Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Thx Raker ;)

Aha Panowie pomyslalem sobie tak... by z tymi ulotkami wypalilo to zrobimy sobie taki mini spocik rekrutacyjny :evil:

tzn spotykamy sie we czterech, bierzemy mape, typujemy miejsca gdzie najwiecej a4 mozna spotkac, dzielimy sie na dwa teamy wsiadamy w dwie maszyny i jazda... :naughty:

w ten sposob szybko oblecimy miasto a teamy dwuosobowe beda bardziej efektywne ( jeden jezdzi drugi wysiada wlozyc ulotke ) wystarczy ze kazdy z teamow znajdzie 20 maszyn w 2 godzinki co da 40 zaproszen i z tych zaproszen przyjedzie 10 procent co da nam 4 nowe maszyny na spocie...

Prosze o wypowiedz na temat tego pomysla oraz kiedy macie czas na taka zabawe? :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wesołych Świąt chłopaki !

Ja Wam życzę przede wszystkim zdrowia, bo jak zdrowia nie będzie to i się nie spotkamy i nie zapracujemy na aluski letnie do naszych OOOO :tongue4:

Wszystkiego co najlepsze no i oczywiście nowiutkich A4 Wam życzę pod choinkę :>

Może się spotkamy jeszcze przed sylwestrem i sobie jakiegoś szampana chlapniemy co by nam się lepiej jeździło w Nowym Roku. Tylko furki trza odstawić wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji Arka to jestem za.Moze nawet jutro sie uda cos takiego zrobic wieczorem?A jak nie to dopiero w nowym roku. A co do Mańka to sam chlopak wie ze ja zawsze:)

To co?Jutro gdziec kolo 19.30 pod Matexem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chlopaki drukujemy ulotki i jazda jutro tylko by nas 4 bylo by dwa zespoly byly ;)

Maniek85 dzieki za zyczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam Panowie. Widzę ambicje są, także gratuluję organizacji spocików w J.G---w końcu.Postaram się pojawić swoim bambusowym klekocikiem :polew:

Pozdrawiam :> Karol

Witamy serdecznie i zapraszamy jeszcze bardziej... nowe twarze zawsze mile widziane na spotach tym bardziej ze widze iz kolega na forum nie od wczoraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowoie zawsze chętnie mogę się spotakć dajcie tylko znaka kiedy albo na gg albo tutaj i juz :) moje gg 10577296

zawsze chetnie poznam nowych ludzi z A4 :)

Kolego Ciebie rowniez witam serdecznie NAJBLIZSZY SPOCIK TAK JAK W INFO NA GORZE 21.01.2011 :evil:

PANOWIE ROZUMIEM ZE TERAZ 6 autek na najblizszym spociku WIDZE? :kox:

Stara zaloga co jest z wami SPICIE? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie szybciej rozkrecac niz myslelismy.Teraz juz tylko lepiej i wiecej :wink4:

HE he chlopaki zobaczycie jak bedziemy sie co miesiac spotykac to do wiosny 10 maszyn bedzie co spota tylko troszke cierpliwosci a akcje z tymi ulotkami trzeba zrobic koniecznie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie szybciej rozkrecac niz myslelismy.Teraz juz tylko lepiej i wiecej :wink4:

HE he chlopaki zobaczycie jak bedziemy sie co miesiac spotykac to do wiosny 10 maszyn bedzie co spota tylko troszke cierpliwosci a akcje z tymi ulotkami trzeba zrobic koniecznie :kox:

Dokładnie. Grunt to systematyczność bez względu na okoliczności, no i brak nudy :decayed:

Trzymam za Was kciuki :good:

Mam nadzieję, że będąc w kraju będę mógł wpaść na chwilkę :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie szybciej rozkrecac niz myslelismy.Teraz juz tylko lepiej i wiecej :wink4:

HE he chlopaki zobaczycie jak bedziemy sie co miesiac spotykac to do wiosny 10 maszyn bedzie co spota tylko troszke cierpliwosci a akcje z tymi ulotkami trzeba zrobic koniecznie :kox:

Dokładnie. Grunt to systematyczność bez względu na okoliczności, no i brak nudy :decayed:

Trzymam za Was kciuki :good:

Mam nadzieję, że będąc w kraju będę mógł wpaść na chwilkę :embarrassed:

Oczywiscie kolego zapraszamy :) juz ja przypilnuje ta ferajne... ode mnie sie zaczelo to przewodze tym balaganem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałagan to byl ostanio!Niby stała brygada była ale dwie Renie i dwa Audiki :kox: Wczoraj juz kolo 50 ulotek zem narobil wiec mozna ruszac. Moze nawet dzisiaj wieczorem? Molochy pewnie otwarte wiec wieczorem ludzie nie beda mieli co robic to zapewnia sobie spacerek po TESCO czy Carefourze wiec i pewnie pare A4 sie znajdzie. To moze tak kolo 18 dzisiaj pod Matexem?W sumie dwoch by starczylo ale jak bedzie wiecej to tez sie nic nie stanie:) Pisac!!! A co do NOWYCH w JG to wypowiadac sie nie trzeba! Kazdy mile widziany :hi: Wiec również zapraszam :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:28_________________________________________________Az sie ryj usmiecha kiedy widac ze cos sie rusza z tymi naszymi spotami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzisiaj Dogasso to chyba wsio zamkniete :mysli: zreszta ja dzisiaj nie specialnie moge... predzej jutro... :gwizdanie:

Beda spoty konkretne beda tylko troszke podzialac musimy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro na Czechy lece posmigac na dechach. Chyba ze jakos tak pozniej tj kolo 20-21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie na 20 wyrobisz to mozna polatac tak godzinke 1.5h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o 20.10 dzwon jakbym sie nie pojawil wczesniej:) Ale bede sie staral. Jutro najwyzej jeszcze dorobie tych ulotek. W koncu firma nie zbiednieje jak pare kartek pokseruje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cale zabobrze odskoczone :cool1: W sumie jak na zlosc A4-ek cos marnie bylo :disgust: ale okolo 30ulotek za szybka sie pasie :good: zobaczymy co z tego wyjdzie... Trzeba by jeszcze raz sie wybrac miasto obskoczyc i byloby. No i te parkingi wieksze pod sklepami to tak kazdy w ramach zakopow :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:09_________________________________________________Na deser maly start spod swiatel... 2.6 v 1.8T... Mokro, slisko, oba FWD :evil:!!

Wynik: TURBO czyni cuda, ale trzeba sie sprawdzic na suchym :naughty:

A tak swoja droga to ciekaw jestem jak 2.6 Arre poradzi sobie z 2.5 TDI Raker... Moze byc ciekawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...