Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Panowie Jelenia Górą !!!!! Prezes nas docenia, kolejny krok mamy już za sobą dzięki Arkowi. A co do zdjęć to nie miałem dzisiaj czasu. Ale jutro niedziela jest więc się zrobi. Wrzucę je na naszą pocztę i sobie każdy pościąga. Oczywiście skrzynki też jeszcze nie założyłem ale popracuję nad tym.

kontakt do mnie: 505-945-973, [email protected]

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko idzie w dobra strone,powoli powoli ale od razu warszawy nie zbudowano.

Kontakt do mnie: 601869768 [email protected]

Opublikowano
  • Autor

Arek zgodnie z prośbą przykleiłem Wam wątek :good:

P.S

Fajnie , że spociki się Wam rozkręcają :good:

Dziekuje Panie Prezesie za szybka reakcje :notworthy::kox:

Rano napisalem i prosze juz Jelonka wisi jak trzeba podzialamy i bedzie z 15 maszyn na wiosne co spocik mam nadzieje :cool1:

Opublikowano

Mamy konto na gmail.

login: a4jelenia

hasło: audijelenia

W zakładce kopie robocze są spakowane zdjęcia ze spotu. Trochę ciemne wyszły ale jakby ktoś chciał się pobawić i je porozjaśniać to proszę bardzo. Potem oczywiście poprawione wrzucić na konto. Wszelkie pliki wrzucajcie do kopii roboczych. wystarczy dodać nową wiadomość na naszej skrzynce, dodać załącznik, temat, i dać ZAPISZ.

Opublikowano

Arek zgodnie z prośbą przykleiłem Wam wątek :good:

P.S

Fajnie , że spociki się Wam rozkręcają :good:

Dziekuje Panie Prezesie za szybka reakcje :notworthy::kox:

Rano napisalem i prosze juz Jelonka wisi jak trzeba podzialamy i bedzie z 15 maszyn na wiosne co spocik mam nadzieje :cool1:

Nie ma sprawy. Jak coś to piszcie śmiało :wink4:

Opublikowano

Daje w załączniku mały projekt ulotki.Zobaczcie i oceńcie

bez_tytu_u.jpg

Opublikowano
  • Autor

Daje w załączniku mały projekt ulotki.Zobaczcie i oceńcie

Hmm Raker chyba sie mocno nudziles dzisiaj co? :tongue4:

Mam pomysla jak to waldus kiepski mowil... albo ferdus :polew:

Maly konkursik na najlepsza ulotke jak ktos bedzie mial chwile posiedzi przy kompie cos wyreza i umieszcza tutaj a w powiedzmy sobote 27 listopada wybierzemy najlepsza i tyle ;P

Opublikowano

To nie ja się nudziłem tylko dziewczyna :D Oczywiście te ulotki wyglądają lepiej tylko to jest zeskanowane dlatego nie widać tak tych kolorów. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

He he to masz zdolna dziewczyne... nawet niezle wyszlo... poczekamy do soboty kazdy cos wyreza i wiekszoscia glosow wybierzemy cos fajnego :gwizdanie:

Opublikowano

A to moja propozycja:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8efc82e9ca4790c.html

mam nadzieje ze sie otwiera bo pierwszy raz cos tak umieszczam:) Oczywiscie tresc mozna troche zmienic:) Czekam na inne propozycje.

Opublikowano
  • Autor

A to moja propozycja:

Dogasso no prosze prosze jak ladnie :cool1:

tez o czyms podobnym myslalem ;)

Opublikowano

No Panowie się rozkręciliście. Zwycięzca na najlepszą ulotkę otrzyma kupon promocyjny na bezpłatne kasowanie inspekcji, poduszek i błędów silnika do końca roku do wykorzystania tylko na jeleniogórskich spotach.

Opublikowano
  • Autor

He he Maniek85 dobre :good:

Opublikowano

Widze ze odkad Maniek zaoferowal swoja super nagroda to nie ma kolejnych pomyslow na ulotki:) Hehe :kox: Maniek musisz cos dorzucic! Moze jakas indywidualna sesje zdjeciowa? CHlopy sobota juz za rogiem wiec moze cos juz powinno sie tworzyc?Czekam na propozycja

Opublikowano

dogasso moim zdanie to jest póki co najlepszy projekt !! :>

Opublikowano

Ewentualnie jeszcze mozna by zrobic cos takiego:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156425.15

Można by to zamowic i dołączyć do nich mała informacje kiedy i gdzie mamy spoty na osobnych kartkach najlepiej podobnego formatu. Widzialem ze za te wizytówki płaci sie 10zł za 50szt takze chyba wielkie to koszty nie sa a zeby wydrukowac male biale karteczki z naszymi informacjami to juz nie problem. Co myslicie? I co ciekawego jeszcze wypatrzylem!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130035.135

prezentuja sie ladnie...

Opublikowano

O widzisz można by zamówić te naklejki z klubu. Fajna rzecz. Ja jestem za.

Opublikowano
  • Autor

Hej chlopaki sorky ze sie nie odzywalem ale prace zmienialem i zamieszanko bylo do tego jeszcze wczoraj zapilem troszke ;P i tak wyszlo ze nic nie wyrezalem jesli chodzi o zaproszenie... ale za to jakie felgi mam na zimke (wkoncu ;)) i w jakiej cenie... hehe zobaczycie na spociku ;)

co do naklejek to super sprawa tylko nie wiadomo w jakim sa rozmiarze :mysli:

co do wizytowek to same fajne tyle ze za duzo tego jak jeszcze kartke sie bedzie dodawac...

hmm moge ze znajomym reklamiarzem zagadac by nam zrobil takie cos tylko z danymi naszymi o spocie

Chyba tyle narazie :kox::naughty:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 19:21_________________________________________________Tak sobie pomyslalem ze trzeba zdecydowac jesli chodzi o ulotki-zaproszenia.... czy idziemy w kiedunku rekodziela czyli wybieramy projekt ala dogasso i kazdy sobie drukuje.... czy w kiedunku profi-platniczego? :gwizdanie:

Raz dwa decydujemy bo czas leci a my w czarnej d..... :disgust:

Opublikowano

Słuchajta nie ma co szaleć i zamawiać jakiś ulotek u drukarza bo to kasy pójdzie a każdy we własnym zakresie może sobie wydrukować chyba. Wydaje mi się że ulotka powinna być prosta ( tj. im mniej kolorowej grafiki do drukowania tym lepiej) i czytelna. Treść pisana czarną czcionką ewentualnie logo z klubu A4, ważne linki i najważniejsze - informacja o naszych spotach. I tyle. Chodzi przecież o to żeby każdy wiedział kiedy i gdzie jest spot, jaki jest adres internetowy klubu i link do info na temat naszych spotów. I to wszystko najlepiej na białym tle. Żadnych fajerwerków. Dobrze gadam ? :kox:

Opublikowano

No Łukaszu masz racje dobrze gadasz! :):wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.