 70-100zl )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Arre niezła ta A4 - Highway to hell :good:

To teraz ja oceńcie autko poniżej. jakie śa wasze sugestie co do silnika 2.5 TDI? Słyszałem ze to wadliwe silniki sa? czy to rzeczywiście prawda/? Nie ukrywam ze jak sniegi stopnieją zmieniam auto. teraz pytanie czy iść w 1.9 czy np 2.5 TDI?

http://moto.allegro.pl/audi-a4-lift-s-line-2-5-tdi-150km-stan-bdb-i1433730295.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raker myslalem ze jednak narzekasz :mysli: Dykan doszly mnie sluchy ze 2.5 :no: kuzyn moj taka ma i sprzedac nie moze ... i malo ekonomiczne...

chociaz ja mam inny gust jak sam widziales wiec oceniac nie bede :embarrassed:

Dogasso a jak sie kadet i civic dolaczyly to siara byla? :mysli: teraz to dopiero bedzie zabawa konkretna :polew:

tez mam troszke do zrobienia a troszke juz zrobilem dzisiaj

a na przyszlosc to recznego sie nie odpowietrza bo jest mechaniczny ;)

i jak hamuje to nie ma co odpowietrzac... zreszta tak jak Dogasso mowi odpowietrza sie pol gwintu max az siknie i wiso... a hantle to osobny rozdzial co i jak... :naughty: ja mam zaciski ori i tak zostanie napewno :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre przeciez wiem o co chodzi z tym recznym bo jakims dziwnym trafem tloczek nie chcial mi sie wkrecic na gwint od recznego a jak jeszcze odpowietrzalem ( po wymianie klocków) to sie sruba ukrecila i dlatego caly zacisk nowy poszedl... :confused4:

A co do 2,5TDI... Dykan jak wpisujesz na allegro to zaznacz zeby auto w dieslu bylo do 1900ccm. Kazdy wiekszy motor ma wiecej wad niz zalet. A najlepiej to bierz jakas 1.9TDI 1Z i bedziesz mial spokoj! Potem sobie CHIPA walniesz co da Ci max 120 kucy i auto masz nie do zarzniecia. Wbrew pozorom te 120KM CHIPOWE w dieslu z jego jebitnym momentem moze dac rade seriom B6 131KM... :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________

Ja mam 2.5 TDI i nie narzekam :wink4:

:polew: :polew: :polew::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre przeciez wiem o co chodzi z tym recznym ....

... Kazdy wiekszy motor ma wiecej wad niz zalet.

Wiem ze wiesz o co chodzi z tym recznym... tez myslalem u siebie ze nie chodzi w tloczku ale okazalo sie ze zapieczony tylko w lince przy sprezynie... a jak z tarczy sie sciaga to tak czy siak nie chodzi dopiero jak zalozysz na tarcze...

I z tym ze kazdy wiekszy motor ma wiecej wad niz zalet to sie nie zgadzam :evil: V6 :good: ( na temat diesli v6 sie nie wypowiadam :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak sie wszystko wymienia na czas czyli olej,rozrzad filtry itp to autem mozna sporo pojezdzic bez problemow technicznych.Jedynym wlasnie problemem z tego co czytalem jest turbina ktora sie psuje miedzy 215000 a 230000.Tyle ode mnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre powiedz jakie wtryskiwacze masz tam wsadzone tylko nie mów ze masz Valdki w V6 :thumbdown: bo to pofanacja tego silnika. Ogólnie napisz jaka masz instalake to zobaczymy czy nie masz tam miny wsadzonej pod maske :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan powiem tak. Autko widze faktycznie fajne. Silniczek juz nowy wiec powinien posluzyc. Jezeli wyposazenie i serwis byl faktycznie taki jak gosciu pisze to mozna by sie zastanowic. Wiadomo ze cena moglaby byc nizsza ale jezeli tak jak mowie stan jest super to taniej ciezko bedzie kupic. tym bardziej zarejestrowane w kraju. A jeszcze jak na DJ to Ci za tablice odejdzie :tongue4: Ja jedynie moge pomoc w kwestii lakieru tj sprawdzic czy cos bylo robione, malowane itd. bo na silnikach to srednio sie znam. :mysli: Najlepiej pojedz sam, zobacz jak srodek wyglada, jak silnik pracuje i wtedy se glowkuj :tongue4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:17_________________________________________________AAaaaa wlasnie!!! Arre czy jakbym chcial jeszcze kalendarz duzy to by dalo rade? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dziś napotkałem an pewien problem. otóż rano sobie śmigałem autkiem normalnie, potem pojechałem do Gołembiewskiego na basen i jak już wracałem podchodzę do drzwi , otwieram auto zdalnie a tu od strony pasażera z przodu nie c**ja drzwi z zewnątrz nie mogę otworzyć. dziwne. zamknąłem centralnym i jeszcze raz i dalej nic. jedynie mogę drzwi otwierać od środka i tylko jeden drzwi mi tak wariują. Co to może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zaginolem troszke na weekend ;) ale juz jestem

Prosze Ci co sie zapisali o wplaty jak wszyscy wplaca w miare szybko - w tym tygodniu to od razu bede zamawial... konto jak widac podane Tych co kasa wplynie bede zdejmowal z listy...

Dogasso jak chcesz kalendarz to wplac o kwote kalendarza wiecej i daj mi znac

Wojtek26 Stag-a 300 mam a reszta w miare ok tylko chyba wtryskiwacze tak jak piszesz valdki ale to jeszcze sprawdze w papierach ;) bedziesz na spocie to zerkniesz i zobaczymy co z tym sie da zrobic ;)

Dykan pompka centralnego moze siadac ;)

Aha moge miec rozne oponki w dobrych cenach uzywki - wiec jak by ktos mial jakies zyczenia to prosze pisac na PW najlepiej a ja zobacze co sie da zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na spociku obczaje co masz tam wsadzone i czy z "głową" odrazu mozna pobawic sie zeby ustawic jak sie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki ;) zreszta zastanawiam sie czy nowych list wtryskowaych nie kupic... ale moje narazie dychaja tyle ze 2 chyba a raczej napewno klepia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie poszukuje warsztatu ktory przerobi wydech z normalnego 2.0 tdi na podwójna końcówkę ? znacie kogos godnego polecenia w jg ?

W piechowicach ( chyba ) przed polkoloritem w prawo. Goscie robia tam duzo ale tez i jakos specjalnie tani nie sa. Ja robilem tam dwa auta i zrobili tak jak chchialem. Znaja sie na rzeczy.

Podpowiedzcie mi ile mogę za swoja audi wziąć ?? ma 218 tys przebiegu 99 rok . czy 14 tys to zbyt duzo??

Jak znajdziesz jakiegos dziadka to mozesz wziac z 15 :naughty: ktos to powiedzial ostatnio na spocie...chyba kuropatkin... ze powiesz ze to mala pojemnosc czyli malo pali, 99r ale model 2000, przebieg oryginalny, nie bity, wlasciciel nie palacy, autem jezdzila kobieta, uzywane jako drugie auto bo na codzien jezdzisz sluzbowym i koniecznie wspomnij ze jestes fascynatem tej marki!! Nawet nalezysz do Klubu takich wlasnie fascynatow :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:24_________________________________________________A jeszcze tak wracajac do tego wydechu martini to chyba bedzie tam jeszcze wchodzila w gre wymiana zderzaka ( albo samej dokladki) no i nie wiem czy podloga jest taka sama jak w B7 170KM... :mysli: Ale chyba tak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...