Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

green balla dostałem bo ... sie nie zrozumiałem z pewnym Panem, prosiłem o wystawienie mojego ogłoszenia w dział sprzedam a on ... w ping ponga gra i to sielonymi piłkami :), jak by ktoś potrzebowal to mam na zbyciu dyfuzor na dwa wydechy ...

gdzie polecacie sciemniac szyby w jg ? i pytanie bo mi zalezy na calości nie tylko tyle czy Panowie policjanty się czepiają :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdzie polecacie sciemniac szyby w jg ? i pytanie bo mi zalezy na calości nie tylko tyle czy Panowie policjanty się czepiają :>?

Ja robilem u goscia na wolnosci naprzeciwko KORONY kolo biedronki (chyba bo teraz jakies tesco tez gdzies tam jest). Gosciu naprawde dobrze robi :good: ma duzo tych folii wiec dobierzesz cos na przod zeby zbytnio nie rzucalo sie w oczy policji :decayed:

Szybowcowa tez pasuje mi bardziej wiec chyba juz jest jasne gdzie :gwizdanie:

A z ta strona tytulowa to KOZAK!! Dobrze to wyglada!A moze daloby sie w rogi tego jelona wrobic CCCO?

Co do przeniesienia godziny na 18 to temat otwarty... Tylko wydaje mi sie ze niektorzy pracuja do 18, w koncu to dzien pracujacy i ta 19 to tak w sam raz. Takie jest moje zdanie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek26 mysle ze mozna zrobic pol srodek czyli godzina 18.30 tylko czy cos to zmieni? tez wole 19...

Dudziu to chyba lykniemy po koszulce.. ;)

Martini_dy green ball to jeszcze nic zlego da sie zyc z tym ;) a co do szyb to tak jak Dogasso napisal gosc robi full profesjonal lacznie z przodami...

Moj kumpel jezdzi z przodami juz kilka lat i policjanty jakos tak srednio sie czepiaja

KOLEGO BARIZ slowa uznania dla Ciebie bardzo fajnie to wyglada i wlasnie o cos takiego mi chodzilo :notworthy: :notworthy: :notworthy::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... Cieszę się że się podoba :>

co do ccco w rogach chwilkę kombinowałem ale nic ciekawego mi nie wyszło.

Jutro jak znajdę chwilkę to jeszcze pokombinuje jak wyjdzie coś godnego uwagi

to wrzucę na forum.

Jak potrzeba to w jakim specjalnym formacie albo rozmiarze to napiszcie w jakim i wtedy wystawie.

Polecam się na przyszłość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

Na początku dzięki za super spocik. Czytam, że liczba chętnych się zwiększa, że chyba będziemy musieli wkrótce robić rezerwacje miejsca, aby się pomieścić :)

Dziś wszedłem i od razu uderzyła mnie nowa grafika na stronce i od razu przypadła mi do gustu :good:

Właśnie oglądnąłem zdjęcia i przed następnym spotem to na pewno umyję swoją A4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO wlasnie kolegi KGB77 mi brakowalo kolega reflektuje na naklejki ewentualnie rameczki? bo jak nie to beda juz chyba wszyscy chetni...

Kolego Bariz jak widac chyba co do formatu albo rozmiaru to jest ok :naughty: mysle ze nie ma sensu wiecej kombinowac... moze kiedys przyszlosciowo jak bedziemy mieli fotki ze spotow lepsze i w dzien to wtedy jakas zmiane sie zrobi teraz jeszcze raz bije poklony za robote w Twoim kierunku :notworthy::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO wlasnie kolegi KGB77 mi brakowalo kolega reflektuje na naklejki ewentualnie rameczki? bo jak nie to beda juz chyba wszyscy chetni...

Rameczki już mam, a na jedną naklejkę się skuszę, tak więc jak możesz dopisz mnie do listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kgb77 jak widac dopisane... :gwizdanie:

Kolega Bariz reflektuje na cos? rameczki naklejki? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan dolozysz z 5-7tys i bedziesz mial B6. A poza tym dziewcze moje kupilo ten rocznik z tym silnikiem z 210kkm oryginalnego przebiegu i dala 16tys do oplat (z rejestracja i z ubezpieczeniem Ac/Oc/Nw wyszlo lacznie 18500) tyle tylko ze w manualu. Jak gosciu zejdzie Ci do tej ceny no 19000 to mozna sie zastanowic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyglada ten banner :good:. Co do przyciemniania to równiez polecam Perfect koło Biedronki w Cieplicach, gosciu robił mi juz 2 auta i super sie spisuje ale ja robiłem same tyły, do przodu miski moga sie przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by jakis plakat z tego banera zrobic :gwizdanie: ma ktos dojscie do takich rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plakat szkoda kasy moim zdaniem ewentualnie mozna to przerobic na nasza ulotke dopisujac jeszcze ze: wiecej info na www.a4-klub.pl=>zlociki/spociki=>dolnyslask=>JeleniaA4 czy cos podobnego :kox:

Dykan Dogasso ma racje co do tej a4 z ogloszenia droga... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raker mowisz i masz ;) dopisane :naughty:

KTOS JESZCZE NA COS CHETNY BO JAK NIE TO ZBIERAM KASKE I REALIZUJEMY ZAMOWIENIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

dzięki za opinie . pytanie jakiego oleju używacie w swoich autkach? ja mam platiniuma 10W40 ale słyszałem ze to do d*py olej i akurat zbliża mi sie czas wymiany to może bym co lepszego zalał w silnik:) Jaki olej polecacie?

dykan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leje Castrol Magnatec! Mam troche narezane w aucie wiec wymieniam olej co 10tys. Dla swietego spokoju :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...