Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki wpędzacie mnie w kompleksy z tymi waszymi mocnymi potworami pod maską ;( Chyba zmienię furę... A co do ulotek to jestem z Was dumny. Następnym razem jadę z Wami. Teraz miałem trochę nauki...sami rozumiecie...kolokwia,zaliczenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dogasso chwalipieto ;P gratki jeszcze raz no i na suchym hehe sie zobaczy... v6 za duzo Niutonow pod maska i mimo 205 na aluskach :D kreca sie koleczka lacznie z 3 biegiem ;P

a z 2.5 tdi chetnie stane hmm ta sama ilosc km Niutonow wiecej ma TDi tyle ze kwestia przelozen przychodzi ;P....

Raker uklad sie polata i zobaczymy na spokojnie ;)

Maniek co Ty sie lamiesz... zawsze jeste 2.4 v6 na przeszczep jak chcesz ;P

ciekawe co z tych ulotek wyniknie...

a swoja droga WEST odezwal bys sie jak juz czytales ;P

pozdro zaloga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio swoim drugim powozem miałem zaszczyt ogladac mizerna minę posiadacza ciemnego a4 b5 nie wiem czy to ktoś z was ale mina była bezcenna na nastepnych swiatłach :) pozdrawiam i dzieki za super start ( jako drugie auto dysponuje Renault Laguna GT z 260 KM :) ) szacun za walke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej nie bylem :tongue4: Chociaz z ta Laguna to pewnie i tak bym po d*pie dostal i to srogo ;( ale jak nie bedziesz grzebal nic do wiosny to wtedy bedziemy mogli powalczyc :chytry: A poki co mam nadzieje ze widzimy sie na spocie 21.01 o 19.00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja tym bardziej nie bylem ;P malo keidy z pod swiatel ruszam na maxa tym bardziej zima a czytac emplematy na klapach troszke umiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to co to za Laguna ze ma 260KM? Serii takiej nie ma...Z tego co kojarze to max 225 w 3.0 V6 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogasso dobre :polew: ale moze jakies turbo dodane albo chip :mysli: roznie to w dziesiejszych czasach bywa... :cool1:

patrze teraz na allegro i faktycznie 204 km jest w takim francuzie turbo ma seryjnie wiec pozostaje chip... 56 koni na chipie? 25% wiecej? :mysli:

:decayed::wink4::tongue4: :>

a czy 3.0 v6 w gt lagunie bylo ostatniej? z tego co widze to 2.0T ma...

chociaz wczoraj taka kobietka jedna mi opowiadala ze cytryna c3 czy c4 w dieslu jechala polska autostrada 250 czy 260 km/h bo tyle jej wyswietlacz pokazywal :polew: zaproponowalem jej oczywiscie sprawdzenie sie na autostradzie ale nie chciala :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz wczoraj taka kobietka jedna mi opowiadala ze cytryna c3 czy c4 w dieslu jechala polska autostrada 250 czy 260 km/h bo tyle jej wyswietlacz pokazywal :polew: zaproponowalem jej oczywiscie sprawdzenie sie na autostradzie ale nie chciala

moze nie patrzyla na te cyferki co trzeba? Widziala moze ze 250km przejechala... Wiesz jakie te polskie kobity sa :gwizdanie:

a tak w ogole to dzisiaj znowu przejechalem sie po Castoramie, Tesco, Carefourze i troche po miescie i kolejnych 20 ulotek sie pasie za szybka:) Tego 21.01 moze byc z 15 autek...Tylko z ciekawosci chociazby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole to dzisiaj znowu przejechalem sie po Castoramie, Tesco, Carefourze i troche po miescie i kolejnych 20 ulotek sie pasie za szybka:) Tego 21.01 moze byc z 15 autek...Tylko z ciekawosci chociazby:)

Trzeba bylo dziadu ;P dzwonic w domu bezczynnie siedzialem ;P

co ma byc to bedzie pozyjemy zobaczymy zawsze jacys fanatycy sie znajda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu nakserowalem z 60 ulotek :naughty: Pooklejam je troche co by deszcz nie rozmazal i jak dzisiaj tez nic nie robisz to wieczorkiem mozemy skoczyc. Ja gdzies o 18.30 bede juz wolny wiec jak wyrazasz chec to pisz na fona. Moze ktos jeszcze by sie zalapal? Załózmy ze dzisiaj o 19 na MATEXie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem narazie chyba do kobitki pojade swojej ;) zreszta pomysle i dam znac na kom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja "ULOTKI" zakonczona powodzeniem! Kolejnych 28 poszlo, w tym 3 osobiscie! Chlopaki trzeba chyba jakies przemowienie pitolnac :polew: Maniek, weź kabel. Ja wezme laptoka i juz jakies zajecie bedzie :>

Ale ja nie o tym! To ze suka stala przy aucie po akcji ULOTKI to jeszcze nic! W zyciu bym sie nie spodziewal ze PSY maja poczucie humoru. Dokumenty swoja droga ale glownie sie skupili na AUDIO! Godzina 22:15, srodek parkingu na Kiepurowie a ja przy niebieskim VIVARO na kogutach z radiem na fulla. Normalnie WITKI opadaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogasso TRZA bylo im ulotke dac ;P bysmy mieli czysty parking obstawiony na 21 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy klubowicze z Jeleniej Góry dostałem wczoraj info że organizowany jest spot 21.01.2011r koło Matexu. Potwierdzam swoją obecność. Dam znać swoim znajomym żeby również uczestniczyli :) im nas więcej tym lepiej :) Swoją drogą fajnie że uda się coś takiego zorganizować w Jelonce :hi: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy klubowicze z Jeleniej Góry dostałem wczoraj info że organizowany jest spot 21.01.2011r koło Matexu. Potwierdzam swoją obecność. Dam znać swoim znajomym żeby również uczestniczyli :) im nas więcej tym lepiej :) Swoją drogą fajnie że uda się coś takiego zorganizować w Jelonce :hi: Pozdrawiam.

WITAMY KOLEGE SERDECZNIE WITAMY :)

Dogass szykuj przemowienie ;P bo sie na matexie nie pomiescimy tak zesmy namieszali we dwoch ;P :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzywam sie :tongue4:

Siemka Michas ;)

jak sie nie pomieścimy na MATEXIE wymyslimy inne miejsce :) a przemówienie jak najbardziej mile widziane :) może jeszcze świętego żeby pokropił :polew:

Pomiescimy sie kolego pomiescimy :naughty: jak 10 maszyn bedzie to bede sie bardzo cieszyl :kox: pozyjemy zobaczymy do piatku juz nie daleko :cool1: a za czarnego to ja sie przebrac moge a i wode znajde jakas swiecona :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...