Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz rade bez :tongue4: ja tez nie mam. A bylem w AutoHale i zamowilem raz to nie pasowal, drugi raz - tez jakis inny :wallbash: dopiero za trzecim razem pasowal. Ale przy mojej glebie to wytrzymala kolo 7 miesiecy i smietnik. Teraz jezdze bez chociaz gdzies na forum znalazlem ze ktos robil taka islone metalowa... :mysli: warsztat jest, wiec jak znajdde czas to moze w ta strone pojde :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 20:45_________________________________________________wtorek tez mi najbardziej pasuje bo teraz mam w ciul nauki (SESJA :evil:) i nie ma szans zebym do niedzieli sie wyrobil...A co z tym miejscem naszego spota? Szybowcówa czy Chatka Misiowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Racja Dudziu... pod Matexem... wtorek 19 czy 18?

Mysle ze miejsce spota wybierze sie na matexie?

Chciaz ktos tam cos mial rezerwowac... ja jestem za szybowcowa... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze dobrze by bylo na 18 we wtorek bo czym pozniej tym mniej wozkow na miescie :no: ...

To daj znac z ta szybowcowa Kuropatkin czy sie da :gwizdanie: jak sie nie da to do chatki podlecimy ;) zreszta jak na spocie beda zabawki juz nasze to i tak zanim sie wszyscy naciesza ;P :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 pod matexem we wtorek - bede :hi: Mam tylko nadzieje ze wyrobimy sie do 20... :gwizdanie:

W poniedzialek przygotuje troche ulotek i lecim :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ile zespolow bedzie :gwizdanie: do 20 powinnismy sie wyrobic a co bedzie o tej 20? :mysli:

rozumiem ze Dudziu i Kuropatkin to zespol nr 2 :)

moze jeszcze 2 kolegow na nr 3? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mi sie wydaje, że nasz złoty Avant b5 rej.DLB na kiepurowie stoi? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe juz niedlugo beda maszyny oznakowane to bedzie wiadomo kto i gdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

panowie potrzebuję porady, w najbliższych planach mam wymianę sprężyn w moim b7, w chwili obecnej mam serię, chcę obniżyć o - 20mm przód i tył, pytanie czy przy 19 calach latem oponie 235/35 nie bedzie wyprowania flaków ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 19 to i tak z komfortem za duzo nie ma wspolnego a jak jeszcze obnizysz to jeszcze mniej ale za to na + wyglądu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 35 profil to trzeba miec zabki tytanowe i bez plomb :gwizdanie:

Ja 55 mam 16 i wystarcza moze bym sie na 45 przesiadl ale nizej nie :no: bo przy naszych polskich drogach to masakra jest...

Ale wygladac bedzie diablesko iscie :evil::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy 19 calach i 35 profilu trzeba uwazac na dziurki a poza tym jest ok, jest sztywniej i pewniej niz na balonach typu 60 bez urazy, wie bo mam na zime 55, jezdzi sie przyjemnie serio tylko obawiam sie iz -20 moze spowodowac iz bedzie moglo conieco opcierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przymierzysz to sie nie dowiesz...Albo zobacz czy ktos na forum ma podobny problem i juz :mysli:

A poza tym czy w tym klubie sa jakies osoby, które widzą świat modyfikacji szerzej niż "wszystko w oryginale ale od S lub RS" ?? Bo zaczyna mnie to troche wkurzac :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie... to nie dotyczy Ciebie. Tu chodzi ogólnie!! Okolo 90% tu zgromadzonych nie uznaje modyfikacji typu laminat, felgi inne niż seryjne i cala masa przeróbek, które robi sie w innych autach ale w AUDI A4 nie można bo sie "zepsuje" kształt. To forum jest strasznie zawężone jeżeli chodzi o styl i design. O modach w silniku już troche wiecej sie mówi co po trosze rekompesuje brak tolerancji dla "odbiegających" modów zewnętrznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...