Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ten balagan wymyslilem i rozwijam wspolnie z Dogassem oczywiscie wiec bedzie dobrze a czym nas wiecej tym mysle ze bedzie ciekawiej :) wiec :a4fan::audi::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam NowycH :hi: A z tym przemowieniem to przeciez bedzie masakra! Ale skoro Arre tu "rządzi" to mysle ze powinien przygotowac :tongue4: ze ja tez cos organizuje? Pierwsze slysze :gwizdanie: no moge stac obok Ciebie i wysyłać Boże błogosławieństwo. Albo bede Ci jakies gałązki w wodzie swieconej maczał :naughty: a Ty bedziesz chlapal. Pasuje? Hehe :polew: A tak serio to trzeba cos wymyslec bo faktycznie jak bedzie troche ludzi to zeby sie nie rozczarowali... bo nastepny spocik juz bedzie w starym gronie ;( Co polecamy? Moze jakies karaoke :gwizdanie: ?? Moze jakies palenie gumy (albo sprzegla), jazda z jakimis jajkami w talerzu po placu, kto szybciej do Mc podjedzie po BigMaca dla mnie, oczywiscie pogaduchy jakimi to fascynatami CCCO Jestesmy, kabelek z laptokiem beda, jakies foty sie porobi tez zeby "Ci z góry" zobaczyli jak sie jelenia preżnie rozwija...Ktos ma w ogole jakies pomysly??[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 16:53_________________________________________________Z tym karaoke zartowałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol ;P sucho prawie wiec na kreske bedziemy mogli stanac normalnie :polew:

A tak powaznie to nikt mnie na prezesa oddzialu Jelenia gora nie wybral ale wymyslilem te nasze jeleniogorskie spociki i konsekwentie wspolnie z wami oczywiscie drodzy koledzy ta idee realizuje ;)

Przemowic bedzie trzeba to przemowie w koncu po polsku sie wyslawiac cos tam umiem damy rade zobaczymy kto sie zjawi mysle ze 10 maszyn bedzie ;P

Plany mysle taki:

1. Przywitamy sie ladnie ( tu moge przemawiac :polew: ) przedstawimy sie (kazdy)

2. Kazdy swoja maszyne omowi i pokrotce problemy jakie ma badz mial

3. Obejrzymy co ciekawe maszyny.

4. Kabelek VAG :vaglogi: kto bedzie chcial i ewentualnie pomysl na pomoc tym co potrzebuja by cos wspolnie wymyslec :gwizdanie:

5. W planach dla chetnych wypad na wiosne do Wrocka ewentualnie Legnicy

Moze jakis zlot wiekszy tez w planach

6. Fotki wspolne...

7. Zakupy grupowe naklejek, ramek na tablice (omowienie czy chetni sa...)

Chyba tyle bo to maja byc wg mnie spotkania urzytkownikow i fascynatow :a4fan: wymiana doswiadczen itp

A kto odwazniejszy to i na kreske mozna stanac bo palenie gumy to mi szkoda laczkow :decayed:

Kto ma pomysly jeszcze jakies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie wiem jak do tej pory wyglądały spoty ponieważ pomimo częstego odwiedzania strony nie doszedlem do info o spotach w Jelonce :) dopiero ulotka za szybą sprawiła że moge uczestniczyć w takim spotkaniu za co ukłon w strone was koledzy organizatorzy :hi: myśle że plan podany przez arre jest ok a reszte wyjdzie w praniu hehehe... szkoda tylko że jak narazie mało ludzi udziela się tu na forum ale mysle że będzie coraz lepiej i faktycznie udeżymy sporą ekipą na wrocław lub legnicę :) dogasso Góra będzie z nas zadowolona :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudziu pieknie powiedziane oby wiecej takich kolegow nam przybylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan Panie Prezesie dobry :good: Z tego co kojarze to ostatnio pogodynka mowila ze od czwartku ma wracac zima takze moze byc ciekawie. Maniek sie nic nie odzywa :angry: chyba calkiem za tymi ksiazkami zginal! No ale chlopak zalicza wiec jest mu wybaczone. A jak Manius juz bedziesz to mam prosbe zebys wzial kabel i aparat. Ja wezme laptoka i statyw co by wszyscy w koncu byli na tych zdjeciach a i noca fajniej foty wyjda. Co do planu tego spota to jak pogoda dopisze to bedzie mozna wziac pare osob chetnych na szybowcowe albo do Cieplic (arre wie gdzie) jakies sesje pitolnac.

Juz sie doczekac nie moge... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pogodynka zima nie strasz ladnie ma byc i nie padac... przynajmniej deszcz ;P fotoaparatem rowniez dysponuje w miare dobrym wiec damy rade ;P Maniek niech tych ksiazek tyle nie zalicza bo sie strony posklejaja za kobite by sie zabral chociaz ;P :naughty:

Tez jestem ciekaw co to z tego bedzie...[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:34_________________________________________________Aaa bym zapomnial chetnie pomoge przy ramce do nieorginalnego radyjka ( mam material na jeszcze jedna bo jedna juz dzisiaj poszla ) wiecej info i fotki w temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163442.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pamietasz o mjuziku dla mnie?? A z tym statywem to zem sie troche pospieszyl...siostra wziela do Poznania podkladke do aparatu, wiec zostaly mi same kije :disgust: a jak ta ramka wyglada po zamocowaniu radia? DObrze sie komponuje? Bez radia KOZAK!!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjiuzik jakis moze do piatku dla Ciebie wyrezam :naughty:

jak bys przeczytal do konca palko to co napisalem to bys w temacik ktory podalem zajrzal i zobaczyl foteczki jak rameczka wyglada jak juz siedzi :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki trochę mnie zawaliło tymi książkami ale zaliczyłem co najważniejsze i jest git. Co do piątku to już się doczekać nie mogę bo robi się ciekawie. Kabelek z lapkiem oczywiście będzie, aparat też. Tylko że jak jest ciemno to wiecie jakie fotki wychodzą. No ale coś tam zawsze będzie widać, przynajmniej że nas dużo będzie ( jak będzie :naughty: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Maniek ze sie odgrzebales od tych ksiazek bo juz sie martwilismy...

Raker zyjesz maszyna pod matex sie dotoczy?

Kto tam jeszcze sie zapowiadal a sie nie odzywa?

Karl28 zyje? Martini_dy chyba sie nie obrazil?

Dudziu rozumiem obecny na 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakis maly statyw taki troche dupowaty ale wezme. Moze akurat sie przyda. Jak deszczu nie bedzie to Panowie prosze autka umyc!!! :naughty: to do zobaczenia Panocki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe stara gwardia :polew:

Dudziu dwa spoty i tez bedziesz w starej ;)

Dobra to chociaz jeden co na 200% bedzie

LICZYMY NA WIECEJ PANOWIE

PS. co do ramek radiowych to materialu brak narazie aczkolwiek jak by chetni byli to moge pokombinowac jeszcze...

to fotka teraz z wieczora jak wklejalem wstawki by byla idealnie rowno... na zywo w dzien lepiej to jeszcze wyglada

ramka_prawie.jpg

ps2 do sprzedania moja alpina http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181307.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...