Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

siema, dzieki za zaproszenie ale mieszkam obecnie koło wrocka wiec nie dam rady niesety mozey innym razem bo bywam na wekeendy u jeleniej, dobrej zabwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siema, dzieki za zaproszenie ale mieszkam obecnie koło wrocka wiec nie dam rady niesety mozey innym razem bo bywam na wekeendy u jeleniej, dobrej zabwy

Nie ma za co jak bedziesz zapraszamy serdecznie :kox:

Dykan wymyslimy cos ciekawego Np kto szybciej Twoje autko naprawi ;)

Festiwal to jest ale przeciwmglowych na Jeleniej ;) damy rade spoko loko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się niezły spot kroi... Fajnie że w końcu jakieś zainteresowanie i że będzie nas więcej. Coś fajnego można zorganizować.

Dykan nie martw się motorkiem... Ja mam 1.8 125 KM i też odstaję mocą od tych najmocniejszych... ale nie to się liczy. Panowie do wakacji musimy stworzyć coś potężnego czym się nie powstydzimy wśród klubowiczów z innych województw. Póki co i taj jest super. Zaczęło się od 4 osób wytrwale stojących na mrozie czy też deszczu ze swoimi maszynkami a i tak czuło się gdzieś w głębi że tworzy się coś fajnego, coś czego nam nikt nie zabierze... a wszystko wskazuje na to że będzie nas więcej. Także koledzy nie wymiękać i piątek 19 meldować się pod matexem. Wspólnie coś wymyślimy i zorganizujemy żeby było miło, zabawnie a i czasem z adrenalinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek pieknie napisane... chyba bedziesz w piatek przemawial za mnie :tongue4::polew:

Dogass widzisz ile namieszalem w 2 godzinki :gwizdanie: a mysle ze to jeszcze nie koniec i inni koledzy sie odezwa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre jak chcesz mogę podesłać Ci przemówienie z okazji otwarcia Hali sportowej , które właśnie napisałem , zmienisz to i owo i będzie gitara . na dodatek jest w języku Angielskim wiec byś zabłysną na spocie;0)

dykan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie :>

Witamy kolejnego kolege serdecznie :)

Dykan spokojnie poradzimy sobie i bez przemowienia po angielsku

Dudziu jest zima to i snieg powinien byc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zaproszenie jezeli sie wyrobie to stawie sie bankowo choc na chwile ale bede :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie zagladalem a tu juz 3 strony przelecialy. Fajnie ze widac nowych wlasciceli CCCO :hi: Fajne Prezesie :tongue4: zes troche czasu poswiecil na forum. Takze moje ulotki dotra do niezrzeszonych, a twoje PW do klubowiczow i juz jest git. A z tymi wtryskami to faktycznie prawie se ztrzepalem jak otworzylem i poczulem te 98Pb :evil:...Pikne rzeczy!! A co do tych zlotow golfiarzy to chyba nam to nie grozi... chociaz moznaby im pokazac jak ocynk w CCCO sie trzyma, jak spokojnie mozna do bagaznka wozek z dzieckiem wlozyc ( w przenosni i doslownie tez :decayed: ) a ile miejsca na zakupy z tesco :notworthy: a poza tym jak to sie wszystko sprawuje na sniegu....bokiem...a jak juz tego bedzie malo to im najebiemy :wallbash::naughty::polew:

Jutro sie widzim!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za zaproszenie !! Napewno sie zjawie ...

Bedzie nam bardzo milo kolego :naughty:

Dzieki za zaproszenie jezeli sie wyrobie to stawie sie bankowo choc na chwile ale bede :cool1:

Kolego Wojtek26 nawet jezeli sie na 19 nie wyrobisz to o 20 tez przyjedz bo napewno tam godzinke bedziemy jak nie dwie :gwizdanie:

Kolego Dykan spot jest na godzine 19... 21.01.2011r czy inaczej gdzies jest napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he Dogas dobre to było na temat golfiarzy. Pogoda jest i dobra i zła. Dobra bo będzie można podziczyć przed matexem bokami. A zła, że na łeb pada. Ale my nie z cukru więc śniegu i deszczu się nie boimy, a fury ocynkowane to nam nie zardzewieją podczas spotu :polew: A jak będzie bardzo sypać to zawsze można na hot dogi pojechać na orlen czy statoil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie ze jezeli chodzi o jakies dziczenie to ja OWSZEM :evil: jest jeszcze jeden plus ze bedzie bialo - bedzie jasniej a tym samym fotki dobre ( lepsze niz pod Komfortem ) wyjda :good:

Zdecydowalem ze autko jutro umyje bo mam jeszcze troche spraw do zalatwienia wiec mogloby sie moje dziecko ubabrac, a gdzie na zlot gdzie TYYYYYLEEE ludzi bedzie :naughty:

Do zobaczenia Panowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogass by ci linka od recznego i drzwi nie z(a)marzly :polew: bo bede Cie musial na haka zaczepic by prztargac cie na spota :polew:

Co tu sie dzieje :naughty: przez dwa dni tyle wiadomosci co przez ostatnie dwa miesiace :evil::kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak na te warunki to fajna rzecz!!

Tak probuje oszacowac ile ludzi bedzie i strzelam gdzies w granice 15...

A Wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre to bardzo dobry znak że tyle ludzi zaczyna się interesować :) fajnie by było stworzyć taką silną grupe w Jelonce :naughty:

dogasso myśle że ustrzeliłeś 100% ja dałem znaka 3 osob które jeszcze nie są zarejestrowane ale mają przyjechać :)

raker mysle że osoby towarzyszące mile widziane ale to trzeba zarządu zapytać hahahahahaha :polew:

panowie arre i dogasso co wy na to??? :naughty:

Pozdrawiam panowie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...