Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie ciekawe. Piatek juz tuz tuz :naughty: a mi cos zaczyna buczec w kole... pewnie lozysko przypomina o sobie :no: ale nic sie nie bojta! bede na pewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WTRYSKI PRZYSZLY!!! :evil: Ojjj wiosna zapowiada sie konkretnie :kox: A co do spotu to aura troche dupna... Moze byc mniej ludzi! Napisalem na forum Zgorzelca i okolic zeby zajechali jak nic nie maja do roboty. Ale cisza... Na dolnym slasku to chyba tylko u nas i we wroclawiu sie jakos to kreci... Poznalem goscia z Legnicy z A4 i tez zaprasza do siebie :mysli: zobaczymy... To do milego Panowie (Panie tez :tongue4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytryski wtryski zebyc tylko przy nich wytrysku nie dostal :evil::polew:

gdzie ty tutaj masz Panie? :mysli::polew:

pozyjemy zobaczymy co to bedzie a bedzie co ma byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,

no i widze ze informacja do mnie tez doszła;)) Tylko jest jeden problem. W porównaniu do was moja maszyna to leszczyk. Co to jest 1.6 w porównaniu do 1.8 T , 1.9 110 km, 2.5 - na zlocie stane sobie z boku i pede na was patrzył i łkał do poduszki:))

dykan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Po pierwsze dzieki za info o spotach w Jelonce. Ostatnio rzadko odwiedzam forum, a na spoty już dawno nie wchodziłem i stąd moja niewiedza. Postaram się pojawić w piątek i poznać miejscowych użytkowników A4 :>

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,

no i widze ze informacja do mnie tez doszła;)) Tylko jest jeden problem. W porównaniu do was moja maszyna to leszczyk. Co to jest 1.6 w porównaniu do 1.8 T , 1.9 110 km, 2.5 - na zlocie stane sobie z boku i pede na was patrzył i łkał do poduszki:))

dykan

witam,

Po pierwsze dzieki za info o spotach w Jelonce. Ostatnio rzadko odwiedzam forum, a na spoty już dawno nie wchodziłem i stąd moja niewiedza. Postaram się pojawić w piątek i poznać miejscowych użytkowników A4 :>

do zobaczenia

Ciesze sie ze moje wiadomosci dotarly wyslalem ich sporo wiec juz odzew 2 kolegow jest dla mnie mila informacja :naughty:

Kolego Dykan nie liczy sie motor a to ze :a4fan: jezdzisz i bedziesz mogl sie podzielic z nami wiedza na temat swojej maszyny :cool1:

Kolego Kgb77 nie ma za co dziekowac przejrzalem wszystkich ktorzy sa zarejestrowani i sa z Jeleniej i wyslalem zaproszenia bo mysle ze im nas wiecej tym lepiej i bardzo nam milo bedzie jak rowniez sie zjawisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze będzie VAG , jeśli będziecie mi w stanie pomóc z moim problemem to będzie fajnie . To bedzie wymagało przejażdżki moim autkiem aby poznać problem;)) także jak nic nie wybuchnie , albo jeśli nie zdarzy sie cud typu : jelenie Góra będzie miała metro albo dostęp do morza to jak najbardziej sie pojawię.

dykan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raker wyslalem tez komus info z forum kto ma taki sam piecyk jak Ty wiec moze bedziesz mial z kim pogadac ;) niestety nie widze by w Jeleniej bylo drugie abc 2.6 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan zadna z maszyn nie lata ale tak jak mowisz jest i jest to OOOO :) i to sie liczy :) napewno na spociku ktos sie z Toba z Vagiem przejedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wisienka i ogorkiem hehe rozwolnienie murowane :sick3::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że się ruszyło na forum :) i coraz więcej klubowiczów zgłasza chęć uczestnictwa w piątek :) arre i dogasso kawał dobrej roboty :hi: do zobaczyska w piątek :>[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:45_________________________________________________dykan mój koleżka ma taki silniczek jak Ty i też ma się pojawic w piątek :) świerzy użytkownik oooo więc na pewno dasz mu pare wskazówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze sie ruszy to sie i ruszylo troszke checi i pracy i bedzie ok :naughty::kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje tylkoz e w piątek nie pojawi sie tam np zlot golfów 3 bo na Matexie to zawsze jakieś mety się kręcą , pala blanty i graja w karty , wielokrotnie będąc w Tesco widziałem tamtejsze zlociki masakra : zero gustu auta w kolorach teczy albo sraczki, muz na full dziewczyny w kusych spódniczkach z Lumpeksów, białych kozaczkach z wyprzedaży w castoramie :0 oraz z wąsami :)) Jak coś to chyba będzie trzeba ich pogonić.

dykan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he :polew: damy sobie rade kolego... pare razy juz bylismy i byl spokoj... a jak nie to sa inne fajne miejsca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie :0 czy przewidujesz występy , quizy, konkursy no i oczywiście nagrody:0 czy poprostu postoimy popatrzymy na golfiarzy , drobne zamieszki i do domu:))

W kwestii konkursów np mogę zaproponować pogoń za podpalona oponą od stara na wiadukcie, mam dwóch kolegów żydów wiec mogę ich wziąć wtedy rzucimy miedzy nich grosika i bedziemy patrzeć jak sie bija o niego , mam tez kolege z ksywką "JIN" a to dlatego bo gdy zawsze otwieram butelke on sie zjawia;)) . Mozna tez pojechac pod atrape i popatrzeć jak lampucery bija się w kałuży błota etc etc jest mase atrakcji w jeleniej , festiwal światła ( wszyscy użytkownicy dróg poruszają sie po mieście na światłach drogowych "pospolite długie " etc etc

dykan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...