Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie!!! Jak dla mnie super :good: Moge spokonjie stwierdzic ze prężna grupa nam sie stworzyła :notworthy: Jak tak dalej pojdzie to nie bedziemy musieli nigdzie jechac tylko reszta Klubu przyjedzie do Nas :naughty: Naprawde nie spodziewalem sie ze tak fajnie to wyjdzie! Tylko zeby teraz na drodze sie poznawac :polew: to do milego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No pany rewelacja. dziekuję za spotkanie i oby częściej .Moja kobieta dzis mi powiedziała ze moge sie pakowac jak chce jezdzic raz w miesiącu na spoty pod Matex. ;)) Wiecie Kobiety:)) Super Spocik tylko wrzucciecie jakies zdjecie to bedzie fajnie;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie jako inicjator tych naszych Jeleniogorskich spotow dziekuje wszystkim za przybycie :notworthy::hi:

Mysle ze jak razem wspolnie postaramy sie to co miesiac bedzie 20 maszyn... ale jeszcze troche pracy trzeba wlozyc...

Wrzucam fotki ze swojego aparata:

spot1.jpg

spot2.jpg

spot3.jpg

Teraz tak jako "prezes a4 JG" :polew: zbieram chetnych na:

1. takie naklejeczki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167650.0

2. Ewentualnie ramki do tablic ale to do pzredyskutowania.. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167642.0

By tak jak mowilem zamowic hurtem...

chyba tyle na chwile obecna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Burus2 zapraszamy serdecznie i zagladaj tu czesciej... :cool1:

Kolego co o radyjku rozmawialismy pionek jest ale niestety z zielonym podswietleniem :no: wiec odpada... ale jak cos bedzie w dobrej cenie dam znac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burus2 to Ty byles gdzies o 21.30? hehe to juz bylo po spocie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Brawo.

Widzę, że frekwencja dopisała. Słowa uznania dla pomysłodawców. Miło widzieć, że i u nas coś się dzieje

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanko super :good: szkoda ze musiałem sie szybciej zmyc ale auto czekało na dokończenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik faktycznie bardzo udany. Dużo śmiechu było przyznacie. Także humory dopisywały pomimo pogody i to najważniejsze.Kolego Burus2 zapraszamy na następny spocik ale pod Matexem. Teraz to na pewno będzie nas widać z daleka. Trzeba jakąś flagę zrobić i wywieszać na czas spotu. Szkoda Panowie że nie zostaliście na jazdy poślizgami na parkingu bocznym Tesco. My z Dogassem i Arkiem trochę daliśmy czadu. Następnym razem trzeba zrobić Mega Tokio Drift :polew: A co do kobiet to moja żona też nie jest zadowolona z tych spotów. Trzeba chyba wziąć ze sobą kobity tak jak Raker to sobie pogadają razem i nie będą a się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super !!! pomimo padającego śniegu :) prawdę mówiąc nawet nie spodziewałem się tylu wspaniałych fanów Audi . 18.Lutego wychodzi nam następne spotkanie , tak jak wspomniałem chętnie zajmę się załatwieniem spotkana na Szybowcówce lub w Dziwiszowie w Chatce Niedźwiadka , ale to zależy od was koledzy gdzie chcemy się spotkać . A ten pomysł z naszymi kobietami jest oki !!! zaprośmy nasze Panie i zapewne wszyscy będą zadowoleni :) One porozmawiają o SPA :) a my o naszych cackach . Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuropatkin jestem za :> dla mnie miejscówki dwie są dobre i na pewno tu czy tu się zjawie :good:

Pozdrawiam![br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 10:43_________________________________________________koledzy zostawiam do siebie namiary GG: 6825946 TEL: 503021025

arre odnośnie akcji ulotek dzwoń lub pisz a będziemy działać :) jeżeli chodzi o zamówienie to ja chętnie dwie ramki i dwie naklejki :>

do następnego spotkania trzeba coś wywinąć mózgiem co by nas się 20 spotkało :polew:

miło było poznać wszystkich :hi:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale o 21.00 dopiero mogłem sie wyrwać i nawet nie przypuszczałem że jeszcze ktoś będzie

Burus2 maszyne Twoja widzielismy szkoda tylko ze nie moglismy sie poznac ale zapraszamy 18.02 :gwizdanie:

No. Brawo.

Widzę, że frekwencja dopisała. Słowa uznania dla pomysłodawców. Miło widzieć, że i u nas coś się dzieje

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

No dziekuje dziekuje :cool1: ale to wszystkich zasluga ze chca sie spotykac i rozmawiac. Zapraszamy Truckmaniac przy najblizszej okazji ;)

Wojtek26 wazne ze byles a nastepnym razem tak sobie czas zorganizujesz ze bedziesz dluzej...

Kuropatkin mysle ze wystarczy zadzwonic tylko i miejsca zarezerwowac. Ja jestem bardziej za szybowcowa osobiscie...

AHA mysle ze najlepsza forma spotow bedzie godzina 19 na matexie... poczekanie na nowych kolegow ktorzy powiedza cos o sobie i swoim autku (max do 19.30) i wspolny przejazd w dane miejsce szybowcowa czy niedzwiadek...

Odnosnie naklejek zaczynam zbierac chetnych... prosze zglaszac ilosc tu w temacie bede dopisywal do listy... odnosnie rameczek to czekam na info kto bedzie chetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre jeżeli chodzi o zamówienie to ja dwie ramki i dwie naklejki :)

a co do nastepnego spotkania to jest dobry pomysł żeby spotkać sie na MATEXIE przywitać nowicjuszy a potem wspólnie uderzyć na szybowcówe :>

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba tez na dwie rameczki skusze wiec

Chetni na ramki:

1. Arre 2szt.

2. Dudziu 2 szt.

3. Kuropatkin 2 szt.

Mysle ze jak wszystko ladnie i szybko ogarniemy to razem sie to wszystko zamowi - i naklejeczki i rameczki

Wiec chetni prosze sie zglaszac... a ja polacze za pare dni listy i dam znac ile kto ma do wplaty i podam konto :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...