Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie konkrety... jutro tesco pod matexem godzina 19. kto jest za? kto przeciw? kto sie wstrzymal? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No koledzy spocik udany mysle ;) dziekuje za przybycie :hi: teraz kwestia regularnych spocikow czy zostaja piatki i godzina i ktore ewentualnie dni w miesiacu? :mysli: bo miejsce chyba jest ok :gwizdanie:

tJUP0.jpg

tK3NA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz to spocik całkiem wporzo. Mam nadzieję że będzie nas więcej. Następny trzeba zrobić troche wcześniej żeby fajne fotki porobić. A co do regularnych spotkań to jestem za. Nawet i co 2 tygodnie, czasem jakieś piwko itp. A latem mam nadzięję na jakiś grubszy zlocik. A póki co to dzięki za dzisiaj. Zaczęliśmy coś fajnego i to najważniejsze a miłośników OOOO na pewno przybędzie i kiedyś będzie nas pod Matexem lub w innym miejscu więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty nawet nie najgorsze wyszły :> i myślę ze tak raz w miesiącu regularny spot może być :)

hehe beemek88 no jak na moja skromna nokie 5800 to moga fotky byc zwlaszcza ze w ciemno ;) a i podaj mi tego goscia od FIS-a z JG jak mozesz...

No brawo :oklaski:

Kręcić mi tam silną grupę, żebym miał gdzie podskoczyć, jak będę w PL :kox:

truckmaniac zapraszamy :kox: mysle ze jak sie przypilnuje wszystko to beda regularne spociki w JG i maszyn bedzie za kazdym razem z 10 albo i wiecej... i moze sie do legnicy hurtem wybierzemy albo i dalej zobaczymy... :gwizdanie:

Jak na pierwszy raz to spocik całkiem wporzo. Mam nadzieję że będzie nas więcej. Następny trzeba zrobić troche wcześniej żeby fajne fotki porobić. A co do regularnych spotkań to jestem za. Nawet i co 2 tygodnie, czasem jakieś piwko itp. A latem mam nadzięję na jakiś grubszy zlocik. A póki co to dzięki za dzisiaj. Zaczęliśmy coś fajnego i to najważniejsze a miłośników OOOO na pewno przybędzie i kiedyś będzie nas pod Matexem lub w innym miejscu więcej.

Maniek85 damy rade... tez mysle ze wporzo jak na 1-raz fotki sie zrobi... mysle ze na szybowcowa nastepnym razem skoczymy by widok na JG byl :cool1: a co do piwka to ja jak najbardziej za...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę 600 331 830 :>

dzieki beemek88 :hi:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 13:13_________________________________________________PANOWIE :gwizdanie: KOLEJNY SPOCIK MIEJSCE TO SAMO KWESTIA CZY ZA TYDZIEN 19.11 czy za dwa tygodnie 26.11???

Chetni zglaszac sie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny jak najbardziej data mi obojętna;)

OK to jestem ja i Raker czekamy na nastepnych chetnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem chętny. Może być 19.11 na 19

Ok Panowie to mamy ustalone 19.11 Parking pod Matexem obok Tesco godzina 19. Chetni dopisywac sie do listy:

1. Arre :kox:

2. Raker

3. Maniek85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...