Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A i owszem:) Termin obojętny!

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ok Panowie to mamy ustalone 19.11 Parking pod Matexem obok Tesco godzina 19. Chetni dopisywac sie do listy:

1. Arre

2. Raker

3. Maniek85

4. Dogasso

Opublikowano

Ja nie wiem jak to jest,tyle a4 w JG a na spota tylko 4-5.... Dziwne:D

Opublikowano
  • Autor

hmm tez sie nad tym zastanawiam... moze cos podzialac trzeba jakies ulotki z info o forum i spotach czy cos :kox: i admin mogl by nas podpiac na gore tak jak walbrzych jest legnica itp

Opublikowano

Może z Wałbrzychem wspólny spocik wypadnie,było by gicio

Opublikowano

Trzeba ulotki porobić wspólnie i za szyby wkładać. Dać tam jakąś informację ogólną o klubie A4 i o naszych spotach.ustalić jakieś terminy spotkań i już. Może się ktoś przyłączy. obgadamy temat w piątek.Na razie musi nas tyle wystarczyć.

Opublikowano
  • Autor

Może z Wałbrzychem wspólny spocik wypadnie,było by gicio

Jak widac dalem na walbrzychu info moze sie zbiora do piatku ;)

Trzeba ulotki porobić wspólnie i za szyby wkładać. Dać tam jakąś informację ogólną o klubie A4 i o naszych spotach.ustalić jakieś terminy spotkań i już. Może się ktoś przyłączy. obgadamy temat w piątek.Na razie musi nas tyle wystarczyć.

Obgadamy w piatek dokladnie bo tez mi chodzi ulotka po glowie taka jakas prosta ale by info bylo ;)

Opublikowano

zapraszam do Wrocławia Spot 21.11.2010

Miejsce: parking przy Magnolii obok gokartów

Godzina: 18:00

Opublikowano

Do Wrocławia troche daleko ;)

Opublikowano

W niedziele bede we Wrocku ale w szkole wiec lipa. Ale widze ze juz coraz wiecej zainteresowanych jest JELENIĄ! Mysle ze jakby jakis wiekszy SPOT we Wrocku był (info na cały dolny slask) to można podskoczyc. Poki co mamy piatek i tam bedziem myslec:)

Opublikowano
  • Autor

dokladnie w piatek pogadamy co dalej :gwizdanie:

Opublikowano

Witam !

Ja od tej Zielonej Audi (zielonej Zabki)[Dominik].

Na Jutro Zrobie pare projektow ulotek i wstawie na forum.

Opublikowano

No witamy Cię ! Fajnie że do nas dołączyłeś. Jutro fotki powrzucam. Wyszły fajnie.

Opublikowano

To czekamy na foty i projekt ;)

Opublikowano

No ja również czekam na zdjęcia z dzisiaj. Pozdrawiam :) :>

Opublikowano
  • Autor

To ja rowniez czekam na fotky :kox: i czekam na projekty i witam kolege z zielonej zabki ;) a tu masz kolego linke do tych felg co mowilem ze zgorzelca http://moto.allegro.pl/alufelgi-audi-s-line-polecam-i1327017377.html

aha kontakt do mnie

e-mail: [email protected] kom.: 600 043 141

Opublikowano

A dzięki Arek dzięki widziałem te felgi znalazłem już :D

A tu kontakt ze mną:

tel: 663845635

gg:12776694

e-mail: [email protected]

Opublikowano
  • Autor

A dzięki Arek dzięki widziałem te felgi znalazłem już :D

Nie ma za co :cool1:

Opublikowano

Arek zgodnie z prośbą przykleiłem Wam wątek :good:

P.S

Fajnie , że spociki się Wam rozkręcają :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.